• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra Yeni Server Url Adresi !!!!!

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sana dicek bir laf bulamıyorum usta sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum sadece

Yorum yap

Desteğinizi bizlerden esirgemediğniz için teşekürler....

Yorum yap

emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

sayın hocam mach1
          size ve mesleğinize saygı duyan sizden çok bilgi öğrenen samimi binlerce üye arkadaşlarımız var en son açıklamanızda bu duruşun güzelliği var ne yaparsanız yapın sonu güzel olacak eminim saygılarımla

Yorum yap

slm
            @mach1 nebutv doktor tasarım uzman ve burada daha adını sayamadığım tüm dostlarıma bizlere emeği ve hakkı geçen tüm insanlara sonsuz teşekkürler.(tabii ne kadar teşekkür etsek
            azdır) arkadaşlar hakkınızı helal edin. lütfen,emeğe sonsuz saygılar sunarım.
            selamlar görüşmek üzere hoşça kalın.....

NOT:üzerimize düşen birşeyler ulursa seve seve katılmaya varım saygılar.....

Yorum yap

ben öncelikle size mach 1 e emeğinizden dolayı teşekkür ediyorum.Ben yıllardır next 2000kullanıyorum.Hiç şikayetim olmadı.Aslında next' e de böyle bir cihaz çıkardığı içinde teşekkür etmek lazım.hertürlü isteğe karşılık veriyor.Eleştirirken düşünmek lazım.saygılarımla iyiye ve sadece iyiye sahip olam için nextden ayrılmayın
              KAPUCUOĞLU DİJİTAL

Yorum yap

Bu güne kadar ve bundan sonra bizlere sunduğunuz imkanlar için sonsuz teşekürler
                Next9000 Ultra-Next2000 cıx plus,çanaklar 3ad.90sm ve 1ad.120sm.motorlu

Yorum yap

sonuna kadar katılıyorum sana insanlar kelimeleriolduğu gibi değilde algılamak istediği veya işine geldiği gibi yorumladığı müddtce bu ve bunun gibi sorunlar devam edecektir.Tam Yakışır biçimde bir server ismi ilede devam etmişsin tekrar ellerine sağlık.
                  2 X 9000 ultra
                  2 X 8000 xcam plus
                  8000 xcam
                  2000X cıs plus
                  YE 9500 CIS

BİR FENERBAHÇE NEFERİ

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    :no: o zaman forumdanda bizlerdende uzak dur.hiç olmazsa emeği geçenlere teşekkur ederek seviyeli bir şey yapmaya ne dersin... ?? :no:
                    tebirkler çok güzel cevap olmuş aynen katılıyorum.
                    emeği geçen tüm ustalarımızdan Allah razı olsun sonsu z teşekkürler emeğinize sağlık:mzk:

Yorum yap

teşekkürler hocam

Yorum yap

Ellerine saglık Usta.Herkes haddini bilmeli ne oldu 2 gün kapalı kaldı sorun cıkmıstır belki kapanmıstır olamazmı?Bundan sonra daha dikkatli olunuz.Tekrar iyi seyirler

Yorum yap

Eleştiriler herzaman yapıcı olmalı ama malesef bizde birşey ustalar tarafından verilince güzel de kısa bir süreliğine de olsa kesilse elinden oyuncağı alınmış çocuklar gibi isyan ediliyor nedense....
                          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az
                            Emeği geçenlerin eline koluna sağlık
                            teşekkürler,

Yorum yap

herşey için sonsuz teşekkürler emegi geçem bütün insanlara

Yorum yap

Selamlar Bende Bİr Next Star Saticisiyim Bayadir Takİp Edİyorum Da Ben Bu GÜne Kadar SattiĞim Share Olan Cİhazlarda MÜŞterİlere Özellİkle Not Olarak İletİyorum. (server Alicaksaniz Ücretlİ Olur) Parali Serverler CaliŞmaz CaliŞtiĞi Zamanda İzlenİr Sadece Ne Neden Dİe Sormayin Yanit Alamazsiniz Dİe.
                                SonuÇ Olarak Bİzlere Bu ÖzellİĞİ Sunan mach1 Hocama Saygilar Dİyorum Elllerİne SaĞlik... Yapsanda Yapmasanda ELLERİNE SAĞLIK HOCAM Ben Satiyorum Kazaniyorum.next Satmaktanda HİÇ PİŞman Olmadim İyİ PaylaŞimlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X