• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

E-Kitap bölümü

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• E-Kitap bölümü

arkadaşlar merakımı mahzur görün acaba sitede e-kitaplara ayrı bir bölüm oluşturulamaz mı?

güzel bir fikir @mucit rağbete bağlı tabiki
    saygılar...
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

doğru söylüyorsun rağbete bağlı ama şu ana kadar kaç kişi e-kitapların bu forumda olduğunu gördü. Ben dün akşama kadar e-kitap'ların yayınlandığını görmemiştim. çünkü e-kitap diye bir bölüm veya alt bölüm görmedim. ama karma diye bölümde yayınlandığını dün akşam gördüm. adındanda anlaşılacağa üzere içerisinde birden fazla konu olacağı için aramanın zorlaşacağı diğer bölümlerle karışık olcağı için cazip gelmedi. sadece düşüncemi söylemek istedim elimdeki arşivleri yayınlamak isterim. ha bu haliyle kalsın derlerse yine de elimdeki arşivi yayınlarım.

Yorum yap

Elbette Mucit arkadaşım üyelerimizin istekleri doğrultusunda forumda yeni yapılanmalar olacaktır. Bu bölümünde olması iyi olur görüşündeyim.

Yorum yap

Düşünceme katıldığın için teşşekkür ederim tasarım

Yorum yap

MuCiT Nickli Üyeden Alıntı
            Düşünceme katıldığın için teşşekkür ederim tasarım
            Elbette dostum mantıklı olabilecek her düşünceye açığız

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X