• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları:

- Kartina TV altyapı değişimi nedeniyle bağlanmama sorunu düzeltildi.
    - Stalker Altyapı değişimi nedeniyle bağlanmama sorunu düzelti.
    - Yazılım Test yazılımıdır, uygulamaları kullanmayanların yüklemesine gerek yoktur.
    - @doktornext'e teşekkürler.

Önemli Not: Yazılımlarda yapılabilecek maksimum geliştirmeler yapılmaktadır, cihazlar karşılaştırma yapılırken
    2000 HD serileri ile özellik bakımından karşılaştırma yapılmasın, 2000 HD serileri ile Machina 3D serileri hem donanım hemde yazılım bakımından 100/100 farklı.
    2000 mini serilerinde IPTV ana işlemci destekli, Machina serilerindeki IPTV apk farklı altyapıya sahip.Kimse hiç bir model vb ile baz almasınlar.

https://yadi.sk/d/AsgQjmVv3TvLhk

teşekkürler emeğinize sağlık

Yorum yap

Üst segmentli yazılımlardan biri daha cihazlarınızı sıfırlayınız mutlaka !
      Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

Emek ve paylaşımlarınız için teşekkürler.

Yorum yap

yeni yazılım

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı

Yazılım Notları:

- Kartina TV altyapı değişimi nedeniyle bağlanmama sorunu düzeltildi.
          - Stalker Altyapı değişimi nedeniyle bağlanmama sorunu düzelti.
          - Yazılım Test yazılımıdır, uygulamaları kullanmayanların yüklemesine gerek yoktur.
          - @doktornext'e teşekkürler.

Önemli Not: Yazılımlarda yapılabilecek maksimum geliştirmeler yapılmaktadır, cihazlar karşılaştırma yapılırken
          2000 HD serileri ile özellik bakımından karşılaştırma yapılmasın, 2000 HD serileri ile Machina 3D serileri hem donanım hemde yazılım bakımından 100/100 farklı.
          2000 mini serilerinde IPTV ana işlemci destekli, Machina serilerindeki IPTV apk farklı altyapıya sahip.Kimse hiç bir model vb ile baz almasınlar.

https://yadi.sk/d/AsgQjmVv3TvLhk

bu yazılımı yüklemeye gerek duymuyorum bu bir oyalama yazılımıdır alete yazık

Yorum yap

hakkiusta Nickli Üyeden Alıntı
            bu yazılımı yüklemeye gerek duymuyorum bu bir oyalama yazılımıdır alete yazık
            yüklersen iyi olur bir önceki yazılımda piro dosyasını yüklerken tüm kanalları siliyordu bun da silmiyor

Yorum yap

teşekkür

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı
              yüklersen iyi olur bir önceki yazılımda piro dosyasını yüklerken tüm kanalları siliyordu bun da silmiyor

ilginize saygı duyuyorum çok teşekkür ederim.
              esasta alt yapı farklılığının olduğunu kabul ediyorum. bu bir yazılım işi özelikle sonradan çıkan aletlerin satışını etkiliyeceği için verilmediği kanaatindeyim.
              2000 hd 200 tl çift tüner 500 küsür tl süper 400 küsür mağdur değilim çünkü ne çıkartsalar alıyoruz alet piyasaya yeni sürüldüğündeki fiatlardır2 tanesine 1000 tl ödediğim aletide çöpe atmak istemem.
              merak eden olursa aletlerin kimlik numaralarını varebilirim
              sayın şampiyon sitemim asla size değildir vatandaşın hafife alınmasına ve maddi çıkar için vatandaşın parasının çarçur edilmesine sitem ediyorum. ve sitemimde sadece kendimedir. kimse alınmasın saygılarımı sunuyorum

Yorum yap

Yazılımda ve paylaşımlarda emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Yorum yap

yeni yazılımda emeği geçenlere sonsuz teşekkür

Yorum yap

Emeği geçen herkezin eline sağlık.
                    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

selamlar daha önce kullandığım xtream üyeliğim bittiği için yenisini aldım cihaza bu yazılımı yükleyip fabrika ayarına aldım sonra usb den iptv yükledim çalıştı ama xtream çalışmıyor sürekli fail hatası veriyor ayrıca normal uydu kanal listesindeki uyduyu sil dediğimde siliyor ama o esnada reset atıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X