• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

klon cihazlar için palaslılar en son image

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• klon cihazlar için palaslılar en son image

Klon cİhazlar İÇİn sÜper palaslilar İmage
    TÜRKSAT-HOTBORD-EUTELSAT UYDULARI BUKETLER EN GÜZEL ŞEKİLDE DİZİLMİŞ.AYRICA HACKEY-TOTALFUTBOL GİBİ PULİNGSLER EKLENMİŞTİR.KLON DREAMBOXLARDA SES GÖRÜNTÜ TUTMAMASI-DONMA-KIRILMA-TAKILMA KİLİTLENME VE SERVER TAKILMASI PROBLEMİNE ÇÖZÜM EN SON GÜNCEL İMAGE

http://www.palaslilar.com/?Syf=5&Id=20990

BURDAN SINIRSIZ İNDİREBİLİRSİNİZ.DAHA ÖNCE RAPİDE KOYMUŞTUM AMA MAALESEF 10 İNDİRME SONRA LİNK ÖLÜYOR

arkadaşlar bu plugini deneyen var mı?arkadaşın söylediklerini test eden oldu mu acaba?

Yorum yap

bakalım nasılmış

Yorum yap

arkadaşlar bunu deneyen oldumu

Yorum yap

şüpheniz olmasın arkadaşım

[QUOTE=tsakalli;445579]arkadaşlar bunu deneyen oldumu

şüpheniz olmasın bi sürü emek verip kendi ellerimle yaptım.özellikle klon cihazlardaki işlemcinin kaldıramadıı lüzumsuz şeylerden arındırılmış seri çalışan.serverlerde donma yapmayan güzel bir sistem olurşturdum.tereyag gibi kayar cihazda endişeniz olmasın.bizim amaç vatandaşa hizmet.başaka derdimiz yokki.

Yorum yap

selahmus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Klon cİhazlar İÇİn sÜper palaslilar İmage
            TÜRKSAT-HOTBORD-EUTELSAT UYDULARI BUKETLER EN GÜZEL ŞEKİLDE DİZİLMİŞ.AYRICA HACKEY-TOTALFUTBOL GİBİ PULİNGSLER EKLENMİŞTİR.KLON DREAMBOXLARDA SES GÖRÜNTÜ TUTMAMASI-DONMA-KIRILMA-TAKILMA KİLİTLENME VE SERVER TAKILMASI PROBLEMİNE ÇÖZÜM EN SON GÜNCEL İMAGE

http://www.palaslilar.com/?Syf=5&Id=20990

BURDAN SINIRSIZ İNDİREBİLİRSİNİZ.DAHA ÖNCE RAPİDE KOYMUŞTUM AMA MAALESEF 10 İNDİRME SONRA LİNK ÖLÜYOR
            daha yeni aldığım cihaza kuracağım emeğine sağlık dostum
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa usta kurduğun zaman sonucu bizimle paylaşır mısın?bir üstaddan onay alması bizim için çok önemli...

Yorum yap

kullanan yok mu daha arkadaşlar

Yorum yap

[QUOTE=selahmus;445699]
                  tsakalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar bunu deneyen oldumu

şüpheniz olmasın bi sürü emek verip kendi ellerimle yaptım.özellikle klon cihazlardaki işlemcinin kaldıramadıı lüzumsuz şeylerden arındırılmış seri çalışan.serverlerde donma yapmayan güzel bir sistem olurşturdum.tereyag gibi kayar cihazda endişeniz olmasın.bizim amaç vatandaşa hizmet.başaka derdimiz yokki.
                  bu kanalda sinyal sorununa çare bulursan muhteşem olur.....

Yorum yap

ellerine saglık usta

Yorum yap

eyw eline sağlık arkadşaım

Yorum yap

bunu nasıl ykkleyeceğim dreanbox a nasıl atılır bu

Yorum yap

gemını 4.70 cccam 2.1.4
                          blue line skın var

sankı fena degıl gıbı
                          takılma mozaıklesme pek yok
                          serverın ıyı tarafına da gelmıs olabılır ama denenebılır
                          tesekkurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X