• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Nrec 13.3.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

suatefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün yazılımı attıktan sonra güncel softcam attım ama o kanalları bulamadım
    frekanslarını yazarmısınız birde hortborgdemi bende başka uydu yok çünkü
    boşuna aramayayım teşekkürler
    Turner cryptoworks Hotbird 10949
    Tcm ve Cartoon sadece bu kanallar var Hotbirdde

Yorum yap

hocam büyüksün teşekkürler.

Yorum yap

hocam eline emeğine zihnine sağlık

Yorum yap

tesekkürler

Yorum yap

teşekkurler

Yorum yap

Herkese Merhaba;
              Dün akşam programı yükledim. Problem yok Elinize emeğinize sağlık. Eğer yapılabilirseniz bir sonraki sürümde program attıktan sonra YUV kapanmasa olur mu? Her seferinde scart kablosu ile akrobatik hareketler yapmak zor oluyor
              İlgi ve Bilgi için teşekkürler

Yorum yap

ya benim makinamdamı hata var 1 senedir her yazılımı attım ama 16:9 formatı yerine 9:16 çıkıyo görüntü..donanımsal bir hatamı yoksa hepsinde aynımı?
                SİGARAYI BIRAKIN BEN DENİYORUM

Yorum yap

arkadaşlar yeni yazılımı yükledikten sonra kanallar silinmedi eski kanallar olduğu gibi kaldı ancak tüm kanalları sildim ve eski yazılımda back up yapmıştım, daha sonra restore etmek istedim lütfen bekleyin ibaresi çıktı 20 dk bekledim herhangi bir gelişme olmadı cihazı kapatıp açtım açtığımda cihazın tamamen resetlenmiş olduğunu gördüm (çanak ayarları vs..) sizce ben nerde hata yaptım? şimdi tüm ayarları baştan yaptım normal çalışıyor ancak kanal listesini bilgisayara almak istiyorum işlemin en sonunda transfer eror ikazı çıkıyor daha önceki yazılımlarda da bu işlem başarısız olmuştu
                  yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

Kablon veya Comportlarında bir sorun vardır. Başka bir kablo ile başka bir pc de dene sorun çözülür.

Yorum yap

elinize sağlık

Yorum yap

aynı kablo ve pc ile yazılım ve soft cam key atabiliyorum acaba kanal listesi için daha farklı bir donanım mı gerekli acaba. kanal listesini yüklemem başka neden den olabilirmi çünkü yüklemeye başlıyo receiver ve pc den ilerme yapıyor ancak işlem sonunda hata veriyor ve upload eilecek bir yerde sormuyor.

Yorum yap

Virüs programı veya TV Kartı kumandası gibi uygulamalar çalışıyorsa bunlarda comportların kapatılmasına neden olabiliyor. Eğer varsa bunları durdurarak tekrar deneyin.

Yorum yap

harikasınız, teşekkürler.

Yorum yap

sevgili hocam benim bir ricam olacak eğer 2000 cx super plus lara usb den flash disc le flim izetebilirmisiniz yani cepten çektiğimiz flimleri tv ekranından izlemek gibi yapsa yapsa bunu sizin gibi bilge insanlar yapar desem çokmu abartmış olurum acaba?

Yorum yap

mami53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                sevgili hocam benim bir ricam olacak eğer 2000 cx super plus lara usb den flash disc le flim izetebilirmisiniz yani cepten çektiğimiz flimleri tv ekranından izlemek gibi yapsa yapsa bunu sizin gibi bilge insanlar yapar desem çokmu abartmış olurum acaba?
                                Böyle bir çalışmanın başladığını ancak; bunun hemen mümkün olmayacağını belirtmişti sevgili mach1 yani aceleye gerek yok. Sırası gelince yapılacak herşey

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X