• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hicbirseyin tadi tuzu kalmadi.....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hicbirseyin tadi tuzu kalmadi.....

Sozum kendime ne bileyim hersey anlamsiz geliyor artik hic bir seyin heyecani yok acaba ben depresyona mi girdim?

bencede girmişin arkadaşım ama çık bence ne olursa olsun hayatta herşey istediğin gibi gitmesede depresyon hiçbirşeyide hallettmez bunu unutma ....
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Cok Sagolasin Kenan dostum bu benim ilk mesajimdi ilk mesajimin cevabini senden geldi .Gurbette olup insan yakinlarindan uzakta oldugu zaman boyle duygulara sahip oluyor birde yalniz oldugunda daha zor.

Yorum yap

Herkes zaman zaman bu tür bunalımlara girer. Bence bu tür bunalımlardan kurtulmak istiyorsan takıl bu foruma. Konulara cevaplar yaz, bilmediklerini ve öğrenmek istediklerini sor. Karşındakilerle iletişime geç. Bir müddet sonra sıkıntılarından kurtulabilirsin.

Yorum yap

rodrigo7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sozum kendime ne bileyim hersey anlamsiz geliyor artik hic bir seyin heyecani yok acaba ben depresyona mi girdim?
          Senin iyi bir kavgaya ihtiyacın var, önce biraz kafayı çek sonra bir yerde kavga çıkar biraz yumruk ye, hiç birşeyin kalmaz
          En büyük aptallık,
          Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

Benim sana tavsiyem şu hayatta okadar güzel saatler varki inanki osaatlere kendinikaptırdınmıne moral bozukluğun kalır nede sitres hayatı senmi kurtaracaksında kafaya takıyorsun boş vertakamdeğmez hayat yaşamak içindir değerinibilmek gerek öyledeğilmi sana saygı vesevgilerimle

Yorum yap

Rodrigo kardes, Gurbet de olmak bazen bu gibi sorunlari dertleri yuz ustune cikarir,
              sen kac senedir oradasin bilmiyorum ama ben 9 senedir ROMANYA / BUKREST deyim , ayni sorunlari bende yasadim , her seferinde tutunacak bir dal buldum ... umarim sende ayni sekilde sorunlarindan kurtulursun ,
              Gir internete , yaz foruma , cik disari dolas, Yagmurlu degilse hava Uydun var ise hele bir de motorlu ise her kanali dolas , yeni yeni kanallar ara, 2000 HD al HD kalitesinde film izle .... yani sonuc olarak TAKMA kafana ...

Romanya dan sevgi ve saygilar ......

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

takılma fazla boyle konulara nasılsa toprak olacağız.kazık çakmıyacağız dunyaya onun için fazla kasma......

Yorum yap

Arkadaşın biraz adrenaline ihtiyacı var sadece.
                  En büyük aptallık,
                  Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

HEPINIZE CANI GONULDEN SELAMLAR tavsiyelerinizi okuyorum hepiniz sagolun.ozellikle bu forumu yasatan,kuran,emek verenlere tesekkurler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X