• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni başlayanlar için NEXT 8000 XCM Plus Kullanım Klavuzu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

[B][COLOR="Navy"]AES key girişi:

aes key 23/01
    KEY:01: BE 55 B1 0B AE FD AB CC
    KEY:11: C8 88 7E 06 46 CB 15 B6
    Örnek olarak verdiğim bu AES keyleri girmek için:
    MENÜ+UYDU AYARLARI OK tuşuna basın.Key Ayar üzerine gelip OK tuşuna basın. VİACCESS bölümünde TPS dizinine OK tuşu ile girin.
    01: satırına gelip OK tuşuna 2 defa basın. yukarıdaki 01: deki keyi girin. Aynı şekilde 11: deki keyi girin işlem tamam.

Yorum yap

tesekurler

cok teskur ediyorum bu guzel bilgileri bizimle baylastiginiz icin selamlar

Yorum yap

selam arkadaslar

selam bende nextstar 8000xcam plus var ama gunlerden beri ariyorum bir turlu indirdiym key dosyalrini acacak bir program bulamiyorum vey bunun diasinda angi programlar lazim bana bilemiyorum lutven yarimci olursaniz sevinirim saygilar

Yorum yap

KeyFly programını kullanman gerekiyor forumda Keyfly olarak arattırırsan bulursun..........
          Computer High Engineer
          Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
          Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
          Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

dundar34 Nickli Üyeden Alıntı
            selam bende nextstar 8000xcam plus var ama gunlerden beri ariyorum bir turlu indirdiym key dosyalrini acacak bir program bulamiyorum vey bunun diasinda angi programlar lazim bana bilemiyorum lutven yarimci olursaniz sevinirim saygilar
            >>>http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=147 buradaki programla key dosyalarını cihazına göndereceksiniz....
            yazılımları ise buradaki programla
            >>>http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=154
            Kolay gelsin

Yorum yap

Digitürk aboneliğinde Digitürk den gelen bilgi ve uyarı tablolarını kapatmadan kanallarda ilerleme yapılamıyor. EXIT ile tablodan çıkılınca işlem yapılabiliyor. Bu tüm cihazlar için geçerli sanırım. Çünkü Hümax cihazımda da böyle. Ama hümax ta Display cı window seçeneği OFF yapılınca Digitürk uyarı ve ileti tabloları çıkmıyor. Ama henüz 8000 xcam plus ta bunu kapatmanın bir yolunu bulamadım. Bulursam yazacağım inşaallah. Ya da bilgisi olan arkadaşlar varsa yazsınlar. Cihazın kullanım klavuzuna bir madde daha eklemiş olalım

Yorum yap

Uyarı tabloları derken neyi kastetmek istedin Mustafa kardeş? eğer info (EPG) bilgilerini diyorsan cihazın saat ayarını bozarsan sanırım bir daha gelmez

Yorum yap

Yok kardeş o değil. Mesela ben mini paket + lig tv abonesiyim. Örnek Muviemax kanalına geldiğimde ekrana küçük bi uyarı tablosu çıkıyor ve Bu programı izleme yetkiniz bulunmamaktadır. CW DİGİTÜRK yazıyor. EXIT ile çıkmazsam kanallarda ileri geri gidemiyorum. Anlatmak istediğim bu.

Yorum yap

program

ARkadaşlar evim istanbul dışında ve cihaz kolumda uyducuları gezip program yüklettirmekten bıktım bilgisayarım var gerekli kabloda mevcut ancak hangi program lazım onu bilmiyorum cihazda şu an uyducuda prgrammı atıcakmış modülmü yükliycekmiş bi ton iş makinem Next YE-8000 X-CAM ne yapmam gerek ? Şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

Mustafa Kalkan Nickli Üyeden Alıntı
                      Yok kardeş o değil. Mesela ben mini paket + lig tv abonesiyim. Örnek Muviemax kanalına geldiğimde ekrana küçük bi uyarı tablosu çıkıyor ve Bu programı izleme yetkiniz bulunmamaktadır. CW DİGİTÜRK yazıyor. EXIT ile çıkmazsam kanallarda ileri geri gidemiyorum. Anlatmak istediğim bu.
                      Bunu 8000 modellerinde sanırım engelleyemezsiniz.

Yorum yap

emre91 Nickli Üyeden Alıntı
                        ARkadaşlar evim istanbul dışında ve cihaz kolumda uyducuları gezip program yüklettirmekten bıktım bilgisayarım var gerekli kabloda mevcut ancak hangi program lazım onu bilmiyorum cihazda şu an uyducuda prgrammı atıcakmış modülmü yükliycekmiş bi ton iş makinem Next YE-8000 X-CAM ne yapmam gerek ? Şimdiden teşekkürler.
                        Öncelikle foruma hoşgeldin. Forumun 8000 bölümünü gez-dolaş burada aradığın tüm bilgileri bulabilirsin. Anlayamadığın yada takıldığın yer olursa ilgili alanlarda sorarsan tüm arkadaşlar (ben dahil) sana yardımcı olurlar.

Yorum yap

mach1 arkadaşım yeni bir yazılım çıkaracağında senden bir isteğim var
                          kanal listesi sıralama da favoriye göre sırala eklesen seçtiğimiz favorileri 1 den başlayıp dizse yazılım yüklemek kolaylaşır settik de donma yapıyor hep yeniden aratmak kurmak gerekiyor

Yorum yap

FATİH aynı mesajı heryere yazmana gerek yok.

Yorum yap

emre91 Nickli Üyeden Alıntı
                              selam burada herşey var
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=791

Yorum yap

selam next8000xcam pulus uydu alıcım var geçenlerde fabrika ayarlarına döndürdüm yani sıfırladım ama güncel keyleri şimdi giremiyorum yani güncel key girme dosyası yok yeni yazılım yüklemek istemiyorum .ne yapabilirim şimdiden teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X