• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hazır Backaup Yükleyen Arkadaşlara Küçük Bir Tavsiye

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hazır Backaup Yükleyen Arkadaşlara Küçük Bir Tavsiye

beyler pazarınız ola konuyu sildim hayırlı işler

emrecan55 kardeş güzel bir konu açmışsın forumdaki deneyimli arkadaşlar bu konu hakkında bize bilgi verebilirler mi acaba bu olay doğru olabilir mi açıkçası ben bayağı tedirgin oldum...saygılar...
    HANİ KARDELELEN AŞIK OLURDA ÇIKARTI YA KARIN ALTINDAN GÖVDESİNİ ZENFERİ YÜREĞİN DE KARDELEN KADAR CESARETİN YOKSA SAKIN AŞIK OLMA GÜLÜM

Yorum yap

gecegöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      emrecan55 kardeş güzel bir konu açmışsın forumdaki deneyimli arkadaşlar bu konu hakkında bize bilgi verebilirler mi acaba bu olay doğru olabilir mi açıkçası ben bayağı tedirgin oldum...saygılar...
      Hiç alakası yok.Bu arkadaş tüm forumlarda aynı yazıyı yazmış ve de mesaj sayısı bazı forumlarda 1 dir.Ortalık karıştırmaktan başka bir şey değil bence.Madem öyle bir şey oluyor ispat etsin bakalım.Versin bir backup ben yükleyeyim oda viris mü koyacak ne koyacaksa koysun bakalım.

Beyin bir donanımdır herkeste vardır.Akıl ise bir yazılımdır,herkeste yoktur.
      KaYaCaN*

Yorum yap

kayacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Hiç alakası yok.Bu arkadaş tüm forumlarda aynı yazıyı yazmış ve de mesaj sayısı bazı forumlarda 1 dir.Ortalık karıştırmaktan başka bir şey değil bence.Madem öyle bir şey oluyor ispat etsin bakalım.Versin bir backup ben yükleyeyim oda viris mü koyacak ne koyacaksa koysun bakalım.
        açıklama için teşekkürler
        HANİ KARDELELEN AŞIK OLURDA ÇIKARTI YA KARIN ALTINDAN GÖVDESİNİ ZENFERİ YÜREĞİN DE KARDELEN KADAR CESARETİN YOKSA SAKIN AŞIK OLMA GÜLÜM

Yorum yap

Dikkattttt

emrecan55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar benden size bir tavsiye ha bunu kimseyi şuçlamak içinde demiyorum ama bilginiz olsun bazı arkadaşlar backaup dosyaları hazırlayıp forumlara yüklüyorlar fakat bu doyaların içine küçük minik bir yazılım daha ekliyorlar ve bu yazılıma biz minik bir trojen diyelim ve bu trojen nemi yapıyor işte arkadaşlar sizin para verip satın aldıgınız server dosyalarını gizlice internet üzerinden bu hazır backaup dosyasını hazırlayan sahsın mail adresine veya serverine gönderiyor vebu dosyalar tekrar satılıp para kazanıyorlar ama bu dosyalar ne alana yarıyor nede size çünkü bağlantıda kopmalar ,donmalar vs başlıyor ayrıca serverin sağlayıcısı arkadaşta bunu görebiliyor ve sizin para verip satın aldığınız serveri iptal ediyor . tekrar söylüyorum kimseyi suçlamıyorum sadece bilgilendirme için yazdım.

bu arkadaşın forumdan süresiz banlamanızı istiyorum kayacan arkadaşa katılıyorum. bu eleman her forumda aynı konu ve tek mesaj ...

Yorum yap

Değerli arkadaşım versin bakalım virüsü nasıl koyacak diyorsun yazıyı dikkatlice okursan ben virüs koyarım koyabilirim demiyor koyarlar diyor dikkatli olun diyor buna neden bu kadar agresif yaklaştınız anlamak güç

Yorum yap

arkadaş bir uyarıda bulunmuş doğrudur yalnıştır bunu tartışmıyorum
              ama bilip bilmeden niye bu kadar tepki verdiniz anlamak zor görevli ve
              bilen arkadaşlar gerekli açıklamayı yapar olmaz diye birşey yoktur ya doğruysa

Yorum yap

cevap

f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaş bir uyarıda bulunmuş doğrudur yalnıştır bunu tartışmıyorum
                ama bilip bilmeden niye bu kadar tepki verdiniz anlamak zor görevli ve
                bilen arkadaşlar gerekli açıklamayı yapar olmaz diye birşey yoktur ya doğruysa
                anlayışından dolayı Hüseyin Akpınar ve f47xfenerli arkadaşa teşekkürler
                arkaaşım burda agresif davranan arkadaşlar illaki bana bir atasözünü hatırlatıyorlar hani yarası olan.....diye başlarya ya kardeşim ne dedimki ben biraz linux bilgisi olan her arkadaşımiz bilir bunu bunlar zor işler değil genelde bu dosyaları *** downloaderlerin config dosyalarına yada plugin dosyalarına atıyorlar ve kimsede farkına varmıyor bunun sonra ben dosya vermiyorum bir çıkarım yok tamamen insancıl iyilik amaçlı yazık günümüzde para artık kolay kazanılmıyor neden verilen paralar boşa gitsinki sadece uyarı amaçlı idi kusura bakmayın arkadaşlar sanki küfür etmiş gibi muamele görmek gerçekten ayıp vallahi ister yükleyin ister yüklemeyin tamamen herkesin kendi bileceği bir şeydir. tüm arakadaşlara saygı ve sevgilerimle. not(atasözlerimimiz ne güzel dimi arkadaşlar)

Yorum yap

Emrecan55 Senin Sağlık Problemlerin mi Var?
                  1- Her Foruma Aynı Konu ve Mesaj
                  2- Diğer Forumlarda Açtığın Konuyu Kilitlettirdim..
                  3- Defalarca Forumlarda İkaz aldın.
                  Yazdıkların tam bir karalama Şimdide Bu Formu Bulmuşsun Gene yazmışsın.

Sen Ne düşünürsen Düşün herkez Bu Backupları yüklicek tammamı. saçmalıklarına da son ver artık.

Yorum yap

unutmadan burda arkadaşlar ban'lanmasını istemiş aynen katılıyorum...

Yorum yap

sayın kayacan kardeşimize itham babında bir mesaj olmus.sivrizekalık sanamı düstü.zaten parali server olan makinesine backup yukler mi..

Yorum yap

aristo06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sayın kayacan kardeşimize itham babında bir mesaj olmus.sivrizekalık sanamı düstü.zaten parali server olan makinesine backup yukler mi..

terbiyesiz adam seviyesiz insan önce bir okumayı öğrenin hiç bir şeyden anlamadığın zaten şu yazdığından belli seni yarım akıllı yarı cahil adam

ben hiç kimseyi suçlamadım suçlamamda!!!!

Yorum yap

durulal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Emrecan55 Senin Sağlık Problemlerin mi Var?
                          1- Her Foruma Aynı Konu ve Mesaj
                          2- Diğer Forumlarda Açtığın Konuyu Kilitlettirdim..
                          3- Defalarca Forumlarda İkaz aldın.
                          Yazdıkların tam bir karalama Şimdide Bu Formu Bulmuşsun Gene yazmışsın.

Sen Ne düşünürsen Düşün herkez Bu Backupları yüklicek tammamı. saçmalıklarına da son ver artık.
                          terbiyesiz adam seviyesiz insan önce bir okumayı öğrenin hiç bir şeyden anlamayan cahil adam ne oldu çıkarlarınıza dokundu yaranız vardıda gocundunuzmu ayıp vallahi okuma özürlü insansınız ne haliniz var görün be sanki bana ne

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X