• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Newcamd2 serverlarda kalacakların listesi

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 kişi sabah 7.30 da serverdan atıldı next diye pass alıp dreambox ile baktıkları farkedildiği için...
    hocam sanırım pass alan arkadaşların bazıları pass larını amaçları dışında kullandıkları için serverlarda sıkıntı oluyor düşüncesindeyim eğer bunların tespiti yapılıpta gereken düzenlemeler yapılırsa serverlardaki çiökmeler nispeten azalır kanısındayım bilmem yanılıyormuyum saygılar iyi çalışmalar dilerim

Yorum yap

• 52000-53000 portlar hakında

selam değerli forum dostları....

ben cihazı yeni aldım ethernet cipinde problem vardı ve düzelttirdim yetkili servis ayarları yapıp verdi ve sorunsuz çalışmakta.Benim anlayamadığım bazı terimleri anlayamıyorum 52000-53000 portlar hakında bunlar nedir bu konuda bilgi verirseniz newcamd2 alım ve pass verilecekmi?saygılar .....

cehaletimi bağışlayın,sormadan da bir sey öğrenilmiyo.....
      Next 9000 Xcam Ultra - Baff 3800 2 Cı - Xderam Modül - Opos Kart ve Muhtelif Araçlar[/CENTER][/CENTER]

Yorum yap

• doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Çökmüştür normal kimseyi kıramayıp herkesi servera ekliyor mach sonuçta komple çökmeler oluyor çoğu kişiyi çıkartması lazım serverdan yoksa kimse seyredemeyecek kendi bilir tabii karar onun
        niye siz rahat..izleyebilmeniz..içinmi..9000..ultraya.. sahip olmak..ayrıcalık..değilmidir......

Yorum yap

• 7 derece Nilesat showtime paketi seyredilebiliyormu ben sharemax 5.5 ile izleyemiyorum diğer bütün paketler ok keyler geliyor showtime paketinde ama seyredilmiyor sayın mach1....teşekkürler

Yorum yap

• dostum serverde showtime paketi yokki..
            C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

• redne78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              selam değerli forum dostları....

ben cihazı yeni aldım ethernet cipinde problem vardı ve düzelttirdim yetkili servis ayarları yapıp verdi ve sorunsuz çalışmakta.Benim anlayamadığım bazı terimleri anlayamıyorum 52000-53000 portlar hakında bunlar nedir bu konuda bilgi verirseniz newcamd2 alım ve pass verilecekmi?saygılar .....

cehaletimi bağışlayın,sormadan da bir sey öğrenilmiyo.....
              arkadaşım newcamd 1 normal server dir 9000ultra.ath.cx ile açar. Newcamd 2 verilen pass(şifre) ile açan server dir mach1 hocamızdan pass alınır ve verilen passta belirtilir hangi portta olacağını 20000,52000 veya 53000.Hepsi bukadar.Saygılar
              Next9000 Ultra-Next2000 cıx plus,çanaklar 3ad.90sm ve 1ad.120sm.motorlu

Yorum yap

• Nile sat üzerinde showtime paketi üzerindeki kanallara gelindiğinde key sorguluyor keyler geliyor onun için sordum...

Yorum yap

• arkadaşlar 52000 e üye olanlar serverde sorun varmı? 10 dk.dan beri bağlanamıyorum.
                  next ye 2000 cx süper plus usbsiz
                  dreambox 500s

Yorum yap

• evet bende yeni girdim servere bağlantı kuramıyorum 52 ye
                    Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                    2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

• o zaman serverde sorun var demetir.tşk.
                      dreambox 500s

Yorum yap

• beklemedeyiz ,umarım sorun hallolur.

Yorum yap

• mach1 dostum halleder mutlaka.
                          dreambox 500s

Yorum yap

• evet arkadaslar serverlerde sorun var yuklenme var mach1 ustat muhakkak gelince ilgilenicektir. gun içersinde önce nova ve daha sonra diğer paketler teker teker servere bağlanma hatası verdi tahminime göre Mach1 hocam bu konu üzerinde çalısıyor düzelicektir vede kendisi açıklama yapacaktır saygılarımla ii aksamlar arkadaşlar.
                            NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

• aksilik bu ya telecomun dns sorunuda en yüksek seviyede .her sayfa için bağlantımı kesip tekrar bağlanmak zorunda kalıyorum.

Yorum yap

• civannuri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                aksilik bu ya telecomun dns sorunuda en yüksek seviyede .her sayfa için bağlantımı kesip tekrar bağlanmak zorunda kalıyorum.
                                dün aradım abi sende ara yarım saat dil döktüm bu gün bize telefon açtılar telsiz telefon varsa evinizde çıkarın ondandır dediler bende çıkardım ama nafile ya adamların çözüm diye sunduklarına bakarmısın hey allahım ne günlere kaldık....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X