• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE9000 XCam Ultra 23.05.2009 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hocam verdiğiniz frekansları yazılımı attıktan sonramı gireceğiz yazılımı atmadan öncemi gireceğiz

Yorum yap

sezayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hocam verdiğiniz frekansları yazılımı attıktan sonramı gireceğiz yazılımı atmadan öncemi gireceğiz
      yazılımı atıp fabrika ayarlarına döndükten sonra gireceksin
      2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

9000 xcam ultra kullanıyorum. Alan ayarlarımda 1'de criptowork ve alan2'de nds kart paylaşımı kullanıyorum.2 sorunum var. Bu sorunlara ne zaman çare bulunacak. Doktor bu işe bir elatsa çok memnun oluruz. Çünkü bu cihazlar bazı marketlerde 300-400 TL arası satılmaya devam ediyor.

1-Alan ayarları 1'de ve 2 'de ayrı ayrı yerlerden kart paylaşımı alıyorum. Örnek a kanalı başka bir yerden (criptowork) , b kanalı nds şifreleme yapan yerden kart paylaşımım var.a kanalında newcamd2 kaydet yapmışım. Bu durumda sadece alan 1 'de bulunan ayarlardaki kart paylaşımım çalışıyor. B kanalını izleyemiyorum. İzlemek için muhakkak newcam2'ye girip alan ayarları 2'ye gelip kaydet demem gerekiyor. Bu sorun niye çözülemiyor.

2- NDS şifrelemeli sistemlerden kart paylaşımı aldığımda 10 saniyede bir donma oluyor. Bu sorunda çözülemedi.

Next yetkililerinin (doktor v.s) bu sorunları çözmek için bir adım atacak mı? Yoksa bu sorunları hata olarak kabul etmiyorlar mı? Son yazılım kullanıyorum.

Bilgi verilmesini rica ediyorum.

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

Digitürk kartıyla ilgili sorunun çözümü konusunda var mı bir gelişme? Ustalar buna çare olacak yamalı bir yazılım foruma yükleyemez mi?

Yorum yap

teşekürler üstat elinize sağlık
              62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Ustalar;
                Bu yazılımdaki Digitürk yasal üyelikle ilgili sorunu giderecek bir çalışma yapılabilir mi? İnanın sadece benim sorunum değil. Ben Digitürk ün verdiği reciever yerine kendi mis gibi next 9000 ultra mı kullanmak istiyorum.

Yorum yap

Ergun Yoneten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Ustalar;
                  Bu yazılımdaki Digitürk yasal üyelikle ilgili sorunu giderecek bir çalışma yapılabilir mi? İnanın sadece benim sorunum değil. Ben Digitürk ün verdiği reciever yerine kendi mis gibi next 9000 ultra mı kullanmak istiyorum.
                  dıgıtürk sorununu yaza yaza bende bıktım, hemde buraya değil dilek ve şikayet bölümü var buraya http://www.next.com.tr/default.asp?git=10 ama ne yazıkki yeni yazılım yapılıyor dediler ama aylar oldu hala ses seda yok sizde oraya şikayet bölümüne yazabilirsiniz

Yorum yap

salim1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    dıgıtürk sorununu yaza yaza bende bıktım, hemde buraya değil dilek ve şikayet bölümü var buraya http://www.next.com.tr/default.asp?git=10 ama ne yazıkki yeni yazılım yapılıyor dediler ama aylar oldu hala ses seda yok sizde oraya şikayet bölümüne yazabilirsiniz
                    kimi kime şikayet edeceksin.

Yorum yap

• Ben de Next in Müşteri hizmetleri bölümüne yazmıştım daha önce. Henüz bir geri bildirim alamadım ne yazık ki. Umutla bekliyoruz...

Yorum yap

• yazılımı attım

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        menuden uydu tp ayarlarına girin 11962 v 3333 haricindekileri silin yeniden taratın bütün tpler gelir
                        arkadaşlar tatile gittim geldim, cnnturk, tnt gibi kanallar yok olmuş, bunun üzerine yazılımı kuralına göre attım atmadan önce ve sonra da resetleyerek tarattım gene yok. 11962 v 3333 tp de sinyal 25 kalite 0 oluyor. Acaba dediğiniz gibi tüm tp leri silersem sinyal ve kalite artar mı? yoksa çatıya çıkıp lnb çanak ayarlarına mı bakmalıyım? çatıya çıkmak benim son tercihim çünkü çatıdaki dairenin mal sahibi kiremitler kırılıyor die izin vermiyor her seferinde kavga döğüş sinir harbiyle ayar yapabiliyoruz. Lütfen bana bir fikir verin. sizin görüşlerinize göre karar vereceğim.

Yorum yap

• ciminayin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşlar tatile gittim geldim, cnnturk, tnt gibi kanallar yok olmuş, bunun üzerine yazılımı kuralına göre attım atmadan önce ve sonra da resetleyerek tarattım gene yok. 11962 v 3333 tp de sinyal 25 kalite 0 oluyor. Acaba dediğiniz gibi tüm tp leri silersem sinyal ve kalite artar mı? yoksa çatıya çıkıp lnb çanak ayarlarına mı bakmalıyım? çatıya çıkmak benim son tercihim çünkü çatıdaki dairenin mal sahibi kiremitler kırılıyor die izin vermiyor her seferinde kavga döğüş sinir harbiyle ayar yapabiliyoruz. Lütfen bana bir fikir verin. sizin görüşlerinize göre karar vereceğim.
                          taratmadan önce 11962 sil ve ontan sonra tepe eklemeden ilk tepe olarak ekle öyle dene yine olmazsa,kablosuz telefon varsa onu uzak tut ve öyle dene gene olmazsa hata lnb veya antendedir
                          2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

• fbservet Nickli Üyeden Alıntı
                            taratmadan önce 11962 sil ve ontan sonra tepe eklemeden ilk tepe olarak ekle öyle dene yine olmazsa,kablosuz telefon varsa onu uzak tut ve öyle dene gene olmazsa hata lnb veya antendedir
                            üstadım dediklerinizi aynen yaptım. tüm tp leri silip 11962 3333 ü tek tp yaptım sinyal 25 kalite 0 değişmedi, tarama yaptığımda hiç bir kanalı bulmadı, cihazın ekranında da null yazdı. mecburen yeniden resetleyip yazılımı tekrar yükledim, tekrar tarattığımda da cnntürk tnt ve 24 gibi ve bazı kanallar göstermedi. cihazın yanında telsiz telefon yok. sanırım tek çözüm çatıya çıkıp lnb ve anten ayarlarına bakmak, doğru mudur? teşekkürler

Yorum yap

• ciminayin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              üstadım dediklerinizi aynen yaptım. tüm tp leri silip 11962 3333 ü tek tp yaptım sinyal 25 kalite 0 değişmedi, tarama yaptığımda hiç bir kanalı bulmadı, cihazın ekranında da null yazdı. mecburen yeniden resetleyip yazılımı tekrar yükledim, tekrar tarattığımda da cnntürk tnt ve 24 gibi ve bazı kanallar göstermedi. cihazın yanında telsiz telefon yok. sanırım tek çözüm çatıya çıkıp lnb ve anten ayarlarına bakmak, doğru mudur? teşekkürler
                              evet sanırım sorun çatıda ayrıca tvnet şu an problemli bilgine boşuna uğraşma saygılar

Yorum yap

• benim 9000 de neden 11962 3333 yok

bir türlü bulamıyorum

yardımcı olurmusunuz.?

14 şubat yüklü

digiturkü de çözmüyor,bunla alakalı olabilir mi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X