• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni PcLink 2.1i - PcLink 2.2i - PcLink 2.2i Windows 98 Türkçe

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tesekurler

Yorum yap

Next 2000xcı plus vista home premium ve asusu p5b anakartım var com çıkışı yok bende usb com port dönüştürücü aldım ama hep hata veriyor. Ne yapmam lazım

Yorum yap

muhalefet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Next 2000xcı plus vista home premium ve asusu p5b anakartım var com çıkışı yok bende usb com port dönüştürücü aldım ama hep hata veriyor. Ne yapmam lazım
        com.u kaç olarak gördüğüne dikkat et ona göre loaderden com ayarını ona göre seçersin umarım 1 yada 2olarak görür yoksa kullandığın model loaderinde sadece 1-2 com ayarı var daha üstünü görürse harici usb com çevirici bir işine yaramaz

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

teşekkür ederiz paylaşım için...

Yorum yap

muhalefet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              vistada maalesef calısmıyo... bende cok denedim ama olmadı... xp de calısıyor...

Yorum yap

saol kanki yaa teşekkürler

Yorum yap

eline sağlık

Yorum yap

tşk ler

Yorum yap

Arkadaşlar,
                      kullanıdığım cihaz next 200 x cıs plus, 2006 dan beri receivera yazılım ve *** yükleme, opos kart programlama vs. işlerini bırakmıştım. Dünya kupası maçlarına bakmak amacıyla eski defterleri yeniden ortay çıkardım. pclink 2.0i ile öncelikle receiverın settinglerini yedekledim ve yeni yazılımı yükledim. Ancak daha sonra sofcam atmak için cihazla bağlantı kuramadım cihazın com ayarları açık herşey normal ancak bir türlü pclink 2.0 ile cihaza ulaşamadım. bu konu başlığından anladığım kadarıyla yeni yazılımı (5518_VE_Boot_YKME_YE-2000X_CIS_PLUS_INF614p_041608_MO24) yükledikten sonra artık cihaza yazılımları pclink 2.2 ile mi atabiliyoruz? cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

evet pclink 2.2 standbayda atabilirsin

Yorum yap

thanks arkadaşlarım

Yorum yap

Benim anlamadığım daha doğrusu anlamak istediğim STBLink 2.01 programı ileride yeni verilecek yazılımlarda işe yaramayacak mı? Ve biz bunlardan PcLink 2.1 mi yoksa PcLink2.2 mi kullanacağız programların aralarındaki fark nedir?

Tamam dostlar anladım cihaz bölümüne dikkat etmemişim

Yorum yap

şimdi catlıycam son noktadayım sistemi bile çökelttim 2000 lerde sabit bilgisayar ne denediysem olmadı almıycam diyorum kıramıyorum açemi olsam ne ala şaşırdım kaldım yarabbi sabırratla:
                              AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ramis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                şimdi catlıycam son noktadayım sistemi bile çökelttim 2000 lerde sabit bilgisayar ne denediysem olmadı almıycam diyorum kıramıyorum açemi olsam ne ala şaşırdım kaldım yarabbi sabırratla:
                                Derdin nedir? açıkca yaz ki bilelim. :firca:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X