• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 cx super plus sorunu ve çözüm arayışlarım...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 cx super plus sorunu ve çözüm arayışlarım...

sevgili arkadaşlar 2000cx plus usb li cihazım var ve de 2 sorunum:

1. elektrik kesildikten sonra kanallarım silinşyor ve bu beni hasta ediyor hazır kanal listesini yüklemeye çalışınca err yazıyo yanı hata veriyor.Her defasında kanal taratmam gerekiyor. (cihaz reset yaptım)

2. Uydudan güncellem yaptığımda ise %45 te takılıp kalıyor saatlerce beklesem de sonuç değişmiyor (sinyal değerlerim çık iyi yani anten ayarımda bisey yok)

sonucunda da cihazı servise götürdüm 10 gün bekledikten sonra sizin cihaza merkezden yazılım gonderılecek ama henuz gelmedı gelınce arayalım sızı dedıler servısten ancak hala bır yanıt alamadım 25 gundur sorunuma cozum uretılemedı lutfen yardım

arkadaslar yaklasık bır ay oldu servısten haber beklıyoruz hala bı cozum uretılemedı cıhazı servıse verdıgımde servıs kendısı yukleme yapomıs ancak hala sorunlarım devam edıyor .Neymıs merkez yazılım gondercekmıs de onu atacaklarmıs duzelecekmıs hıkaye snakı benı oyalıyolar gıbı gorunuyo cıhazım yok dedıgım ıcın cıhazı bana verdıle yazılım gelınce arayacaklarmıs..

magdurıyetın boylesı...

hala cıhazım uydudan guncelkleme yapmıyoz kanalları sılıyor servıs hala aramıyor

yaklasık 12 yıldır receıver kullanıyrum bu kacıncı receıver ım unuttum yazılım atmadıgım cıhaz kalmadı heralde ancak sorun ılk defa yasıyorum.

cıhazın sorunlu oldugunu kabul ettırene kadar canım cıktı zaten servıste adamlar kabullenmek ıstemdı nedense
    sonra da bu yazılımdan kaynaklanyor duzgun yaılım attınız mı vs. Kendılerı yazılım attı hala sonuc aynı valla hıc beklemezdım nextten uc kurusluk receıver neden degıstırlmıyo ınsanlar magdur edılıyooooooo??_?

ayrıca kanla lıstesı atmayı almayı yazılım atmayı usb de kayıt yapmayı resım atmayı yazlım atmayı boot ta yazılım atmayı pozısyonerlı anten kurmayı vs.bs aklınıza gelen ne varsa bılıyorum ...Ayrıca elektronıkcıyım.Bılgısayar konusunda da uzman sayılırım...

Bu arada Kütahyadayım Yardımlarınızı bekliyorum

cihazında sorun var merkez servisle görüşün

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      cihazında sorun var merkez servisle görüşün
      tesekkurler onerınıze ama ben zaten yetkılı servısle gorustum nıye musterı merkez servısle muhatap olmak zorunda buradakı servıs zaten merkez servısle gorustugunu ve yenı yazılım bekledıgını soyluyor ya buradakı yetkılı servıs benı oyalıyor ya da merkez servıs .

Yorum yap

fatihakar75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tesekkurler onerınıze ama ben zaten yetkılı servısle gorustum nıye musterı merkez servısle muhatap olmak zorunda buradakı servıs zaten merkez servısle gorustugunu ve yenı yazılım bekledıgını soyluyor ya buradakı yetkılı servıs benı oyalıyor ya da merkez servıs .
        Arkadaşım merkez servis hiçbir zman oyalamaz (0212) 256 41 43 Nolu telefonu ara ve derdini anlat sana yardımcı olmayan servisin isminide söyle çare bulurlar.

Yorum yap

Arkadaşım merkez servis hiçbir zman oyalamaz (0212) 256 41 43 Nolu telefonu ara ve derdini anlat sana yardımcı olmayan servisin isminide söyle çare bulurlar.

tesekkur ederim verdıgınız numarayı aradım ancak fax çıktı bir daha alabılır mıyım numarayı lutfen tesekkurler...

Yorum yap

degerli arkadasım cihazın (yedekleme alanına) gir ve orada (yedek geri çağırma) var o satırda işlem yapamıyorsan şayet cihazında rem hatası var demektir servise yada cihazı aldığın yere götür ve aynen izah et ben bursada satiş ve montaj yapıyorum ve bahsettiyim hata gelen bir parti zihazlarda çıktı ve cihazlar istanbula firmaya gitti ve hata düzeltildi tabi servis aracılığı ile saygılar.

Yorum yap

ilhanturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              degerli arkadasım cihazın (yedekleme alanına) gir ve orada (yedek geri çağırma) var o satırda işlem yapamıyorsan şayet cihazında rem hatası var demektir servise yada cihazı aldığın yere götür ve aynen izah et ben bursada satiş ve montaj yapıyorum ve bahsettiyim hata gelen bir parti zihazlarda çıktı ve cihazlar istanbula firmaya gitti ve hata düzeltildi tabi servis aracılığı ile saygılar.

Yedekleme alanına gittim dediğiniz gibi ancak hafızasında yedek yoktu ben yedeklemeye çalıştım cihaz kapanıp açıldı tekrar kontrol ettim hala yedekleme alanında yedek görünnmüyor.Sanırım dediğiniz gibi ram hatası var ne dersiniz teşekkürler..

Yorum yap

fatihakar75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Yedekleme alanına gittim dediğiniz gibi ancak hafızasında yedek yoktu ben yedeklemeye çalıştım cihaz kapanıp açıldı tekrar kontrol ettim hala yedekleme alanında yedek görünnmüyor.Sanırım dediğiniz gibi ram hatası var ne dersiniz teşekkürler..
                aynen doğrudur arkadadaşların verdiği telefonu ara ama artık yarın mesai bitti ulaşamassın
                (0212) 256 41 43 Nolu telefonnu yarı ara

Yorum yap

ilhanturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  aynen doğrudur arkadadaşların verdiği telefonu ara ama artık yarın mesai bitti ulaşamassın
                  (0212) 256 41 43 Nolu telefonnu yarı ara
                  çok teşekkür edeim ilginize mail attım merkez servise ayrıca yarın da arayacağım.İyi günler dilerim sonucu paylaşacağım..

Yorum yap

(0212) 237 04 99 - (0212) 237 04 98 -(0212) 253 28 43 Kemal bey yardımcı olur.

Yorum yap

herkese ilgisi nedeniyle teşekkür ederim sonucu burada paylaşacağım

Yorum yap

(0212) 237 04 99 - (0212) 237 04 98 -(0212) 253 28 43 Kemal bey yardımcı olur.
                        mazeret değil, çözüm üretmeye çalışan bu anlayışa :bravo:
                        Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

servis mailime bugun cevap gonderdı ve ram de arıza olabılır lutfen cıhazı gonderın problemı cozelım deı ve buradakı servısın ısmını ıstedı.
                          ılgılerıne tesekkur ederım yarın buradakı yerel servısle gorusecegım....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X