• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 - [WeOS 1.3 BASED] Android TV 1.1 [ROM]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Keşke elec stabil olsa..evet aynen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

msevis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Denedim olmuyor. Elec te sıkıntı yok. Droid yüzünden ya makinayı satacağım ya da elimde kalacak. Keşke Elec daha stabil olsa. O Droid den daha beter. Ses sorunu yok ama her seferinde makina donar mı? Her seferinde donuyor. Fişi çekmekten ben yoruldum makina kapanıp açılmaktan yorulmadı.
      Nasıl donuyor ki?

Ben o kadar uğraşıyorum bir kere donduramadım, açılışta ki sorun hariç sıfır donma ile kullanıyorum.
      Anlamıyorum cidden nasıl kullanıyorsunuz.

Sevgiler...

Yorum yap

Denedim olmuyor. Elec te sıkıntı yok. Droid yüzünden ya makinayı satacağım ya da elimde kalacak. Keşke Elec daha stabil olsa. O Droid den daha beter. Ses sorunu yok ama her seferinde makina donar mı? Her seferinde donuyor. Fişi çekmekten ben yoruldum makina kapanıp açılmaktan yorulmadı.

Kaç tane pvr eklentisi etkin ve hangileri?

Yorum yap

bende attım kendimi kenara ses cıkarmıyorum hala droid de derlemelere devam ediyorum donmalar ı anlamadım şuan cihaz oscam de dahil 1.03 odakadar da apk yüklü donduramadım kodi zaten kendi ayrı bir olay ayrıcalık
          özgürlük ne istersen var maşallah kimseye bagımlı degilsin,
          cihazı bazı arkadaşlar hemen sildi üzülüyorum satmaya kalktılar.
          Droid deki bazı apk lara yada Web e ihtiyacım olmasa belki bende elec de ısrar edecem ama olay bence elec droid degil bizim hemen hazırcılıgımız olsun ama hemen ikiz olsun ugraşmayalım bez degiştirmeyelim direk cocuk koşsun okula başlasın.
          Yok öyle bir şey ben ugraşamam derseniz ozaman sizi kimse de zorlayamaz.
          :byyess:
          Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
          Sorumluluk alınmaz
          .
          Saygılar

Yorum yap

Android tv nin guncel versiyonlarini ve gelismeleri nereden nasil takip edebiliriz acaba.

Yorum yap

Bir tane mevcut şu an, olduğunda bilgi vereceğim.

Sevgiler...

Yorum yap

voxi Nickli Üyeden Alıntı
                bende attım kendimi kenara ses cıkarmıyorum hala droid de derlemelere devam ediyorum donmalar ı anlamadım şuan cihaz oscam de dahil 1.03 odakadar da apk yüklü donduramadım kodi zaten kendi ayrı bir olay ayrıcalık
                özgürlük ne istersen var maşallah kimseye bagımlı degilsin,
                cihazı bazı arkadaşlar hemen sildi üzülüyorum satmaya kalktılar.
                Droid deki bazı apk lara yada Web e ihtiyacım olmasa belki bende elec de ısrar edecem ama olay bence elec droid degil bizim hemen hazırcılıgımız olsun ama hemen ikiz olsun ugraşmayalım bez degiştirmeyelim direk cocuk koşsun okula başlasın.
                Yok öyle bir şey ben ugraşamam derseniz ozaman sizi kimse de zorlayamaz.
                :byyess:
                Vallahi size katılmamak elde değil Hem droid hem Elec Droidde Redbul tv süper Extrem spor ve china tv favorılerim arasında elec desen bi dünya müzik film tv
                ne ararsan var

saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

wetekmember Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Kaç tane pvr eklentisi etkin ve hangileri?

Bir tane pvr eklentisi etkin. O da "Tvheadend HTSP Client"

Yorum yap

kodi 17 yukledıgımde droıdde bır fılm açtıgımızda eskı açılan bölum ıle ılgılı alt barda kuçuk ekranda resım çıkıyor ve öylece kalıyor.
                    öncelerı turkvodda olan malum sol menudekı kanal resım ıçerıgı kalması gıbı.

ayarlardan oynama yapmak gereklımı.
                    droıde krıpton henuz uyumsuzmu..
                    WETEK Play 2 4K
                    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

msevis Nickli Üyeden Alıntı
                      Bir tane pvr eklentisi etkin. O da "Tvheadend HTSP Client"
                      IPTV yükleyip seyretmen için bu (PVR IPTV Simple Client) aktif olması lazım
                      eklentiler içinde mevcut Normal TV ayarlarının çalışması içinse (service.tvheadend42-8.1.107) tvheadend ide aktifleştirmek lazım yoksa TV kanallarını seyredemezsin bunun ayarları bayağı uğraştırırcıdır formu okuyarak gerekli her türlü bilgi mevcut ve videolu anlatımı ile biraz uğraştırıcı ama öğrendikten sonra bir tık hal oluyor
                      Not :Bu eklentiler bazen programın kendi içindede olabiliyor yoksa addon diye aramanız lazım google de

saygılar
                      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        kodi 17 yukledıgımde droıdde bır fılm açtıgımızda eskı açılan bölum ıle ılgılı alt barda kuçuk ekranda resım çıkıyor ve öylece kalıyor.
                        öncelerı turkvodda olan malum sol menudekı kanal resım ıçerıgı kalması gıbı.

ayarlardan oynama yapmak gereklımı.
                        droıde krıpton henuz uyumsuzmu..
                        ayarlarla oynamana gerek yok yüklediğin eklenti veya addonu kaldır yeniden kur bazen böle çalışmayabilir turkvod eklentisi bu script.video.F4mProxy-2.7.9 eklenti ile çalışıyor ilk önce bu eklentiyi yükleyip sonra turkvod eklentisi yüklenmesi lazım

saygılar

Yorum yap

droid yükledm ama her tarafı sorun neredeyse.donuyor kasıyor uydu yayınları göstermiyor.wipe resette atmıştım yüklemeden önce ama bir işe yaramadı.şimdi orjinal yazılıma dönüyorm.

Ayrıca weos ta tvheadand kullanabiliyormuyuz bunu merak ettim.

Yorum yap

Ben daha yükleyemedim yoğunluktan.

Sevgiler...

Yorum yap

Droidi 1 gün kullandım kullandığım süre içerisinde ters giden bir şey yaşamadım.Bir arakadaşa kurduk oda çok beğeniyor.O eski e2 ci dm 500 ve 800 kullananlardan.
                              Bu arada droid de olsa bir e2 yi daha e2 den uzaklaştırdık.
                              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Mach1 ustamın canından bir can daha gitti.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X