• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Broadcast Cable & Satellite eurasia 2007 CeBIT Fuar ve Konferansı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben hala online davetiyenin cıktısını göremedim ve alamadım.kapıda nextci arkadaşlar yardımcı olurlarmı acaba davetiye acısından
    cumartesi geleceksen kapıdan ara beni ben gelip alırım içeriye.

Yorum yap

dostum biz izmirden gelicez eğer içri giremiyeceksek neye geliyoz buna önlem alınması lazım
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        dostum biz izmirden gelicez eğer içri giremiyeceksek neye geliyoz buna önlem alınması lazım
        Merak etmeyin kimseyi dışarı'da bırakmazlar Hepimiz ordayız.
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          selam online başvuru yaparsan girebilirsin

Yorum yap

çıktıyı almak için kopyala yapıştır seçenegiyle worde atarsanız alabilirsiniz

Yorum yap

Arkadaşlar maşallah hepiniz ordasınız ama benim gibi fuara gelemeyenler için bu cümbüşü herhangi bir tv kanalı verecekmi acaba en azından tv den izleyelim sizin coşkunuzu ya.

Saygılar
              I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
              YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
              2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
              Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

Romanya dan bir sey isteyen var mi ? Cumartesi getirebilirim

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Nesi meşhur

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Sevgil @Oztan trabzona gelip, döndün ugramadın bana,inşallah fuar'da görüşürüz.Sag,salim gel yeter bize.
                    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

Yorum yap

değişik bi tatlısı varsa getir 1 kg.hep beraber next standında yeriz.hehehe

Yorum yap

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        değişik bi tatlısı varsa getir 1 kg.hep beraber next standında yeriz.hehehe
                        Sevgili @ergir usta 1kg tatlı kime yeter.sen şunu 10 kg sipariş yapta herkez nasibini alsın.

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Sevgili @doktorum,canınızın çektigi Karadeniz ürünlerinden bir şey istiyorsanız,getirmeye hazırım.
                          burda marmara gümüş balığını, karadenız hamsısı dıye satmaya kalkıyorlar bıze,ne getıreyım dıye soruyorsun tabııki hamsı.. tabııki şaka sakın oyle bır şeye kalkışma her şeyı buluyoruz burda.. cumartesı 12 gıbı buluşmak üzere..
                          optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                          .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

muammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            burda marmara gümüş balığını, karadenız hamsısı dıye satmaya kalkıyorlar bıze,ne getıreyım dıye soruyorsun tabııki hamsı.. tabııki şaka sakın oyle bır şeye kalkışma her şeyı buluyoruz burda.. cumartesı 12 gıbı buluşmak üzere..
                            Sayın muammer abi canın çektigi bir şey varsa getirmeye hazırım.sen yeter'ki söyle.Allah bir zeval vermezse cumartesi 12.00 gibi fuardayım.selam,saygı ve sevgilerimle.

Yorum yap

Sayın muammer abi canın çektigi bir şey varsa getirmeye hazırım.sen yeter'ki söyle.Allah bir zeval vermezse cumartesi 12.00 gibi fuardayım.selam,saygı ve sevgilerimle.
                              tek ısteğım sağlığınız..sağol..
                              optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                              .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Allah muabbetinizi artırsın vallahi kıskandım çok istedim gelmeyi ama kısmet değilmiş birdahaki sefere
                                ölmez sağ kalırsak günler kısa çabuk geçer forumun
                                müdavimleri hepiniz bir arada olacaksınız iyi bir muhabbet olur inşallah böyle arkadaşlıklar hiç bir zaman bulunmaz tadını çıkartın (Benim içinde) sağlıkla
                                sıhhatle dönüşte anlatırsınız bizlere bütün forum yetkililerine forum dostlarına katılan üyelerine herkeze
                                saygılar sunuyorum gününüz güzel olsun saygılar sevgiler
                                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X