• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

extra moviedeki filmleri üzgünüz bu videoyu desteklemiyor hatası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• extra moviedeki filmleri üzgünüz bu videoyu desteklemiyor hatası

extra movie açılıyor filmler sıralanıyor filmi aç diyince üzgünüz bu videoyo desteklemiyor diyip çıkıyor sorun ne olabilir acaba

karakenan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    extra movie açılıyor filmler sıralanıyor filmi aç diyince üzgünüz bu videoyo desteklemiyor diyip çıkıyor sorun ne olabilir acaba
    DNS ayarlarınızı yapmayı unutmayınız.( DNS1 : 8.8.8.8 / DNS2:8.8.4.4) ayrıca verdiğim linki de inceleyiniz.
    http://www.mach1digital.com/mach1for...9&postcount=15
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

üstad dynds değiştiriyorum sorun bu videoyu desteklemiyor diyor

Yorum yap

karakenan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        üstad dynds değiştiriyorum sorun bu videoyu desteklemiyor diyor
        Zannedersem bu sıkıntı NXP çipe sahip cihazların çoğunda var....Nedense bu sıralar böyle bir uyarıyı başka cihazlarda vermeye başladı.
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Zannedersem bu sıkıntı NXP çipe sahip cihazların çoğunda var....Nedense bu sıralar böyle bir uyarıyı başka cihazlarda vermeye başladı.
          cihazın desteklediği format videolar olabilir formatı kntrol ediniz
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

üstad formatı nasıl kontrol edeceğiz

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              cihazın desteklediği format videolar olabilir formatı kntrol ediniz
              Yok bu durum yazılımsal sıkıntıdan dolayı kaynaklanıyor...Ben bilahare test ettim...
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

evet bu durum yazılım kaynaklı, bende test ettim
                kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X