• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

youtubeye bağlanamama sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• youtubeye bağlanamama sorunu

19500 cıs hd cihazım da yutubeye giriyorum yazdığın sanatcı veya filim buluyor aç dediğim zaman sorry diye hata veriyor ve açmıyor bu sorunla karşılasan varsa yardımlarınızı bekliyorum iyi akşamlar iyi bayramlar

cavus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    19500 cıs hd cihazım da yutubeye giriyorum yazdığın sanatcı veya filim buluyor aç dediğim zaman sorry diye hata veriyor ve açmıyor bu sorunla karşılasan varsa yardımlarınızı bekliyorum iyi akşamlar iyi bayramlar
    Cihazınızda hangi yazılım var ? 2.29 yazılımı var ise 2.33 yazılımını yükleyiniz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=59202
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

yeni yazılımı yükledikten sonra ki durum ne oldu paylaşırsanız sevinirim
      Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yeni yazılımı yükledikten sonra ki durum ne oldu paylaşırsanız sevinirim
        yeni yazılımı atmadım atınca paylaşırım

Yorum yap

2.33 versiyonunda youtube a girebiliyorsunuz

Yorum yap

2.33 yazılımını attım şuan çalışıyor teşekkürler

Yorum yap

youtube giremiyorum

borsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              2.33 versiyonunda youtube a girebiliyorsunuz
              benim de 19500 modülsüz olan cihazım var. en son yazılım 2,33 yüklü ama ben de nedense YUOTUBE bir türlü giremedim ,acaba bana da yardımcı olurmusunuz,intenet gezginine giriyorum.

Yorum yap

berduş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                benim de 19500 modülsüz olan cihazım var. en son yazılım 2,33 yüklü ama ben de nedense YUOTUBE bir türlü giremedim ,acaba bana da yardımcı olurmusunuz,intenet gezginine giriyorum.
                2.33 yazılımı ile şu an Youtube'a bağlanma konusunda bir sıkıntı yok..
                Ağ ayarlarına girip DHCP kapalı yapın DNS1 ayarını 8.8.8.8 DNS 2 ayarını 8.8.4.4 yapın birde böyle deneyin.

Kolay gelsin.
                www.next.com.tr

Yorum yap

pabrika ayarlarına dönün sonta f1 0000 yapın f1 9876 yaptıktan sonra birdaha neyin açılaçaktır kolay gelsin

Yorum yap

toutube açılması

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Cihazınızda hangi yazılım var ? 2.29 yazılımı var ise 2.33 yazılımını yükleyiniz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=59202
                    bu sorunu bende yaşadpm ama 2.33 yüklendikten somra problem çözüldü:trts:
                    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      2.33 yazılımı ile şu an Youtube'a bağlanma konusunda bir sıkıntı yok..
                      Ağ ayarlarına girip DHCP kapalı yapın DNS1 ayarını 8.8.8.8 DNS 2 ayarını 8.8.4.4 yapın birde böyle deneyin.

Kolay gelsin.
                      evet onları da denedim ama sonuç gene aynı oldu.

Yorum yap

yuotube

sayın karbon dediginizi de yaptım ama gene olmadı?

Yorum yap

sayın karbon dediginizi de yaptım ama gene olmadı?
                          Şu an elimdeki 2.33 yazılımlı cihaz ile youtube bağlantımı sağlıklı şekilde yapıyorum. Bence 2.33 yazılımını boot mode şeklinde yani usb belleğe çıkartığınız yazılımı cihaza takıp arkada düğmeden kapatıp açarak tekrar yükleyin.ve de cihazınızın internet bağlantısının sağlıklı olduğundan ağ bağlantıları bölümünden kontrol ederek emin olun,sonuç alamazsanız fabrika ayarlarına geri dönün öyle deneyin. Kolay gelsin
                          www.next.com.tr

Yorum yap

you tubede sorun yok yazılım ilk verilidği günden beri çalışıyor .Birde 4,2,2,2-4,2,2,1 şeklinde denesin bakalım.

Yorum yap

hepsi ni denedim ama interent saglıklı bir şekilde baglı olmasa internet gezginine giremem degilmi? ama ona girebiliyorum. ben bu cihazı ikinci el olarak almıştım bende sever de yok zaten, olsun bakalım denemege devam edcecegiz anlaşılan emegi geçenlere saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X