• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kanal siliniyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kanal siliniyor

uyduyu taratıyorum kanalları sıralıyorum ama belli zaman sonra kanalları kanal listesinin sonun dan itibaren silmeye başlıyor ve belli aralıklarla kanal listesinin sonunda kileri hep siiliyor bunnu sebebi ne olabilir çözümü varmı

- Bu sorun 19500'lerde kronikleşti artık. Bir arkadaşımda da var o da hep aynı sorundan muzdarip.

Yorum yap

Malesef böyle bir sorun var çözümü yok şimdilik
      MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

erdalcaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        uyduyu taratıyorum kanalları sıralıyorum ama belli zaman sonra kanalları kanal listesinin sonun dan itibaren silmeye başlıyor ve belli aralıklarla kanal listesinin sonunda kileri hep siiliyor bunnu sebebi ne olabilir çözümü varmı
        Bu sıkıntı yazılımsal olabilir,,,en iyisi bu durumu MERKEZ servise iletmek ordan not alsınlar gelecek yazılımda düzeltirler.Bu tip bir sıkıntı diğer NXP cihazlarda görünmüyor dediğim gibi yazılımsal olduğunu düşünüyorum.
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

28 aydır bendedır, bahsettığınız kanal sılınmesı durumuyla hıç karşılaşmadım, başka bır sürü melanetını gördum amma o durumla sıkıntım olmadı ılk iki usb lı modelı..
          beslemede kötü malzemeden dolayı , yanı condesator kuruması, kapasıte kaybından dolayı dıye düşünülebılır!!!
          optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
          .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

19500 lerde bazı sıkıntılar malesef var...15...20 cihaz elimden geçti..
            kanal değiştirdiğinizde,görüntü gelmesine rağmen hala diğer kanalın sesi çıkması..kanal silmesi...kilitlenmesi,anahtardan kapayıp açınca düzeliyor...aslında pahalı ama özellikleride iiyi olmasına rağmen az sıkıntılı cihaz...

Yorum yap

ustalar adminler yeni yazılım ne zaman çıkacak bu yazılımda hatalar var mesela hava durumunu göstermiyor canı isterse düzeliyor görüntü biraz kötü kanal geçişleri ağır karelenme gibi hatalar var yeni yazılımda düzelebilir

Yorum yap

tasarım hocam iyi günler hocam 19500 next super ior cis biryılık server yüklü 9e 23.5e bu uyduları sorunsuz izliyordum şimdi izliyemiyorum kanalları açmıyor yadımedermisiniz daha on ayvar serverimin süresine hotbırt astrada sorunyok serveri fabrıkadan yüklediler ne yapmamlazım yadım edermisiniz saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X