• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

*Pandora V300F Yazılımı*

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

The World Cup begins
    But software problems are still unsolved
    There are many problems in cccam viacces channel

Not two months after the new software has been released
    Does the company NeXT software component fails and is unable to solve the problem?

Yazılım desteği çok zayıf

Orada şimdi iki ay olmuştur ve küçük yazılım sorunları daha kolay çözmek için

VPN desteklenmez

Cccam ile pek çok sorun vardır

Arkadaşlar yazılım sorunları şirketi belirten

Alıcılar marka kalitesi eğer onların posta daha hızlı problem çözme yazılım

Şirket yetkilileri Yıldız NeXT şirketi uyuyor ve dinleme kapalı
    ‏وَمَنْ أَضَلُّ مِمَّنْ يَدْعُو مِنْ دُونِ اللَّهِ مَنْ لَا يَسْتَجِيبُ لَهُ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ وَهُمْ عَنْ دُعَائِهِمْ غَافِلُونَ‏

Yorum yap

Ben Pandora NeXT gibi birkaç sorun var
      Lütfen bana yardımcı olun
      Ben behzad İran seninle konuşuyorum
      1-cccam line
      Nadiren sadece 4 arttığı var? Örneğin 8 veya fazla
      2-Tüm Hintçe kanal yönünde mgcam hala açık alıcıları desteklenmez nns6
      3-Essential yazılımı Open Vpn çalışmıyor
      4-pip chalishmeyor
      5-Uydular ve sonsuzluk listesi Afganistan ve Azrst ve seyirci gibi bazı uyduların hiçbir sıkıntısı yoktur DNS eklemek gerekir
      6-Çünkü cccam hesabı
      canal+ asterada 19.2 chaleshmer
      bes canalare hotberdda chaleshmer
      23.5 da hbo+ canalar chaleshmer
      Cihaz açıkken, ben başka bir test aldı masala next3d chalesher
      7- biss codare otomatek chaleshmer Manuel olarak girilmelidir
      Ben yapacağım rehberlik takdir

pls forward this messages for company next star
      ‏وَمَنْ أَضَلُّ مِمَّنْ يَدْعُو مِنْ دُونِ اللَّهِ مَنْ لَا يَسْتَجِيبُ لَهُ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ وَهُمْ عَنْ دُعَائِهِمْ غَافِلُونَ‏

Yorum yap

Oncelikle calismalarin icin cok tesekkur ederim besthacker.Bu yazilim cok iyi olmus bu yazilim uzerinden umarim calismalarinin devami gelir.Bir pandora hd kullanicisi olarak bende size yardimci olmak istiyorum.
        Orjinal acilis animasyonu calismasi yaptim orjinal animasyon uzerine eklentiler ekledim yaklasik 3-4 saat ugrastim diyebilirim konuyla alakali konu acicam eger banada bazi seyleri ogretirseniz sizinle birlikte yazilim cikartmaya vaktim oldukca yardimci olmak isterim.
        Konuyla ilgili konu acicam.

Yorum yap

Kazumatr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Oncelikle calismalarin icin cok tesekkur ederim besthacker.Bu yazilim cok iyi olmus bu yazilim uzerinden umarim calismalarinin devami gelir.Bir pandora hd kullanicisi olarak bende size yardimci olmak istiyorum.
          Orjinal acilis animasyonu calismasi yaptim orjinal animasyon uzerine eklentiler ekledim yaklasik 3-4 saat ugrastim diyebilirim konuyla alakali konu acicam eger banada bazi seyleri ogretirseniz sizinle birlikte yazilim cikartmaya vaktim oldukca yardimci olmak isterim.
          Konuyla ilgili konu acicam.
          Kazumatr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Next Pandora HD için boot animasyonu çalışmamı corel draw ile orjinal animasyon üzerinde çalışarak oluşturdum.
          Fakat animasyonu Pandora HD system/media kısmına zipleyerek atmakla olmuyor.Açılışta siyah ekranda açılıyor doğal olarak
          Besthacker yardımcı olursa kendisi ile çalışma dosyalarını verip kendisinin yazılımlarında bu animasyonu kullanmasını rica ediyorum.
          Çalışmama ait görsel aşağıdadır bu animasyonun son halidir.Animasyon hareketli animasyondur.
          Arkadaşım Merhaba,daha öncede belirtmiştim herhangi bir konuda yeteneği olan arkadaşlarda bu işin bir köşesinden tutabilir tabii ki.Sonuçta bu bizlerin kullandığı bir cihaz,yapabileceğiz şeyler var,yapamayacağımız şeyler var ama birlik,beraberlik içinde elbette çok daha ilerilere gidebiliriz.Bana İrandan,Tunustan,Azerbaycandan vs birçok arkadaş mail yolluyor,hepsi birşeylerden müzdarip.Next'e biz buradan sesimizi duyuramadık ki onlar duyursunlar.Ben keyfime birşeyler yapmıyorum burda,yoksa ne diye paylaşayım kendi cihazımda kullanırım yeter.Ama öyle değil işte,yapmayın etmeyin,bu yazılımları kullanmayın demekle olmuyor bu işler.Bak yukarıda Raef,neler istiyor.Demek ki eksikleri,hataları var bu cihazın,geliştirilmesi,desteklenmesi lazım.En azından bu iş için hiçbir çıkar gözetmeksizin çalışanların önüne köstek konulmaması lazım.
          Ben sana teşekkür ederim arkadaşım,animasyonu upload et,bir dahaki yazılımlarda kullanalım.Selamlarımla..

Yorum yap

raef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Ben Pandora NeXT gibi birkaç sorun var
            Lütfen bana yardımcı olun
            Ben behzad İran seninle konuşuyorum
            1-cccam line
            2-Tüm Hintçe kanal yönünde mgcam hala açık alıcıları desteklenmez nns6
            3-Essential yazılımı Open Vpn çalışmıyor
            4-pip chalishmeyor
            5-Uydular ve sonsuzluk listesi Afganistan ve Azrst ve seyirci gibi bazı uyduların hiçbir sıkıntısı yoktur DNS eklemek gerekir
            6-Çünkü cccam hesabı
            canal+ asterada 19.2 chaleshmer
            bes canalare hotberdda chaleshmer
            23.5 da hbo+ canalar chaleshmer
            Cihaz açıkken, ben başka bir test aldı masala next3d chalesher
            7- biss codare otomatek chaleshmer Manuel olarak girilmelidir
            Ben yapacağım rehberlik takdir

pls forward this messages for company next star

Sevgili Raef,kendi diline çevirirsin bu mesajı;
            Başka bir cihazda cccam ile açılan bazı kanallar pandorada açmıyor.skydb.db veri tabanı birden fazla şireleme yöntemiyle şifrelenmiş bazı kanalları açamıyor.Örneğin serverin viacces ile çözüp gönderdiği şifreyi seca yada nağra görüyor,dolayısıyla uyumsuzluktan kanal açılmıyor.Veri tabanında bu kanalın atıyorum seca ile çözüldüğü kaydediliyor.Dolayısıyla kanal açılmıyor.Sqlite browser yada benzeri bir proğramla veri tabanını açıp bu tür kanalların düzeltilmesi gerekiyor.Vpn çalışmıyor doğru,kernel çekirdeğinin düzenlenmesi tun.ko modülünün eklenmesi lazım.Biss yada diğer kodların eklenmesi kolay,her yerden bulabileceğiniz key.db yi usb ile yükleyebilirsiniz.Kart paylaşımı yada emon proğramı düzenlenerek server girişi artırılabilir yada mgcamd,oscam vb eklenebilir.İnşallah bu mesajları Next'e de gönderiyorsundur çünkü asıl muhatab onlar.Ben bir çözüm bulduğumda paylaşıyorum zaten,en azından herkesi muhatab alıyorum.Bu cihaz bu kadardır,aldığınızda şunlar,bunlar var mıydı niye şimdi böyle şeyler istiyorsunuz demiyorum.
            Dediğim gibi bulursam bir çare paylaşırım arkadaşım,Selamlarımla...

Yorum yap

besthacker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Arkadaşım Merhaba,daha öncede belirtmiştim herhangi bir konuda yeteneği olan arkadaşlarda bu işin bir köşesinden tutabilir tabii ki.Sonuçta bu bizlerin kullandığı bir cihaz,yapabileceğiz şeyler var,yapamayacağımız şeyler var ama birlik,beraberlik içinde elbette çok daha ilerilere gidebiliriz.Bana İrandan,Tunustan,Azerbaycandan vs birçok arkadaş mail yolluyor,hepsi birşeylerden müzdarip.Next'e biz buradan sesimizi duyuramadık ki onlar duyursunlar.Ben keyfime birşeyler yapmıyorum burda,yoksa ne diye paylaşayım kendi cihazımda kullanırım yeter.Ama öyle değil işte,yapmayın etmeyin,bu yazılımları kullanmayın demekle olmuyor bu işler.Bak yukarıda Raef,neler istiyor.Demek ki eksikleri,hataları var bu cihazın,geliştirilmesi,desteklenmesi lazım.En azından bu iş için hiçbir çıkar gözetmeksizin çalışanların önüne köstek konulmaması lazım.
              Ben sana teşekkür ederim arkadaşım,animasyonu upload et,bir dahaki yazılımlarda kullanalım.Selamlarımla..
              Tamam ozaman yarin bilgisayardan actigim ilgili acilis animasyonu konusuna eklerim.
              Birde bu yazilim menuleri vs komple siyah olursa iyi olur diye dusunuyorum.
              Aslinda gonullu arkadaşlar ile takim kurmak lazim.
              Ben size herzaman yardimci olmaya calisirim elimden geldigince.

Yorum yap

sayın ilgililer bende bu programı yükleyenlerdenim öncelikle teşekkür ederim emeği geçenlere. bir sorum olacak bu programı yükledikten sonra kumandadan kapatmak için standby tuşuna basınca önceden cihazın ekranında saat beliriyor ve kırmızı ışık yanardı ama bu programdan sonra saat ekranı çıkmıyor cihazın açma-kapama düğmesinin ortasında mavi bir ışık yanıyor ve tekrar açmak için kumandanın açma tuşuna basınca cihaz boot olarak her seferinde yeniden başlatılıyor. neyi eksik yaptım acaba lütfen bir öneri.....

Yorum yap

Yazilimda bazi sorunlar cikabilir bende de gorunmuyor bazen saat.Hatta favori kisminda Belgesel kanallari uzerine gelince kitleniyor.
                  Bu yazilim Next firmasi tarafindan yapilmiyor ( yapmalari gerekirken ) oyuzden bizler hatalari bulucaz guncellemeler ile bu hatalar duzelicektir.

Yorum yap

gingobil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    sayın ilgililer bende bu programı yükleyenlerdenim öncelikle teşekkür ederim emeği geçenlere. bir sorum olacak bu programı yükledikten sonra kumandadan kapatmak için standby tuşuna basınca önceden cihazın ekranında saat beliriyor ve kırmızı ışık yanardı ama bu programdan sonra saat ekranı çıkmıyor cihazın açma-kapama düğmesinin ortasında mavi bir ışık yanıyor ve tekrar açmak için kumandanın açma tuşuna basınca cihaz boot olarak her seferinde yeniden başlatılıyor. neyi eksik yaptım acaba lütfen bir öneri.....
                    Menüden ayarlara gir,Güç ayarlarından Normal yazanı seç,seninki ekonomik modda o yüzden her defasında boot oluyor.

Yorum yap

Rt-Rk firmasının android 4.0.3 versiyonlu rk-2010 cihazına bir bakın.

Rk-2010

Yorum yap

raef;
                        1-cccam line

Cccam apk yi düzenledim 8 server girebilirsin.Linkten indirip,direkt kurabilirsin.

Link
                        8_Line_Cccam.apk

Yorum yap

kdrykc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Hocam ellerine sağlık güzel olmuş. Ben bu gece izlerken sadece alt yazısı kırmızı renkte olan kanallarda ses seviyesini artırırken ses seviye göstergesinin hiç belli olmadığını farkettiim.Ses seviye göstergesinin rengini imleç renginde (yeşil) yapabiliridiniz. O zaman daha belirgin olurdu gibi.Tabi bu benim fikirim.Teşekkür eder,çalışmalarınızda başarılar dilerim.

grean; Nickli Üyeden Alıntı
                          kanal listesine için ok ye basınca kanal isimlerinin önüne bir boşluk bırakmanız.

raef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          1-cccam line Nadiren sadece 4 arttığı var? Örneğin 8 veya fazla

Yorum yap

tanks mr besthacker

for cccam line

Yorum yap

Merhaba hocam ellerine saglik yine mükemmel bir is cikarmissin. Yalnız benim bir sorunum var onceden kanal listesini geri yukledigimde butun kanallar geliyordu ama şimdi basaramadim. Hazir kanal listesini nerden bulabilirim yada orjinalini nasil yukleyebilirim.

Yorum yap

burakn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Merhaba hocam ellerine saglik yine mükemmel bir is cikarmissin. Yalnız benim bir sorunum var onceden kanal listesini geri yukledigimde butun kanallar geliyordu ama şimdi basaramadim. Hazir kanal listesini nerden bulabilirim yada orjinalini nasil yukleyebilirim.
                                Merhaba,teşekkür ederim Burak.Kanalları geri yükle dediğinde yüklemesi gerek ama olmuyorsa next destek sitesinde hazir kanal listesi var.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X