• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Temasan arkadaş ben bu ekran formatı ile ilgili iki defa yazı yazdım ama bir cevap alamamıştım.uykurdu arkadaşımda benim söylediğim gibi söylüyor.Eski 113 ve altındaki yazılımlarda hem 4/3 hemde 16/9 formatlarında dikdörtgen,merkez ,birleşik,doluyu seçtinmi görev yapıyordu.Ancak şimdi sadece 16/9 modunda yanlış hatılamıyorsam merkez ve dikdörtgen modları çalışıyor.
    Alone_Wolf

Yorum yap

• hoam fash disk te kayit sorunu var dosyalamada hata bildiriyor ama yinede ellerinize saglik tesekkürler butun yenilikler icin

Yorum yap

• 2 gündür yazılımda kayıt sorunu var diyen arkadaşlar cihazda kayıtla ilgili herhangi bir sorun yok arkadaşlar.Yazılımı attık arkasından güncel softcami attık buraya kadar tamam bundan sonra cihazdan flash diski cihazdan çıkarıp cihazı arka anahtardan kapatıp tekrar açın ve flash diskinizi takın mesela powertürk kanalına gelin help tuşuna basın kayıt normal bir şekilde başladığını göreceksiniz.
        Alone_Wolf

Yorum yap

• neco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          2 gündür yazılımda kayıt sorunu var diyen arkadaşlar cihazda kayıtla ilgili herhangi bir sorun yok arkadaşlar.Yazılımı attık arkasından güncel softcami attık buraya kadar tamam bundan sonra cihazdan flash diski cihazdan çıkarıp cihazı arka anahtardan kapatıp tekrar açın ve flash diskinizi takın mesela powertürk kanalına gelin help tuşuna basın kayıt normal bir şekilde başladığını göreceksiniz.
          herkes eline açkapa ahahtarı alacak cihazı herdefasında açıp kapıyacağız artema gibi öylemi ben key güncelemeyi test ediyordum yeşil tuştan astrada on dakikasonra cihaz altüst oldu kitlendi artema yapınca düzeldi

Yorum yap

• bısı sorucam200 gb lık hard dısk aldım bolup 20gb lık hale getırmeye calısıyorum ancak 4 tane yaptıktan sonra kalan bolumu bolmeme ızın vermıyor sızce ne yapmam lazım sımdıden tsk
            42'' vestel pixelence
            next 2000 super hdtv
            next 2000 cx super plus
            sony str 695 recevier
            toshiba ep 30 hd dvd player
            toshiba sd 370 dvix player

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• muratsen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                bısı sorucam200 gb lık hard dısk aldım bolup 20gb lık hale getırmeye calısıyorum ancak 4 tane yaptıktan sonra kalan bolumu bolmeme ızın vermıyor sızce ne yapmam lazım sımdıden tsk
                50-50 böl sende
                hayırlı olsun bu arada

Yorum yap

• ozaman da kayıt yapabılecek mıyım ve fat32 olarak bolebılecek mıyım
                  42'' vestel pixelence
                  next 2000 super hdtv
                  next 2000 cx super plus
                  sony str 695 recevier
                  toshiba ep 30 hd dvd player
                  toshiba sd 370 dvix player

Yorum yap

• mach1 usta teşekkürler elinize sağlık en iyiye doğru
                    dunkes:

Yorum yap

• ellerine sağlık hocam şimdi sırada kayıt zamanı var onu dört gözle bekliyoruz emeği geçen herkese teşekkurler
                      next machina 3d

Yorum yap

ozaman da kayıt yapabılecek mıyım ve fat32 olarak bolebılecek mıyım
                        dene bi fazla bir bilgim yok.forumun diğer bölümlerinde var bu konuya ait bilgiler.burada bu konuları daha fazla sorarsan banlanırsın dikkat et.burada yazılımla ilgili görüşleri paylaşıyoruz.saygılar

Yorum yap

ozaman da kayıt yapabılecek mıyım ve fat32 olarak bolebılecek mıyım
                          Partition Magic programı ile ikiye böl ve herikisini FAT 32 formatla tanıması lazım......Ben 80 GB tek parça kullanıyorum, 120 GB tek parça kullanan arkadaşlar var....

Yorum yap

• Hocam yeni yazılım için ellerine sağlık.
                            Yalnız buradan indirdiğim hazır kanal listesini yüklemek isteyince STB bilgisi uymuyor diyor. Daha önce atmıştım hazır kanal listesi. Acaba yazılımdanmı yoksa uyumlu kanal listesi bulabilirmiyim.

Yorum yap

• doruk1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Hocam yeni yazılım için ellerine sağlık.
                              Yalnız buradan indirdiğim hazır kanal listesini yüklemek isteyince STB bilgisi uymuyor diyor. Daha önce atmıştım hazır kanal listesi. Acaba yazılımdanmı yoksa uyumlu kanal listesi bulabilirmiyim.
                              Bunun yazılımla bir ilgisi yok. Cihazına uygun UDB dosyası yükleyin veya tekrar taratın.

Yorum yap

• @tasarim

bu udb dosyaci pcde hangi programla duzenlenir? yazabilirmisiniz?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X