Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları > Vu+ > Vu+ Duo²

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere cccam oscam dosyaları yollanacaktır
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Eski 03-04-2020, 15:45   #1
Levoli
IpTv Member

Levoli kullanıcısının avatarı

Üye No: 132
Giriş: 01-11-2005

Uydu Alıcısı: Vu+Duo2-FG Superıor Plus HD

Kart Paylaşımı: Vu+Duo 2
Varsayılan Vu+Duo2 HDD Kayıt Sorunu

Arkadaşlar merhaba,

Forumda aradım ama sorunumu çözecek bir konu bulmadım o yüzden yeni konu açtım. Öncelikle bu nedenden dolayı peşinen özür dilerim.

Yıllar sonra Duo2 ye 250 Gb Samsung sabit HDD monte ettim.ext4 olarak da biçimlendirdim. VTİ 14 image yüklü.
Benim sorunum şu. Kayıt yapmak istediğim zaman seçenekler sunan bir menü çıkıyor.
1 film listesi
2 kaydet (geçerli epg programı bitene kadar)
3 kaydet (süresiz)
4 kaydet (kayıt süresi belirleyerek)
5 kaydet (kayıt bitiş zamanı girerek)

bu seçeneklerden 2 numaralı epg programı bitene kadar seçeneğini seçtiğimde kayıt yapıyor ancak onun dışındaki hangi seçeneği seçersem seçeyim diskte yeterli boş alan yok uyarısı veriyor ve kaydetmiyor. Tabi epg bilgisi olmayan kanallarda da kayıt yapamıyorum. Usb bllek ile kayıt yaparken böyle bir sorun yaşamıyordum.
Bu sorunla ilgili nasıl bir çözüm bulabilirim

Yardımlarınızı bekliyorum

Saygılarımla
________________________________________________________________________________
I LOVE THIS FORUM
http://img235.echo.cx/img235/2061/gs14tc.gif http://img28.echo.cx/img28/7011/girl7uj.gif
VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
Türksat-Hotbird-Eutelsat
Levoli is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık