• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Xplus Yazılım haberleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yarın belki vereceğim yazılımları...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Yarın belki vereceğim yazılımları...

teşekkürler hocam

Yorum yap

• sağol,kolay gelsin

teşekkürler.

Yorum yap

Sağol üstad bekliyoruz...

Yorum yap

• sağol,kolay gelsin ustam

Yorum yap

• Arkadaşlar devamlı hatırlatmaya gerek mi var? Lütfen yani hazır olsa herhalde verilecektir. Sıkboğaz ederek gereksiz bir kaos ortamı oluşuyor. Sabredin başka çaresi var mı? Sonuçta yazılım alınabilecek tek kaynak değerli hocamız.

Yorum yap

hocam biz sizsiz ve next 'siz , next 'de sizsiz yapamaz ! iyi ki varsınız...
                şimdiden tşk.

Yorum yap

• Teşekürler MACH USTA Sen olmazsan biz ne yaparız?

Yorum yap

• arkadaşlar niye gereksiz yere bu kadar mesaj yazıyorsunuzki?

Artık bunu yazmadan edemicem. Forumdanda dileyen beni uzaklaştırabilir. Sürekli aslan hocam. üstad sen bilirsin aslansın sen. sen olmasan ne yaparız. üstad bilir işini. Sürekli gaz gaz gaz.
                    valla mach1 sıkılmıyormusun bu kadar saçma yazıdan merak ediyorumartık sen olsun şuraya iki satır bi yazı yaz....
                    Burası yazılım haberleri köşesi yazılım gitti dedik sağol çöktüğünü ve yeni yazılımı yetiştireceğini söyledin. en son yazmışsın yarın diye bazı arkadaşlarda fikir beyan etmişler. işte sunu çıkarsak şu olsa falan gibisinden. hani insan okurken forum takip ettiğinin farkında ama birileri ise sürekli forumda sayfa kirliliği yapıyor.
                    hele bitanesi demişki sen olmasan napardık!
                    BEN BUGÜNE KADAR HİÇ YAZILIM GEÇ ÇIKIPTA ÖLEN ADAM GÖRMEDİM.
                    varsa söyleyin bende bileyim.
                    LAFI ŞURAYA GETİRİYORUM. Bİ FORUM VAR. BİRDE NEXT İÇİN YAZILIM ÇIKARAN VE SORUNLARI HALLETMEYE ÇALIŞAN FORUM ADMİNİ BİRDE KENDİ SORUNLARIMIZI ÇÖZEBİLİDİĞMİZ PAYLAŞIM DOSTLARI BİRDE AH ŞU ŞAKŞAKÇILAR OLMASA....

Yorum yap

• serraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Artık bunu yazmadan edemicem. Forumdanda dileyen beni uzaklaştırabilir. Sürekli aslan hocam. üstad sen bilirsin aslansın sen. sen olmasan ne yaparız. üstad bilir işini. Sürekli gaz gaz gaz.
                      valla mach1 sıkılmıyormusun bu kadar saçma yazıdan merak ediyorumartık sen olsun şuraya iki satır bi yazı yaz....
                      Burası yazılım haberleri köşesi yazılım gitti dedik sağol çöktüğünü ve yeni yazılımı yetiştireceğini söyledin. en son yazmışsın yarın diye bazı arkadaşlarda fikir beyan etmişler. işte sunu çıkarsak şu olsa falan gibisinden. hani insan okurken forum takip ettiğinin farkında ama birileri ise sürekli forumda sayfa kirliliği yapıyor.
                      hele bitanesi demişki sen olmasan napardık!
                      BEN BUGÜNE KADAR HİÇ YAZILIM GEÇ ÇIKIPTA ÖLEN ADAM GÖRMEDİM.
                      varsa söyleyin bende bileyim.
                      LAFI ŞURAYA GETİRİYORUM. Bİ FORUM VAR. BİRDE NEXT İÇİN YAZILIM ÇIKARAN VE SORUNLARI HALLETMEYE ÇALIŞAN FORUM ADMİNİ BİRDE KENDİ SORUNLARIMIZI ÇÖZEBİLİDİĞMİZ PAYLAŞIM DOSTLARI BİRDE AH ŞU ŞAKŞAKÇILAR OLMASA....

mesala ben öldüm

Yorum yap

• burası bilgi paylaşım yeri arkadaşım

Yorum yap

• elinden bir iş gelmiyorsa ,elinden iş gelene yag çekmek caizdir.bu geçmişdede böyleydi gelecektede böyle olacaktır.yag çekmek istemiyorsan herşeyi bilmeye ,kendi işini kendin yapmaya mecbursun.
                          dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                          ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                          seninde destanını okuyalım ezberden,
                          haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                          elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                          fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

• deliboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            elinden bir iş gelmiyorsa ,elinden iş gelene yag çekmek caizdir.bu geçmişdede böyleydi gelecektede böyle olacaktır.yag çekmek istemiyorsan herşeyi bilmeye ,kendi işini kendin yapmaya mecbursun.

arkadaşım sende yazında hoş olmayan yerleri düzelt istersen burda kimse kimseye yag çekmiyor sadece cihazlara destek aldıgımızda elimizden teşekkürden başka birşey gelmiyor

Yorum yap

• teşekkürler.mach1 ustam

Yorum yap

• size yağ çekin diyen yokki adam zaten işini yapıyor. Kirlilik yapmayın yeter....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X