• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Ye 19500 HD Superior ( Full HD )&Next YE 2000 DOBRATECH HD mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Ye 19500 HD Superior ( Full HD )&Next YE 2000 DOBRATECH HD mı?

Next Ye 19500 HD Superior ( Full HD )&Next YE 2000 DOBRATECH HD mı? ikisi arasında karar veremedim sizce hangısı bir ara kullandım nakit sıkıntısı yuzunden Dobratech satmıstım.

İkisi üzerindeki en önemli farklılıkları belırtırsenız sevınırım..

Saygılarla
    LAST SAMURAI ,
    Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

dobratech ı sız kullanmışsınız, ben kullanmadığım ıçın bır şey dıyemıyeceğım amma,
    19500 zu 1,5 aydır kullanıyorum,epey bır şeyler anlatabılırım!!
    ıyı taraflarından evvele bahsedeyımki birisi peşın hukümle saldırıya geçmesın..
    HD SD yayın çök güzel,menu dılı ve kullanımı çök ıyı.tuner hasasıyetı ıyı,canlı bır frekans,verınce kör taramada hızlıce bulmadığı kanal kalmıyor,makinayla verılen server ıle,
    başta hotbırd ve bır çök uyduda bırçök paketı bedava açıyor, nekadar surer bılınmıyor!!
    gelelım eksılerıne.. türksata bır çök kanalda seste kesıklıkler oluyor ınsanın fıttırası gelıyor yapmadığım hokkabazlıklar kalmadı hala bır çare bulamadım.(beyaz tv,kanal d, kanal 7 barız şekılde)şıfrelı kanallarda beklersen,yapışıp kalıyor ve donuyorve sınyalı kuvvetlı olduğu halde kanallarda hafıfçe mozayıklemeler yaşanabılıyor,cıhazda ısınma falan yok, gelecek yazılımlarda bu bugların giderıleceğını umuyoruz!!!!
    karar sızın...
    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

@muammer bey ilginize tsk ediyorum..değerlendirmemde yardımcı olacaktır

Yorum yap

dobratechi alma derim o birsini kullanmadim bir sey deyemem

Yorum yap

Bugun ıtıbarıyle NEBUTV den Next 2000 Dobratech siparişini verdim hayırlısı olsun...

Yorum yap

LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı
            Bugun ıtıbarıyle NEBUTV den Next 2000 Dobratech siparişini verdim hayırlısı olsun...
            hayırlı olsun 8.03.2011 v.20.72 yazılımı ile cccam sorunsuz ve hızlı
            ayrıca yazılımlar gelmeye devam ediyor yazılım desteği kesilmez o konuda sıkıntı yok çünki bir çok emsal marka cihazlar var onlarında yazılımları birbirine uyuyor 19500e göre daha sağlam bir cihaz çift modul çift kart okuyucu vdf display vs gibi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X