• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

@Arkadaslar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• @Arkadaslar

mach1 bır ıkı gun belkı nete gıremeyecek pc de sorun var o yuzden boardla lutfen ılgılenelım opos dat file fılan veren olursa sılelım yanlıslıkla etc konusu bıle olmasın ok
    sagolun
    We take to your home the best of the digital world.

Tamamdır Commi üstad

Yorum yap

tamamdır usdat ..

Yorum yap

Bende buralardayım ustad, biraz geç geldim ama ...

saygılar.
        www.teknoshare.com

Yorum yap

mach1 yıne onlıne oldu sagolun arkadaslar proglemını hallettı
          We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

mach1 şuan online de heran gene offline olabilir makinası biraz problemli son günlerde..

Yorum yap

Eh be en sonunda benimkide düzeldi.Kanser etti beni vicdansız.İlgilerinden ve alakalarından dolayı Organik81 e teşekkürler.
              İnşallah Mach1 hocayıda hızlı ve sorunsuz bir PC sahibi yaparız kısa zamanda.

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı
                Eh be en sonunda benimkide düzeldi.Kanser etti beni vicdansız.İlgilerinden ve alakalarından dolayı Organik81 e teşekkürler.
                İnşallah Mach1 hocayıda hızlı ve sorunsuz bir PC sahibi yaparız kısa zamanda.
                valla masraf ettiğin parayla yeni güzel sıfır bir bilgisayar toplayabilirdin sorunun hallolmasına ben de sevindim. dediğin gibi mach usta'yı da yeni bir makina sahibi yaparız en kısa sürede..

Yorum yap

Selam sayın abim comi forma ne oluyor yine bir bakın linke nerdesin yahu
                  http://www.commisat.com/forum/

Yorum yap

evet @secsat forum yine sorunlu
                    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Ne bahtsız bir forummuşş.... yani bu kadar olur...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X