• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Option switch kullanımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

o parça çok sinyal düşürüyor

Yorum yap

okanizm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      merhaba benim sorum, 2 çanağım var birinde 2 diğerinde 3 uydu var...bunları option switch e bağlıcam ama kafamı karıştıran next 2000 HD' de disec 1.0 da A B C D olmak üzere 4 tne uydu seçebiliyoruz. 5inci uyduyu nasıl seyredeceğim?
      :help::help:
      Zor bir soru sordum galiba :ıhh:?

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bunu kullanabilirsin. Diğer parçalara göre sinyal seviyesinde daha az kayıp olur.
        http://www.digium.net/urun.php?urun=goster&id=183
        tmm. teşekür ediyorum

Yorum yap

okanizm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          :help::help:
          Zor bir soru sordum galiba :ıhh:?
          4. uyduya 5. uydunun frenkaslarını ekliyerek yapabilirsin. veya örneğin 7 derece ile 9 dereceyi tek lnb ile aliyorum bu 2 uyduyuda aynı seçenek daiseq olarat kayd edebilirsin?
          kolay gelsin

Yorum yap

cvp için tşkler ama dediğiniz maalesef bende olmaz bende turksat ve hotbird santralden geliyor bu option switchte LNB (A), diğer kendi çanağımda eutelw3 astra ve thor 4lü disec ile bağlı bunun çıkışıda option switch te LNB (B) ye bağlı...4 uyduda sorun yok (disec 1.0 da A B C D olarak) 5inci uyduyu çıkartamadım bi türlü???

Yorum yap

Yorum yap

options swich ile bu iş oluyor şemayıda netten buldum kolay gelsin arkadaşlar ben hallettim işimi

Yorum yap

iguchi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  options swich ile bu iş oluyor şemayıda netten buldum kolay gelsin arkadaşlar ben hallettim işimi
                  peki arkadaşım dm 800hd de ayarları nasıl yaparız anlatmam mümkün mü?

Yorum yap

Aynı işlemi tekrar edeceksin... 3. Uyduyu diseqc 3 olarak veya c olarak ayarlayacaksın..
                    Computer High Engineer
                    Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                    Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                    Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X