• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey Dağıtıma Başladı...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• wetek firmasında bu olay daha öncede olmuştu. Wetekcore ilk çıkışta 30 gün stoktaydı. Yada 60 gün tam anımsamıyorum.Bittikten 45-60 gün sonra stoklara girdi. Wetek1 alacaktım wetekcore 'u görünce uhd çıkacak diye bekledim.Ve WETEK2 bekliyorum şu an. Sabırla ... Ancak Kasım ayı içersinde elimize ulaşır. Zaten 1 hafta sonra kasım.
    Kolay gelsin.

Yorum yap

• 15 günü göze alınız aşağı olmaz çünkü yaparak kıpırdamıyor yeller esiyor yerin tas nede hamam var ortada bişey yok en iyisi bu kobuyu fazla deşmeyelim konuyu okdukça stres oluyoruz bekleyelim artık yapacak bişey yok bu kadar bekledik dönüş olmaz eğer iş başında iptal etseydim şimdiye unutmuşumtum ancak bu satten sonra beklemekte fayda var hayırlısı olsun tek sıkıntım elimde cihaz olmayışı teşekkürler
      MSN DURUMU::

Yorum yap

• Al bendende o kadar
        Bende wetek play i sattım.
        Cihazı bekliyorum. Keşke dikeyelektronik
        Açıklama yapsa iyi olur.

Yorum yap

• Yola çıktımı cihazlar kasıma 2 gün kaldı güncel durum nedir?

Yorum yap

• WeTek Admini MasterChief117 ile konuşuyorum, bana dediği şu, "yoğun talep var, 10-15 gün daha sabredeceğiz" şeklinde.

Yani bir 15 günü daha ben gözden çıkardım şahsen.

Sevgiler...

Yorum yap

• nerden baksan tutarsız,nerden baksan ahmakça...

acaba başka bir firma böyle saçmalasaydı durum ne olurdu???

Yorum yap

• Hangi firma?

Sevgiler...

Yorum yap

• farketmez,herhangi bir firma... adil olamıyoruz,önsipariş ayın kaçında açıldı ve cihaz hangi ay elinizde olacak göreceğiz...

Yorum yap

• daha çooook bekleriz 15 gün dolsa bile bu kez başka bahara kalır bence müşteriye duyarsız kalıyorlar biraz esnaflıkta saygı itibar olmalı bu çok önemli ben 20 gün konuştuğumda şahıs bana aynen şöyle demişti ekim ayının sonu yada taş çatlasın kasım hemen başı nerde kaldı başı kıçı bizde anlamadık karadağ ustadın dediğine bakılırsa 2 ay'ı bulur olacak şey mi bu yani biraz sakıncalı ama nereyse spor alemi ilk yarılar avrupa maçları bitti bitiyor bundan sonra gelen cihazı nedecem ki zaten 650'ye mal oluyor üzerine kaç para daha koysaydık mutant alır kurtulurdum müşteri ile dalga geçiliyor neyse hergün hayattımızda bir şeyler öğreniyoruz ibret olsun bizelere teşekkürler
                    MSN DURUMU::

Yorum yap

• Herkese iyi akşamlar.
                      özelde uydu cihazları genelde bilişim cihazları meraklıları bir şeyi almaya kolay karar vermez, verdimi de hemen elde etmek ister (ben öyleyim mesela :yazyaz
                      Cihazlar elimize geçmediği için de biraz üzgün biraz kırgınız.
                      Ama sorunun büyük sebebi wetek firmasında olduğundan DİKEY e çok da kızamıyorum.
                      DİKEY in en büyük hatası wetek 1 i getiren firma olarak ihtiyacın ne kadar olabileceğini tahmin edip şimdiye kadar en azından 40-50 tane stoklarına alması gerekirdi. satamasa da kaybı bu kadar büyük firmayı etkileyecek düzeyde olmazdı.
                      Maalesef DİKEY bu forumdaki yazışmalardan ve bazı forumdaşların irtibata geçmesinden sonra getirmeye karar verdi ve şu anki mağduriyetin tek sebebi de bu geç karar verme.
                      WeTek Admini MasterChief117 "yoğun talep var, 10-15 gün daha sabredeceğiz" demiş. 15 gün onlar sabredecek bize gelişi kaç 15 gün sürecek acaba.
                      şimdilik sabretmeye devam ama bir firma yetkilisinin artık gerçek bir tarih vermesi gerek diye düşünüyorum.

emfa Nickli Üyeden Alıntı
                      farketmez,herhangi bir firma... adil olamıyoruz,önsipariş ayın kaçında açıldı ve cihaz hangi ay elinizde olacak göreceğiz...

Yorum yap

• Merhaba
                        Hepsi dijital firmasıda ön sipariş açtı. Ben oradan ön sipariş verdim. 2 defa sordum. 10 kasım tarihini verdiler. Bilginiz olsun.

Yorum yap

• Quantin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Merhaba
                          Hepsi dijital firmasıda ön sipariş açtı. Ben oradan ön sipariş verdim. 2 defa sordum. 10 kasım tarihini verdiler. Bilginiz olsun.
                          bulamadım linkini verebilirmisiniz

Yorum yap

• buldum yanlış yere hd cihazlara eklemişler normalde 4k cihazlarına eklemeleri lazım

Yorum yap

• Hepsi digitalde dikeyden alacak.Çünkü Türkiye distribütörü dikey elektronik.
                              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• WeTek shop da ön sipariş açtı 10 kasım göderim yapılacak diyorlar...

https://wetek.com/shop/wetek-play2

Pre-Order

Connect your living room to endless entertainment with WeTek’s new flagship Hybrid 4K Media Center

Enjoy the latest movies and series in 4K UHD, play games, listen to music, browse the internet, keep up with the news, or use the DVB modular tuner to watch thousands of TV channels via satellite, terrestrial and cable connections.

Specs

CPU: Quad-core (Amlogic S905); Flash: 8 GB eMMC; RAM: 2 GB DDR3; Modular tuners (DVB-S2, DVB-C/T/T2 and ATSC); WiFi (802.11 B/G/N 2.4/5 Ghz); Gigabit Ethernet; Bluetooth 4.0; 3x USB 2.0; MicroSD; HDMI; A/V Output; Optical Audio Output. DRM: Google Widevine, Microsoft Playready, HDCP 2.2.
                                All orders start shipping November 10th.

If you have any question, please contact our support team.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X