• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Qnec 18.5.2007 Yazılımı İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tasarım usta ilgilediğin için teşekürler ama fat32 seçeneği yok sadece ntfs var

Yorum yap

• NTFS yazan yere tıklarsan FAT32 ninde olduğunu görürsün.

Yorum yap

• Şimdi anladım aynı tp de seyrediliyor.
        Hocam bir önerim var event timer özelliğine usb kayıt eklenirse istediğimiz saatte istediğimiz programı kaydedebiliriz .

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          NTFS yazan yere tıklarsan FAT32 ninde olduğunu görürsün.
          hocam fat32 den ntfs dönüş varda ntfs den fat32 dönüş windowstan yok anca magic partition diye programla dönüş sağlayabildim.
          saygılar
          Next 2000 CIS Super Plus

Yorum yap

• hocam eline sağlık çok teşekkür ederim yeni çalışmalarında kolay gelsin

Yorum yap

• konkat arkadaşım bu programı nereden bulabiliriz

Yorum yap

• ejder03 Nickli Üyeden Alıntı
                konkat arkadaşım bu programı nereden bulabiliriz
                sanırım link vermek yasak ama googleden PartitionMagic 8.0 full diye arattır türkçe olarak bi çok yerden bulabilirsin dikkat et demo olmasın onlarda convert (dönüştür ) özelliği çalışmıyor

kolay gelsin
                Next 2000 CIS Super Plus

Yorum yap

• next 2005 te ki gibi a-z kanal sıralaması yapsa mükemmel olurdu tabiki cihaz süper sevgiler
                  dunkes:

Yorum yap

• PVR yazılımı

Ustadlar PVR yazılımını yuklemeye calistim ilkinde gosterge d 29 de cihaz kendini resetledi yeniden acildi yazılımı yeniden denedim bu sefer gosterge d 98 de error diye hata mesaji verdi ve hiç bir tepki vermedi...Bende şu an diğer yazılımı yani PVR olmayan yazılımı yuklemeye çalışıyorum ama bayağı ağır gidiyo...Bu konuda düşünceleriniz almak istiyorum...
                    next ye 2000 cis s.plus
                    [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

• harika

üstadım bana yüklemek anca nasib oldu ellerinize sağlık, sonsuz saygılar... :efferin:

Yorum yap

• ben cx super plusa yükletim sorunsuz altı kayet güzel calışıyo
                        CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

• Next 2000dıpcıs süper pulus larada pvr bekliyoruz mach1 hocam tekrar elinize saglık iyi çalışmalar kolay gelsin.

Yorum yap

• Büyüksün Abiii!!!!!!!!

Merhaba, cihazdan BU kadarını hiç beklemezdim.
                            Foumdan 2 hafta uzak kaldım neler değişmiş.Hiç boş bırakmaya gelmiyor ,Yenilikler süper En kısa sürede yeni yazılımı deneyeceğim.
                            Başarılarınızın devamını dilerim.NEXT Yüzümü FİNEST GİBİ KARA ÇIKARMADI.

Yorum yap

• kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşlar filmleri bu ".m2t" formatına ya da ".m2t"'yi diğer formatlara çeviren program var mı? İyi günler...
                              arkadaşlar bu çeviri programını bende arıyorum ama bulamadım. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşklr. saygılar

Yorum yap

• avarem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                next 2005 te ki gibi a-z kanal sıralaması yapsa mükemmel olurdu tabiki cihaz süper sevgiler
                                a-z sıralama yapsa derken eğer alfabetik sıralama diyorsan zaten yapıyor.ox tuşuna basınca çıkan menüde alttaki renk tuşlarını incelersen alfabetik şifre tür vs diye yazar
                                Saygılar
                                I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
                                YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
                                2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
                                Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X