• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Serisi 20.11.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• com'da problem yok sadece versiyon different yazıyo
    NEXT 2000 XC PLUS + NEXT 9000 PVR + NEXT 8000 XCAM PLUS + NEXT 2000 XCI PLUS + 4 MTR ASTRA 19 + 120 CM HİSPASAT + 120 CM HOTBİRD + 120 CM TURKSAT + 150 CM THOR + 5700 KANAL + YASAL CARDLAR

Yorum yap

• TARNAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      com'da problem yok sadece versiyon different yazıyo
      yazılım hatalı diyor yeniden indir dene
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Next 8000 Xcam yazılımı eklendi türksattaki biss kanalları ve sirustaki TET kanalı ok ayrıca digitv ok geçişleride hızlı diğer seriler sonra eklenecek
        Ustam ilgine teşekkürler.Yalnız hala Pcm 1725 lere yazılımı bulamadım.Bu serilere yazılım çıkmayacak mı?

Yorum yap

• çok teşekkürlerr

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sayın uzman 8000 plus yazılımları bir konuyor birde bakmışsınki yok olmuş
            evet bunu bende merak ettim ben bu yazılımı yüledim bazı kanalların sembol rate'den dolayı çift çıkması dışında problem yok emu'yu açmadım cihazı ailem kullanıyor zaten Emu ile seyredilecek birşey de kalmadı
            donanımsal olduğunu düşündüğüm ekraın karıncalanıp kararması bu yazılımla birlikte çözüldü kilitlenme sorunu da azaldı

Yorum yap

• cncrd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              evet bunu bende merak ettim ben bu yazılımı yüledim bazı kanalların sembol rate'den dolayı çift çıkması dışında problem yok emu'yu açmadım cihazı ailem kullanıyor zaten Emu ile seyredilecek birşey de kalmadı
              donanımsal olduğunu düşündüğüm ekraın karıncalanıp kararması bu yazılımla birlikte çözüldü kilitlenme sorunu da azaldı
              dostum emuyu açmanızda yarar var
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Evde 2 adet uydu alıcı var. 2000 cis superplus usb ve 8000 xcam plus. Bu iki uydu alıcı arasında homesharing yapılabilir mi? 8000 xcam için gelen yeni yazılımla ikisi arasında homesharing mümkün olabilir mi?

Şimdiden ilginiz için teşekkürler

Yorum yap

• k2zirve Nickli Üyeden Alıntı
                  Evde 2 adet uydu alıcı var. 2000 cis superplus usb ve 8000 xcam plus. Bu iki uydu alıcı arasında homesharing yapılabilir mi? 8000 xcam için gelen yeni yazılımla ikisi arasında homesharing mümkün olabilir mi?

Maalesef mümkün değil.

Yorum yap

• k2zirve Nickli Üyeden Alıntı
                    Evde 2 adet uydu alıcı var. 2000 cis superplus usb ve 8000 xcam plus. Bu iki uydu alıcı arasında homesharing yapılabilir mi? 8000 xcam için gelen yeni yazılımla ikisi arasında homesharing mümkün olabilir mi?

8000'ler için böyle bir şey maalesef mümkün değil..
                    Forum Kuralları

Yorum yap

• gamma card destegi mevcutmu hocam tşk ederim

Yorum yap

• jaccal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        gamma card destegi mevcutmu hocam tşk ederim
                        Hayır yoktur arkadaşım.

Yorum yap

• selam ellerinize sağlık hocam bende 8000 xcam plus var ona atamadım nerede yanlış yaptım

Yorum yap

• ilhanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            selam ellerinize sağlık hocam bende 8000 xcam plus var ona atamadım nerede yanlış yaptım
                            Plusa olmaz evet. Yanlış yazılım atmaya çalışmışsınız. Bu yazılım sadece XCAM için.

Yorum yap

• Biraz sabredin arkadaşlar ntv kanalını deniyorum tüm seriyi ekleyecem

Yorum yap

• sayin hocam ye 8000 xcam pluslere son yazilim verilmeyecekmi? next destek com'a baktim orda bizim icin son yazilim yok.olursa bizlerde seviniriz.tesekkurler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X