• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

twinbox çalışmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• twinbox çalışmıyor

arkadaşlar yeni bir next twinbox aldım box yazılımı attım next cıs2000 super plus cihaza bağladım 21 dereceden kablosunuda taktım ama cihaz paylaşım yapmıyor.
    acaba bilmediğim bir ayarımı var yapılacak cihazdan yeni aldığım için henüz bilgim yok kuran çalıştıran yada konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ben paylaşım için aldım cihazı olmazsa iade edecem.

nutica Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar yeni bir next twinbox aldım box yazılımı attım next cıs2000 super plus cihaza bağladım 21 dereceden kablosunuda taktım ama cihaz paylaşım yapmıyor.
    acaba bilmediğim bir ayarımı var yapılacak cihazdan yeni aldığım için henüz bilgim yok kuran çalıştıran yada konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ben paylaşım için aldım cihazı olmazsa iade edecem.
    21 derece çok sağlıklı değil, 53 dereceyi öneririm.

Daha sonra CAS menüsünden Free yazan yere gelin ve üzerinde iken, kırmızı tuşa basın ve Baud Hızını 9600 yapın ve uygun softcam dosyasını yükleyin.

Yorum yap

tasarım sağol birde şunu soracam bir arkadaşta 33 dereceyi tavsiye etti ora nasıl sence iyiyse 33 derece hangi uydu acaba bilgi verirsen sevinirin.

Yorum yap

cas menüsünü bulamadım tasarım box tamı cihazdamı cas menüsünü kasdettin.

Yorum yap

nutica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tasarım sağol birde şunu soracam bir arkadaşta 33 dereceyi tavsiye etti ora nasıl sence iyiyse 33 derece hangi uydu acaba bilgi verirsen sevinirin.
          33 dereceyi ben hiç kullanmadım, bu yüzden öneri de bulunamam.
          CAS menüsünü cihazdan bulacaksınız, Box'tan değil.

Yorum yap

tasarim abi selamlar olsun size

ben irandan ariyorum

biz az onje 39 derejeden paylasim aliorduk
            ama simdi calismior
            bu uydu sa problem varmi?
            simdi iyi uydu paylasim icin hangi uydudir?
            hangi softcam i tevsie edirsiniz?

ellerine saglik

Yorum yap

39 derece hala aktif

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X