• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

*Tekrar Merhabalar*

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• *Tekrar Merhabalar*

Uzun bi aradan sonra tekrar merhabalar arkadaşlar.Buralar pek sessiz kalmış Neyse artık canlandırma vaktidir.Önce bismillah diyelim,sonra kolları sıvalayalım bakalım.Pandora'da kaldığımız yerden yola devam

besthacker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun bi aradan sonra tekrar merhabalar arkadaşlar.Buralar pek sessiz kalmış Neyse artık canlandırma vaktidir.Önce bismillah diyelim,sonra kolları sıvalayalım bakalım.Pandora'da kaldığımız yerden yola devam
    hoş geldin usta

Yorum yap

maxone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hoş geldin usta
      Teşekkür ederim arkadaşım.

Yorum yap

siz daha önçe nerdediniz

Yorum yap

muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          siz daha önçe nerdediniz
          Daha önce derken? Ben bu forumdaydım,2 aydır yoktum o yüzden tekrar merhabalar

Yorum yap

Pandora'da Vpn işi tamam,Vodda,seyirtürkte falan her film açılıyor.Static busybox ve xposed ile modül yüklemede ok.Cccam aynı.Cihaz halen ağır,buna yapacak bişey yok.

Yorum yap

Daha önce derken? Ben bu forumdaydım,2 aydır yoktum o yüzden tekrar merhabalar
              tekrar hoş geldiniz..

Yorum yap

muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                tekrar hoş geldiniz..
                Teşekkür ederim Hoşbulduk

Yorum yap

Hos geldiniz yeniden , ben size intro calismami ozel mesaj ile yollayayim.yalniz icerisindeki animasyon ayari olan txt dosyasinda sorun var galiba yada resim formatindanmodir ne ben degistirmeye calistim pandorada siyah ekranda acilmaya basladi olmadi yani ufak tefek ayarlanicak.

Yorum yap

Müdür hoşgeldin kaybolup gittin sanmıştım bende iyiki geldin Fenerbahçe rootlu yazılımında biss yok ekleme şansımız var mı ?

Yorum yap

grean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Müdür hoşgeldin kaybolup gittin sanmıştım bende iyiki geldin Fenerbahçe rootlu yazılımında biss yok ekleme şansımız var mı ?
                      Kazumatr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Hos geldiniz yeniden
                      Hoşbulduk Arkadaşlar sağolun,grean 300E orijinal yazılımını winrar ile aç,system-app içindeki SkySpecBiss.apk yı usb den yükle.Selamlarımla

Yorum yap

Ozel mesaj yolladim ama gondermedi galiba indirme linkini buradan size vereyim animasyonun desc.txt dosyasinda veya resimlerin formatinda bi problem var sanirim ben kendi cihazima zipleyerek attim siyah ekranda acildi bunu siz ayarlarsiniz artik.

https://yadi.sk/d/RpuTpd5SahFSY

Yorum yap

hoş geldin üstad yeni yazılım var mı.vpn tamam falan demişsin.çalışmalarını bekliyoruz

Yorum yap

Hoşbulduk Arkadaşlar sağolun,grean 300E orijinal yazılımını winrar ile aç,system-app içindeki SkySpecBiss.apk yı usb den yükle.Selamlarımla
                            Eyvallah çok teşekkürler. Kanal Listesinde isimler önüne 1 boşluk nasıl bırakabilirim ?

Yorum yap

manos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              hoş geldin üstad yeni yazılım var mı.vpn tamam falan demişsin.çalışmalarını bekliyoruz
                              Hoşbulduk,teşekkür ederim.Yakın bir zamanda 3014 yazılımı gelecek

grean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Eyvallah çok teşekkürler. Kanal Listesinde isimler önüne 1 boşluk nasıl bırakabilirim ?
                              grean hangi liste için dar tek hane olan mı geniş çift hane olan mı?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X