• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ve Beklenen Süper Program Geldi....Spidershare

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• AHMCEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam teşekkur ederim
    rica ederim.

Yorum yap

• Ya arkadaşlar şu proğramların(spidershare veya sharemax gibi) vistada çalışanını bulamadım.Çok lazım.Bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• eline sağlık

Yorum yap

• arkadaşlar bazı kanalları kesinlikle açmıyor neden olabilir,bilen varsa yardım lütfen.

Yorum yap

• arkadaşlar bu program vistada çalışırmı ve bende next cx super plus var ve ben bunu nasıl çalıştırabilirim yardımcı olabilirmisiniz ?
            SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR...
            HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR...
            AMA İLK ÖNCE BAKARIM...
            LAFMI DİYE...
            SONRADA SÖYLEYENE BAKARIM...
            ADAMMI DİYE...!!!

Yorum yap

• turan56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar bazı kanalları kesinlikle açmıyor neden olabilir,bilen varsa yardım lütfen.
              LORD_KING Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar bu program vistada çalışırmı ve bende next cx super plus var ve ben bunu nasıl çalıştırabilirim yardımcı olabilirmisiniz ?
              konuyu ve yazılanları incelereseniz çözüm bulacaksınız.

Yorum yap

• LORD_KING Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar bu program vistada çalışırmı ve bende next cx super plus var ve ben bunu nasıl çalıştırabilirim yardımcı olabilirmisiniz ?
                Çalışır

Yorum yap

• acil yardım serverım var elimde ama bir türlü yapamadım arkadaşlar spidershare programı ayarlamasını yapamadım benmi yalnış yapıyorum kullanan varmı programı resimli açıklamasını yapmış arakadaş bire bir uyguladım ama olmuyor satın aldığım serverdeki kanalları açmıyor kullandığım model next 2000 x cı plus yardım ederseniz çok sevinirim arakadaşlar gerekirse telefon verin ben arayım telefonda tarif ederseniz daha çok sevinrim şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    acil yardım serverım var elimde ama bir türlü yapamadım arkadaşlar spidershare programı ayarlamasını yapamadım benmi yalnış yapıyorum kullanan varmı programı resimli açıklamasını yapmış arakadaş bire bir uyguladım ama olmuyor satın aldığım serverdeki kanalları açmıyor kullandığım model next 2000 x cı plus yardım ederseniz çok sevinirim arakadaşlar gerekirse telefon verin ben arayım telefonda tarif ederseniz daha çok sevinrim şimdiden teşekkürler
                    resimde anlattığım gibi yaptın mı ayarlarını ?
                    1.dikkat etmen gerken DES K.EY bölümünde girme şu şekilde olacak
                    01 02 03 04 gibi 010203 böyle bitişik olmayacak
                    progam ne gibi hata veriyor bi yaz buraya ona göre çaresine bakarız...
                    panik yok....

Yorum yap

• alp_21 Nickli Üyeden Alıntı
                      Çalışır
                      Nasıl çalışır?

Biraz açıklarsan sevinirim.Çünkü ben iki ayrı laptop da denedim hata verdi.Bir türlü çalıştıramadım.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• MAKARACI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Nasıl çalışır?

Biraz açıklarsan sevinirim.Çünkü ben iki ayrı laptop da denedim hata verdi.Bir türlü çalıştıramadım.

Kolay gelsin.
                        Burada

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=29751

Yorum yap

• atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          resimde anlattığım gibi yaptın mı ayarlarını ?
                          1.dikkat etmen gerken DES K.EY bölümünde girme şu şekilde olacak
                          01 02 03 04 gibi 010203 böyle bitişik olmayacak
                          progam ne gibi hata veriyor bi yaz buraya ona göre çaresine bakarız...
                          panik yok....

chid 0014 gibi rakamlar durmadan değişiyor burda çıkan rakamları not aldım options bölümüne geldim add ekledim sonra auto yaptım main bölümünde ECM DATA daki rakamlar durmadan değişiyor ırdeto veya bana verilen serverdeki kanallara üzerine geliyorum açılmıyor kanalları servere boşunamı para verdim şimdiden teşekkür ederim ilgilendiğin için

not: istersen telefon numarası verim beni ara ben seni ararım burda yazma sen telefonunu başını ağrıtırlar yardımçı olursan çok sevinirim atlas gold

Yorum yap

• emegi gecen herkese ve forumda yayinlanmasina vesile olanlara sonsuz tesekkürler
                            :tr:ATAM İZİNDEYİZ

Yorum yap

• allah rıza sı için yardım eden yokmu yaaa spidershare halen yapamadım lütfen yardım pls atlas gold arkadaşım bu işin ehli sensin yardım istedim senden lütfen yardım et

Yorum yap

• machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                allah rıza sı için yardım eden yokmu yaaa spidershare halen yapamadım lütfen yardım pls atlas gold arkadaşım bu işin ehli sensin yardım istedim senden lütfen yardım et
                                bu konu boyunca belki 500 mesaj yazıldı sorunlarla iligili sana da yazdım ve geçmiş mesajlarda çok ayrıntılı açıkladım lütfen konuyu ve yazılan mesajları dikkatlice oku sorun çözülecek.
                                sen ne yaptığını bildirmeden nerde takıldığını açıklamdan ilk mesajını sürekli kopyalayım yapıştırıyorsun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X