• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

fme-fmb ye cevirmek için

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• fme-fmb ye cevirmek için

ustad kolay gelsın elimde next 2000 plus cı cıhaz var
    fme 501b 090203 cı10.05
    bunu nasıl fmb serısıne cevırırım ne yapmam lazım tşkler
    fmb ye dönüştürdüm ama orjınal kumanda olmasa calışmıyor
    kanallarda gidip gelme oluyor elinde fme yazılım olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını beklıyorum

ilk once 5512 boot dosyası daha sonra program + tuşuyla 0030 konumunda son yazılım yuklenir.biraz forumu takip et bulursun kolay gelsin.

Yorum yap

tşkler halletım yalnız anlamdıgım bazı kanallar gelıyor sonra sınyal yok örnek kanal d cekmıyor ama fox crkıyor trt 11919 cekıyor ama cnn turk sınyal yok sınyal 60 kalıte 0

Yorum yap

superuydu01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tşkler halletım yalnız anlamdıgım bazı kanallar gelıyor sonra sınyal yok örnek kanal d cekmıyor ama fox crkıyor trt 11919 cekıyor ama cnn turk sınyal yok sınyal 60 kalıte 0
        Selamlar eğer uydu sisteminiz sağlam ise bu durum LNB nin OSİLATÖR FREKANS değerinin kaymasından kaynaklıdır...Yayın çıkmayan frekans değerlerini önce + 1 ekleyip deneyin yayın yoksa bu sefer + 2 ekleyin öyle deneyin.Eğer yine yayın çıkmaz ise o takdirde -1 deneyin sonra -2 deneyin...Kanal D frekans 11862 ise 11863 - 11864 vs...gibi.
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

lnb ni yenilersen sorunsuz olarak cihazın kanalları yukler kolay gelsin arkadaş.

Yorum yap

ustad tşkler ya cıhaz arızalı yada yazılımdan kaynaklanıyor 11919 vcekıyor sonra sınyal yok dıyor 11096 h daki izliyorum sonra onda da sınyal gıdıp sonra gelıyor tekrar gelıyor tekrar lıyor bazı yatay ve dıkey kanallarını cekıyor başka cıhaz da problem yok şimdi tekrar fme yazılım arıyorum belkı yazılımdan kaynaklanıyor olabılır

Yorum yap

cihazda arıza vardır.yazılımda proplem yoktur .beslemeyi kontrol et.

Yorum yap

ustad büyük kondestor u degiştirdim ama nafile gidip gelıyor

Yorum yap

fmb ye dönüştürdüm ama orjınal kumanda olmasa calışmıyor
                  kanallarda gidip gelme oluyor elinde fme yazılım olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını beklıyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X