• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS autoroll from 15 to 21-09-2006

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

malitas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emu çıktı çıkalı bütünyazılımları kendim yükledim, hiçbir sorunla karşılaşmadım... ama bu sofcam hikayesini beceredim galiba yada millet yalan sölüyo..
    BÜTÜN GECE BOYUNCA NE LAZIM GELİYOSA BURADA NE DENİYOSA YAPTIM
    AÇMIYO İŞTE KADEŞİM NE PALAVRA SIKIYOSUNUZ..
    İlk önce forum kurallarına uy küçük harflerle yaz.!
    Onca insan açarken senin açamaman buradaki emek veren insanlara palavra sıkıyorsunuz diye hitap etmeni gerektirmiyor.
    Beceremediğin neyse sor yardımcı olalım. günlerdir onlarca şey yazılıyor biraz okuyup incelersen sende nerede hata yaptığını bulabilirsin değil mi...

Yorum yap

merhaba ustalar.dün geceden bu yana en az 5 sefer yükleme yaptım ve açamadım kanalları.cihazım 8000 x cam lütfen sırası ile neyi neyle yükleyeceğimizi linklerii ile verirseniz makbüle geçer.

Yorum yap

çalışmıyor

Yorum yap

Arkadaşlar konuyu baştan takip ederseniz çözümü bulursunuz bende acemiyim ama piride arkadaşımın yönlendirdiği yerden key yükleme aracı olan eas downloand aracı ile başardım. mach 1 ustanın verdiği 8/9/2006 yazılımı atın resetlemenizi yapın ondan sonra tps softcam dosyasını eas key download proğramı ile atın açıldığını göreceksiniz.Birbirinizi kırmanın anlamı yok.
          Geç gelen adalet adalet değildir!

Yorum yap

arkadaşlar 8000 x-cam'a boot 1.1 versiyonlu cihaza süper loader 106 ile yaklaşık 2 yıldır yazılım atıyordum.şimdi ise bu aes downloader ile aes keyleri atmaya çalıştım olmadı,tekrar mach1 hocanın 8.9.06 tarihli yazılımını yükledim ve aes loader ile keyleri atmaya çalıştım ancak key download yazarak başka işlem yapmıyor ve uzunca bir süre bekledikten sonra kapatıyorum.tekrar cihazı resetledim ve orjinal next loader 1.0 ile 8.9.06 tarihli mach1 ustamızın yazılımını atmaya çalıştım flash silindikten sonra dataları yüklemiyor.tekrar 106 loader ile attım ve aes keyleri atmaya çalıştım yine keyleri yüklemiyor,her yazılım yüklemeden sonra resetlemeleri yapıyorum,ancak aes keyler yüklenmiyor,bu işde'de acemi değilim ve bir çok cihaza kendim yükleme yapmaktayım,çözüm bulamadıgım için bu kadar ayrıntılı yazmak zorunda kaldım,orjinal loader le bile yüklenmiyor 106 haricinde,başka hangi loader ile yükleme yapabilirim.ustalarımın yardımları için şimdiden teşekkür ediyorum.
            ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
            ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

okifioktay arkadaşıma aynen katılıyorum.01-09 yazılımından sonra forumda önerilen bütün downloaderle ne setting alabiliyorum nede yazılım atabiliyorum.Daha önce süper loader 1.6 ile hiçbir sorun çıkmamıştı.(8000xcam 1.1 boot versiyon).Forumda yazılanları takip ediyorum bu işte bir iş var.Bilenlerin dikkatine.Teşekkürler.Mecburen 01-09 yazılımında çakılı kaldık.

Yorum yap

Arkadaşlar cihazım 8000Xcam 1.1 versiyon şuanda harika çalışıyor.Öncelikle mach1 in 08.09 tarihli yazılımını atın,( özellkle mach1 )daha sonra cihazı arkadan kapatın. Bu defa AES Downloder(0110) ile 15.09 tarihli softcam i atın tabii cihazı arkadan açarak atacağız.Bu işlemleri yaparken üstelik cihazı hiç resetlemedim, inanabilirsiniz deneyin.

Yorum yap

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum yap

08.09 tarihli yazılımı (mach1) software downloder 1.1 ile attım bilgilerinize.

Yorum yap

hakan99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      08.09 tarihli yazılımı (mach1) software downloder 1.1 ile attım bilgilerinize.
                      arkadaşım daha önce 106 ile yükleme yapıyorduk,şimdi diger loaderleri kabul etmiyor bilgilerinize...
                      ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
                      ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

Ben üç yildır software downloader 1.1 ile atıyorum herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.sizde deneyin ama sorununuzun bu olduğunu sanmıyorum flash olabilir mi?

Yorum yap

ustalar şu aes key dosyasını sexwiewleri editleyipde koyabilirmisiniz.sabahtan beri sexwiew şifrelerini değiştimek için uğraşıyoz şifreler değişmiyor.xcamplus

Yorum yap

arkadaşlar 52 deki mesajı aynen uygulayın mach1 sadece onun dosyalarından yükleme yapın başka türlü açmıyor tps ok

Yorum yap

15/9/2006 da next8000 x cam çalışıyor

hakan99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşlar cihazım 8000Xcam 1.1 versiyon şuanda harika çalışıyor.Öncelikle mach1 in 08.09 tarihli yazılımını atın,( özellkle mach1 )daha sonra cihazı arkadan kapatın. Bu defa AES Downloder(0110) ile 15.09 tarihli softcam i atın tabii cihazı arkadan açarak atacağız.Bu işlemleri yaparken üstelik cihazı hiç resetlemedim, inanabilirsiniz deneyin.
                              Ben de denedim arkadaşlar çalışıyor

Yorum yap

15.09 tarihli mach1 hocamın softcam dosyasını bulamadım arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X