• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 Cıs-Super Plus Usb Yazılım Güncellerken Ekranda Donma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2000 Cıs-Super Plus Usb Yazılım Güncellerken Ekranda Donma

Next YE-2000 Cıs-Super Plus cihazımda 14.11.2008 Yazılımını usb den Güncellerken Ekranda Donma oluyor.Cihaz bootlanacak dedikten sonra hicbir olumlu uyraı ekrana gelmiyor.Cihazı resetlemek zorunda kalıyorum yardımcı olacak birisi varsa sevinirim. ( Suanda cihazda nisan ayı görünüyor son güncelleme tarihi )

donma olduğu zman cihazı arkadan kapa aç ve açılasıya kadar bekle

Yorum yap

Peki yazılımı nasıl yükleyeceğim ? cihazı acıp kapattıktan sonrada yazılımı yuklemeye calısınca aynı durum devam ediyor. yani güncel yazılım yükleyemiyorum.Tşk.

Yorum yap

tv ye değil cihazın ekranına bak 1 den 100 e kadar sayar sonra save yazar bitince end yazar

Yorum yap

amor2805 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Peki yazılımı nasıl yükleyeceğim ? cihazı acıp kapattıktan sonrada yazılımı yuklemeye calısınca aynı durum devam ediyor. yani güncel yazılım yükleyemiyorum.Tşk.
          18.12.08 yazılımını yukleyeceksiniz 14.11.08 yazılımı cihazınızda atılı degil kanallarınız silinecek ve emuyu tekrar açık çanak ve dısklerıde açıp devam edeceksiniz

menude emu açtığın bölüme gel usb yı tak cihaza yukarda usb yanacak tuşla okeyde bekle 3 dk sürüyor ekranda SAuE yazacak elleme END yazacak elleme ve cihaz kendi kapanıp açılacak bu kadar
          .Tic

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X