• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dostlar selam next ailesine

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dostlar selam next ailesine

benım desıver next 2000fta pvr sorunum bulsatcom muzik yayınlarda sısık donma sornu yasıyorum benım gıbı sorun yasayan varmı yardımcı olursanız svınırım

kadirazgin Nickli Üyeden Alıntı
    benım desıver next 2000fta pvr sorunum bulsatcom muzik yayınlarda sısık donma sornu yasıyorum benım gıbı sorun yasayan varmı yardımcı olursanız svınırım
    Sorun sadece size özgü değil, tüm izleyicilerde mevcut ancak; çok can sıkıcı boyutta değil, bazen ben farketmiyorum bile.

Yorum yap

saul dost tesekur

Yorum yap

bırde astradakı hollanda kanallarındada aynı sorun varmı canagı dondermeyı dusunuyorm tesekur.

Yorum yap

kadirazgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bırde astradakı hollanda kanallarındada aynı sorun varmı canagı dondermeyı dusunuyorm tesekur.
          Hayır orada böyle bir sorun yok.

Yorum yap

ustam ben usbye kayıt yapıyorum bilgisayarda açamıyorum acaba hangi programda açabiliriz

Yorum yap

gezegen-ozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ustam ben usbye kayıt yapıyorum bilgisayarda açamıyorum acaba hangi programda açabiliriz
              Gom Player
              KMPlayer
              VLC Player

Bu tür programlarla açabilirsiniz. Google'de arayın bulursunuz bu programları, zaten hepsi de ücretsiz

Yorum yap

arkadaşlar donma sorunu var diyenler şunu bilsinlerki hangi cihazı kullanırlarsa kullansınlar veya hangi servere bağlanırlarsa bağlansınlar ücretli veya free isterse en hızlı ve stabil çalışan server olsun videoguard şifresiyle açılan tüm kanallarda bu donmaları göreceklerdir ancak ve ancak o kanallara ait kart ve o kanallara ait kendi cihazlarıyla sorunsuz izlenmektedir bilginize
                BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X