• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

BOTECH BC6600FTA yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BOTECH BC6600FTA yardım

Bu cihaz hakkında hiç biyerde bilgiye rastlamadım
    Botech in resmi sitesinde bile bu cihaz yok.
    Bu cihazla ilgili emu yazılımı veya loder felan varmı

bu cihazlar emusuz

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bu cihazlar emusuz
      Bu cihaza ait emu olmamasının nedeni nedir desteklemeyen unsur ve unsurlar nelerdir.
      Piyasadaki daha kötü cihazlarda dahi emulu olduğu halde botech firması bu cihazı hangi pazarlama anlayışına uygun olarak piyasaya sunmuştur
      İnanın baya merak ettim.

Yorum yap

teknosa için üretilmiş bir cihazdır emu yazılımı normalde yasaktır illa emü olcak veya verilecek diye bir zorunluluk yok arkadaşım sen alırken sorup bilgilenip alsaydın emulü cihazın olurdu hatayı başka yerlerde aramasanız iyi olur bence...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

karmaskesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bu cihaza ait emu olmamasının nedeni nedir desteklemeyen unsur ve unsurlar nelerdir.
          Piyasadaki daha kötü cihazlarda dahi emulu olduğu halde botech firması bu cihazı hangi pazarlama anlayışına uygun olarak piyasaya sunmuştur
          İnanın baya merak ettim.
          60-70 liralık cihaz zaten emu olmaz cihaz hızlı skart girişi yok vs.... parasına göre iyi bir cihaz

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            teknosa için üretilmiş bir cihazdır emu yazılımı normalde yasaktır illa emü olcak veya verilecek diye bir zorunluluk yok arkadaşım sen alırken sorup bilgilenip alsaydın emulü cihazın olurdu hatayı başka yerlerde aramasanız iyi olur bence...
            gerçekten bunu yazmak için çok mu düşündün
            Bunun alıp almamakla alakası yok ben burdaki pazarlama anlayışını sorguluyorum

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              60-70 liralık cihaz zaten emu olmaz cihaz hızlı skart girişi yok vs.... parasına göre iyi bir cihaz
              Parasına göre iyi bir cihaz deyimine de katılmıyorum
              insanlar fox tv yi ntv yi seyretmek istiyorlar
              o halde 79 yTL buna vereceklerine aynı fiyata baska bi cihazda alabilirler dimi
              en azından alacak arkadasları uyandıralım bu cihaz emusuz
              şık kibar zarif ve hızlı olabilir ama işlevsel değil teleteks i bile yok

Yorum yap

pazarlama konusunda emululü bir cihaz satmak zorunda değilki firma siz yazıları okumuyorsunuz ben öyle çok düşünmem yazı yazmak için arkadaşım...
                MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  pazarlama konusunda emululü bir cihaz satmak zorunda değilki firma siz yazıları okumuyorsunuz ben öyle çok düşünmem yazı yazmak için arkadaşım...
                  sizinle aynı fikirde değilim moder pazarlama anlayışına uygun bir mal değil firmanın bu cihazı
                  google da bu cihazı aratan ve bu cihazla ilgili yorumları araratan bir kişi benim yazdıklarımı okuduktan sonra cihazı almaktan vazgeçebilirler.
                  Emu yok teletex yok hatta saat bile yok. insanlar niye alsınlar bu cihazı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X