• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D (V5.125) 11.10.2014 Tarihli TEST Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yıldız43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam bu yazılımı kurdum ancak her iki tuner i türksat da taratıp kanalları sıraladım mesala kanal d kayıt ederken atv yiseyredemiyorum iki kaplo cekili teşekkürler
    Selamlar madem kanal listenizinin aynısını TUNER-2 yede KOPYALADINIZ o halde bunu yapabilmeniz için TUNER-1 den kayıt yaparken TUNER-2 den yayın izlemeniz gerekmektedir.Ayrıca TUNER seçimi TÜM GİRİŞLER olarak seçilmelidir.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

tüm girişler secili kayıt yaparken tuner geciş düğmesinde kayıt durdur cıkıyor

Yorum yap

yıldız43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tüm girişler secili kayıt yaparken tuner geciş düğmesinde kayıt durdur cıkıyor

Arkadaşım bu cihazda şimdiye kadar gelen yazılımlarda mantık budur.....
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Bütün Arkadaşlardan rica ediyorum kimse kusuruma bakmasın ben artık bıktım usandım her yazılımdan sonra kırk elli
          uyduyu taratıp kanal düzenlemesinden arada birde yeni data güncellemesi algılandı uyarısı ve ardından bütün
          düzenim bozulup gidiyor yeter artık Machina 3D deneme tahtası olmuş vir ha tavşancılar için yazılım güncelleniyor
          tavşanlar kümesten kaçıyor tekrar yakalanıp kümese konuluyor üçgün sonra tekrar aynı şey gene yeni tavşan
          güncellemesi yazılımı üç beş rakam artırılarak neymiş yeni yazılım verilmiş ondan sonra kimse kusura bakmasın bi
          bakıyorum tavşanlar güncellenmiş diye tavşancıların göz bebekleri tersine dönüyor bu sefer güncellemeyi yapanları
          yere göğe sığdıramıyorlar daha çok söylenecek şey var ama söylemiyorum çünkü ne söylesem boş şimdi ben pozisyonerli
          çanak kullanan arkadaşlara sesleniyorum ben bundan böyle Next Machina 3D (V5.125) yazılımını kullanmaya karar
          verdim hiç olmazsa istediğim zaman uydu kanal güncellemesini 6 ayda veya yılda bir kez kendim yaparım bu yazılımı
          seçmemin sebebi Türksat Express Tarama özelliği ile Fast Scanning özelliği olmayan yazılım benim gibi sıkıntı yaşayan arkadaşlara bu yazılımı tavsiye ederim en azından bundan sonra piskolocim bozulmaz umarım gerçekçi kişiler
          beni anlarlar herkese hayırlı ramazanlar diliyorum öncelik tavşansız kardeşlerim...

Yorum yap

osetyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bütün Arkadaşlardan rica ediyorum kimse kusuruma bakmasın ben artık bıktım usandım her yazılımdan sonra kırk elli
            uyduyu taratıp kanal düzenlemesinden arada birde yeni data güncellemesi algılandı uyarısı ve ardından bütün
            düzenim bozulup gidiyor yeter artık Machina 3D deneme tahtası olmuş vir ha tavşancılar için yazılım güncelleniyor
            tavşanlar kümesten kaçıyor tekrar yakalanıp kümese konuluyor üçgün sonra tekrar aynı şey gene yeni tavşan
            güncellemesi yazılımı üç beş rakam artırılarak neymiş yeni yazılım verilmiş ondan sonra kimse kusura bakmasın bi
            bakıyorum tavşanlar güncellenmiş diye tavşancıların göz bebekleri tersine dönüyor bu sefer güncellemeyi yapanları
            yere göğe sığdıramıyorlar daha çok söylenecek şey var ama söylemiyorum çünkü ne söylesem boş şimdi ben pozisyonerli
            çanak kullanan arkadaşlara sesleniyorum ben bundan böyle Next Machina 3D (V5.125) yazılımını kullanmaya karar
            verdim hiç olmazsa istediğim zaman uydu kanal güncellemesini 6 ayda veya yılda bir kez kendim yaparım bu yazılımı
            seçmemin sebebi Türksat Express Tarama özelliği ile Fast Scanning özelliği olmayan yazılım benim gibi sıkıntı yaşayan arkadaşlara bu yazılımı tavsiye ederim en azından bundan sonra piskolocim bozulmaz umarım gerçekçi kişiler
            beni anlarlar herkese hayırlı ramazanlar diliyorum öncelik tavşansız kardeşlerim...
            SN.Osetyalı seçiminiz hayırlı olsun bencede en iyisi bu.
            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Osetyalı Hocam abim.Ben hemen hemen her çıkan yazılımı yüklüyorum.Ama her seferinde ben sıfırdan kanal taratması yapmıyorum ki.Kanal yedeğimi alıyorum sonrasında fabrika ayarlarına dönüyorum sonrasında yazılımı atıp daha sonra kanal yedeğimi alıyorum.Genelde bu şekilde atatrım bazende hiç fabrika ayarlkarına dönmeden yazılım atıyorum.Yani demem ne hocam neden her seferinde her yazılımdan sonra sıfırdan kanak taratması yapıyorsunuz.Bence buna ihtitaç yokki.Mesela ben yeni çıkan yazılımı atarım.Veyahutta yazılım uzun süre çıkmaz.Bende bazen geceleri canım sıkıldıkça tek tek aradaa sırada bir kanal taratması yaparım o da cansıkıntısından bazen yapıyorum.Zaten yeni kanalalrıda flaysattan takip ediyorum.Şükür tavşanlıkta bir ihtiyacımız yoktur.Zaten istesek cihazda freeshaerda var.Zaten elimizin altında net var şükür gerek ben duymuyorum.Ama gerçektende Her seferinde netle alakalı yazılımlar can sıkıyor.Ama ne yapalım emege saygıdan yüklüyoruz.Birazda şöyle cihazın özü ile ilgili yazılımlar çıksa yok demeyiz elbette.Hayırlı günler abi.

Yorum yap

Valla tavşan mavşan aslında boş işlerde arkadaşlar talep o yönde sanırım herkes youtube ve tavşana takmış
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Valla tavşan mavşan aslında boş işlerde arkadaşlar talep o yönde sanırım herkes youtube ve tavşana takmış
                  Haklısınız Hocam.Talep olunca yapacak bişe yoktur.Bende ilk kez eve net pc aldım.Hemde evde nete girmekten hemde tv den nete girmekten,hemde cep tel den nete girmekten,hemde uydu alıcısından nete girmekten yani hepsinden hevesimi aldım vede şuan şuan hiçibirini yapmıyoruz şuan çünkü eve net alalı 1 ay oldu hepsinden doğdum vede şuan hepsi atıl duruma geçmek üzereler.Yani insan olsun elektronik cihaz olsun herkes kendi görevini yapacak.Uydu alıcısı kendi işini youtube ye girmek ise sadece pc den olmalı herkes her işden anlasın anlamasın herkes herkesin işini yaparsa ortaya uyuşmazlık çıkar doğal olarak.Neyse kimsenin işine karışmayalım zevkler vede renkler tatışılmaz.

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Üstat elbetteki zevkler ve renkler tartışılmaz ama hepsi birer özelliktir sonuçta.Birimiz için önemli olmayan bir diğeri için önem arzedebiliyor.Yoksa bu fiyata bu kadar özellik hangi cihazda varki.?
                    Bakınız kendiniz yazdınız bu hafta verilecek olan yazılımda EMU ile POWERVULAR ok diye...Kaç tane cihazda var bu gelecek olan ek sanırım İLK OLACAK Türkiye'de bu durum.! Benim bildiğim sanırım aklımda yanlış kalmadı ise openbox cihazda diye yazılmıştı ama ne derece doğru işte orası muamma...Diğer seçenek ise malum TV KARTLARI.Oda kaç kişide var zaten.? Ayrıca (KİŞİSEL GÖRÜŞÜM) yakında belkide AB-SAT ( BİS ) ler bile gelebilir EMUYA. Üstat birde malumunuz kendim UYDUCUYUM bunca yıldır bir sürü cihaz kullandım yada müşterilerde gördüm farklı cihazlar.( E-2 hariç ) İçlerinde en iyisi MACHİNA dır nede olsa EFSANE PLUS serisinin devamıdır.Hey gidi günler heyy neydi Karaköy bir zamanlar PLUS serisi çıktığında yıkılıyordu.İnsanlar geçemiyorlardı birbirlerine çarpmadan,her kesin elinde birer poşet ve içindede NEXT-2000 tabiikide.Az ekmeğini yemedik o cihazların.
                    MACHİNA - 3-D

Yorum yap

can_211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Osetyalı Hocam abim.Ben hemen hemen her çıkan yazılımı yüklüyorum.Ama her seferinde ben sıfırdan kanal taratması yapmıyorum ki.Kanal yedeğimi alıyorum sonrasında fabrika ayarlarına dönüyorum sonrasında yazılımı atıp daha sonra kanal yedeğimi alıyorum.Genelde bu şekilde atatrım bazende hiç fabrika ayarlkarına dönmeden yazılım atıyorum.Yani demem ne hocam neden her seferinde her yazılımdan sonra sıfırdan kanak taratması yapıyorsunuz.Bence buna ihtitaç yokki.Mesela ben yeni çıkan yazılımı atarım.Veyahutta yazılım uzun süre çıkmaz.Bende bazen geceleri canım sıkıldıkça tek tek aradaa sırada bir kanal taratması yaparım o da cansıkıntısından bazen yapıyorum.Zaten yeni kanalalrıda flaysattan takip ediyorum.Şükür tavşanlıkta bir ihtiyacımız yoktur.Zaten istesek cihazda freeshaerda var.Zaten elimizin altında net var şükür gerek ben duymuyorum.Ama gerçektende Her seferinde netle alakalı yazılımlar can sıkıyor.Ama ne yapalım emege saygıdan yüklüyoruz.Birazda şöyle cihazın özü ile ilgili yazılımlar çıksa yok demeyiz elbette.Hayırlı günler abi.
                      Can kardeşim senden ricam benim yorumumu birdaha gözden geçir anlamaya çalış ben 2M motorlu çanak kullanıyorum bir iki uydu deyil en az 50 uydu düşüne bilirmisin her yazılımda sil baştan işin yoksa uğraş açıkçası ben bıktım görünen oki doktor bu yazılımları kıyamete kadar devam ettirecek ve öbür tarafıda ekleyecek iyi ramazanlar dilerim güzel kardeşime

Yorum yap

osetyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Can kardeşim senden ricam benim yorumumu birdaha gözden geçir anlamaya çalış ben 2M motorlu çanak kullanıyorum bir iki uydu deyil en az 50 uydu düşüne bilirmisin her yazılımda sil baştan işin yoksa uğraş açıkçası ben bıktım görünen oki doktor bu yazılımları kıyamete kadar devam ettirecek ve öbür tarafıda ekleyecek iyi ramazanlar dilerim güzel kardeşime
                        evet usta anladığım kadarıyla sende benim gibi asıl yapacakları için bir düzgün ana yazılım verilirse hani son alt yapı haliyle (kanal yedeklerimiz için) bende zırt pırt tavşan youtube gibi testleri istemiyorum yeterde artar benim için tüm ana konular düzeltilmiş bir ana yazılıma bakar herşey bence sonra özellik özelliktir çıkabilir çıksında eklensinde ona bir sözüm yok olamazda her kullanıcının görüşü isteği farklı farklı.
                        NEXT8000XCAM(1.3)-BOTECH CA 9000 Cİ CPA (YENİ HARDWARE)-NEXT8000XCAMPLUS-NEXT8000XCAMPLUS PCM1725-NEXT9000 CI-NEXT7500 CIXPA-YUMATU MX 700 FTA-DREAMBOX 500s-NEXT MACHİNA...

Yorum yap

Hocam yorumunuzu çok iyi anladım.Abi bende motorlu kullanıyorum vede bende de 43 uydu var.Her yazılım sonrası ben şahssım olarak taratma gereği duymuyorum.Hocam saygısızlık olarak algılamayın lütfen.Siz de haklısınız.Zevkler ve renkler tartışılmaz.Kararınıza saygılıyım.Lütfen polemik olarak algılamayın.Tekrar cevap yazdığım için özür dilerim.

Yorum yap

Hocam yorumunuzu çok iyi anladım.Abi bende motorlu kullanıyorum vede bende de 43 uydu var.Her yazılım sonrası ben şahssım olarak taratma gereği duymuyorum.Hocam saygısızlık olarak algılamayın lütfen.Siz de haklısınız.Zevkler ve renkler tartışılmaz.Kararınıza saygılıyım.Lütfen polemik olarak algılamayın.Tekrar cevap yazdığım için özür dilerim.
                            Güzel kardeşim ben yalınız seni deyil tüm arkadaşlar saygısızlık yapsa bile ben saygısızlık olarak algılamam mümkün deyil yaşım itibarıyla hepinizde benim kardeşlerimsiniz sizleri her zaman bağrıma basarım küçükten hata büyükten af ben öyle birileri gibi ben abinizim ben babanızım tepemin tasını attırmayın yanlış yapanları barındırmayın diyen bir zihniyete'de sahip deyilim Allaha şükür gelelim uydu kanal meselesine galiba ben anlatmaya çalıştığım konuyu anlatamıyorum zaten artık gerekte yok Next Machina 3D (V5.125)Yazılımına bundan böyle devam taki kıyamete kadar tavşanlarla tilkilerle çıkan yazılımların sonuncusuna da doktor öbür dünyayı ekleyerek noktayı koyar ve böylece Next'in en iyi cihazı olan Machina 3D'inde ömrü testlerle deneme tahtasında kayda deyer bir özellik eklenmeden son bulacak ve ben bundan böylede artık Machina 3D'ile alakalı en ufak bir yorumda öneride sorun bildiriminde bulunmayacağım Tüm arkadaşların Ramazani şerifi hayırlı olsun diyorum ve şimdiden herkesin Ramazan bayramını kutluyorum sağlıcakla kalın.

Yorum yap

Teşekkür ederiz abi.Evet zaten tilkilerle işimiz olsaydı elimizde zaten net var ordan indirir bakardık.Biraz da cihazın aslı görevi olan yazılımlar çıkarsa çok iyi olur.Çıkmazsa da zaten kendimize göre iyi bir yazılımı seçer orda sabitler kalırız.Emeğe saygısızlık olamsın diye yüklüyoruz.Cihazın aslı görevleri ile ilgili yazılımlar çıkarsa iyi olur.

Yorum yap

Teşekkür ederiz abi.Evet zaten tilkilerle işimiz olsaydı elimizde zaten net var ordan indirir bakardık.Biraz da cihazın aslı görevi olan yazılımlar çıkarsa çok iyi olur.Çıkmazsa da zaten kendimize göre iyi bir yazılımı seçer orda sabitler kalırız.Emeğe saygısızlık olamsın diye yüklüyoruz.Cihazın aslı görevleri ile ilgili yazılımlar çıkarsa iyi olur.
                                dile getirdiğin görüşlerine aynen katılıyorum bu cihaza toplu uydu/tp silme özelliği ekelenemeyeciğine göre son yazılımda kalmak bana göre en iyisi zira bu son yazılımda aldığım görüntü kalitesini şu ana kadar çıkmış hiç bir yazılımda alamadım şahsi görüşümdür.gerçekte 5v.441 son yazılım görüntü kalitesi açısından mükemmel.hayırlı ramazanlar dileğiyle saygılar kardeşim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X