• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Eski Yazılımlar Arşiv

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hocam ip tv den cıkmak ıcın cıhazı kumandadan kapatıp acmak geregıyor

Yorum yap

• hocam iptv den cıkmak ıcın cıhazı kumandadan kapatıp acmak gerekiyor

Yorum yap

• Boot modunda at yazılımı arkadan kapatarak fabrika ayarı yap girişler şifreli yayın tercihlerinde rs232 yi kapat kart vs share kullanmıyorsan hepsini kapat emu açık kalsın birde modul girişi diğerleri kapalı olsun sonra tak dene modulunu herkeste aynı yazılımda çalışıyorsa sende sorun vardır yazılımda olamaz.
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• iyi akşamlar
          d smart modülü kullanıyorum. 7 gündür hiç bir sorun yaşamadım
          saygılar

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Boot modunda at yazılımı arkadan kapatarak fabrika ayarı yap girişler şifreli yayın tercihlerinde rs232 yi kapat kart vs share kullanmıyorsan hepsini kapat emu açık kalsın birde modul girişi diğerleri kapalı olsun sonra tak dene modulunu herkeste aynı yazılımda çalışıyorsa sende sorun vardır yazılımda olamaz.
            akşam deneyeceğim.Artık olur olur. olmazsa da yapacak bişey yok ne yapalım

Sorun halloldu.USB belleği ön panele takıp kumandadan güncelledim.güncelleme yaparken modülü çıkardım ve sonuç şu an sorun yok.

Yorum yap

• Cihazı D-Smart ağırlıklı kullanıyorsan eski yazılıma dönebilirsin.
              NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

• YARKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam ip tv den cıkmak ıcın cıhazı kumandadan kapatıp acmak geregıyor
                YARKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam iptv den cıkmak ıcın cıhazı kumandadan kapatıp acmak gerekiyor
                iptv den cıkmak ıcın ufak ekranda exit ile büyük ekranda stop ile oluyor yani kumandadaki büyük yeşil tuşun altındaki tuşla çıkınız

Yorum yap

• hocam servere baglantı için direk bi tuş olursa çok iyi olur

birde şifre sistemleri ik harfi gözüküyor ve bu harfler başka bi belirgin renk olursa çok iyi olur hocam

hocam birde cihazda uydu silmeyi bulamadım

iptv den çıkmak için exzıt tuşu direk olursa eski yazılımdaki gibi çok iyi olur hocam

yeni yazılım şuan bence çok süper çalışıyor alt yazıda eklenince çok daha iyi olur

3d iptvlerde yan yana olandada büyük ekran yapamıyorum veya nasıl yapılıyor 3d iptvlerde normal tv yayınlarında sorun yok onlar yapılıyor hocam

Yorum yap

• D smart modül kullanıyorum bendede hiç sorun yok arkadaşlar

Yorum yap

• mach1 hocam,

PIP menüsünde pıp in açıldığı uyduda kalıyoruz.PIP kanal listesinde SAT tuşu da olmalı.Bütün kanal listesinden kanal bulmak zor.

PIP menüsünde pencereleri şeffaf kalın siyah olmuş eskisi daha incesi iyiydi.

PIP pencerelerine açılan kanal listeleri kendi pencereleri üzerine açılsa ana pencerenin görünüşünü bozmaz.
                      M3d+M3d Combo Super
                      VU+Ultimo
                      Gigablue HD QUAD PLUS
                      T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

• mach1 hocam
                        M3d+M3d Combo Super
                        VU+Ultimo
                        Gigablue HD QUAD PLUS

Yorum yap

• Emek ve paylaşımlarınız için teşekkürler,arkadaşlar.

Yorum yap

• mach1 hocam, yazdıklarımı burdan aktaramıyordum.Tekrar tekrar yazdım yetkim yoktu herhalde ,şimdi aktaracak herhalde.

PIP menüsünde pıp in açıldığı uyduda kalıyoruz.PIP kanal listesinde SAT tuşu da olmalı.Bütün kanal listesinden kanal bulmak zor.

PIP pencerelerine açılan kanal listeleri kendi pencereleri üzerine açılsa ana pencerenin görünüşünü bozmaz.
                            M3d+M3d Combo Super
                            VU+Ultimo
                            Gigablue HD QUAD PLUS

Yorum yap

• başlık yazmadım

Thank you for posting! Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting. You will now be taken back to the forum. If you opted to post a poll, you will now be allowed to do so.

mach1 hocam,mesajım size ulaşamıyor yukarıdaki cevabı alıyorum.

M3d+M3d Combo Super
                              VU+Ultimo
                              Gigablue HD QUAD PLUS

Yorum yap

• Şu an yazı yazılabiliyor ok ayarları düzelttim
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X