Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 04-11-2011, 08:23   #1
kubilaysa
Yeni Üye

Üye No: 106586
Giriş: 01-01-2010

Uydu Alıcısı: next

Kart Paylaşımı: hayır
Thumbs down redline br 5000 hd versiyonu yardımı istiyorum

redline destek kısmı yok. bu firma makinaları kore den sözde getiriyor neden kendi ana sayfasında software ve yazılım kısmı yok. bütün sayfaları aradım bir türlü yeni yazılımı bulamadım burdan redline firmasını kınıyorum. bizler dünyanın hd makina alıyoz ne hd ne mpeg softvare bulamıyoruz mpeg 2 ler uydudan güncelliyor fakat hd hd ler dünyanın parasını veriyoz ama bir uydu dan güncelleme ve nede uydu formlarında redline nin son yazılımıda yok nede redline kısmı yok bizler redlinenin hd versiyonu bulamıyoz makina yı aldımıza pişman oluyoz redline türk ulusunu da düşün kendi sayfana yazılım kısmı koymanı istiyorum
kubilaysa is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-11-2011, 08:30   #2
kubilaysa
Yeni Üye

bir çok sayfayı taradım redline nın son yazılımını bulamadım. burdan redline son sözüm kendi sayfasına bir an önce yazılım kısmı eklesin. millete makina satmasını biliyor. redline nin bir bayi sayfasındavermiyon varmış firma kaldırtmış bu ne saçmalık bizler makinamıza evimizden yazılım atamıyacazmı versiyonu kaldırmakta ne oluyor hem sayfanda redlina yı gün boyu tanıtımını yaparsın firman için satışlar olsun diye sonrada versiyonu sayfan dan kaldırırrsın bunu yapan redline ana sayfaların biri türk milletini eneyi yerine koymana gerek yok
Eski 04-11-2011, 08:34   #3
kubilaysa
Yeni Üye

redlinanın 2011 son yazılımını bilen varsa lütfen buraya linki yazarmısınız . yanlışlıkla uydu alıcısından fabrika ayarlarına getirdim versiyon yok makinamda
Eski 04-11-2011, 08:34   #4
kubilaysa
Yeni Üye

Post redline br 5000 yazılımını bilen varsa linki yazabilirmi.

redlinanın 2011 son yazılımını bilen varsa lütfen buraya linki yazarmısınız . yanlışlıkla uydu alıcısından fabrika ayarlarına getirdim versiyon yok makinamda
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık