• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 9000 ultra kilitleniyor

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 9000 ultra kilitleniyor

merhaba arkadaşlar uydumda en son yazılım yüklü ancak kanal değiştirirken kanal fark etmeden bir müddet sonra kilitlenme oluyor resim donuyor ses gelmeye devam ediyor cihazı fişten çıkartıp takınca normale dönüyor ama bir kaç sefer kanal değiştirince yeniden kilitleniyor fabrika ayarlarınada iki kere geri dönüp uyduları yeniden tarattım ama düzelmiyor yardım ltf

sevgili hocam arkadaşlar haklı müşterilerden aynı şikayetler gelmeye başladı sorun ne olabilir acaba ???
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

22 ağustos yada nebu tv'nin 30 ağustos yazılmını yükleyin. Sorun kalmaz.
      Next Minix HD (maviş) + (Pembiş ydk) - Next 9000 Xcam Ultra (annemde), Next YE 8000 XCAM'a (emekli) ve Acer Predator'e sahip biri. Ayrıca biraz fanatik.

Yorum yap

tesekkur

Yorum yap

şu takılma sorunu ne zaman tam olarak halledilecek acaba.saygılar.

Yorum yap

Mach1 hoca geldi büyük bir ihtimal en kısa zamanda halleder. Bu işler o kadar kolay değil kaç makinaya yazılım yapıyo biraz sabırlı olmak lazımm.

Yorum yap

şu anda 9000 ultrada ntv de iken teletekstin çıkması hariç hiç bir sorun yok arkadaşlar.onuda alt yazı seçeneğini kapalı duruma getirdikmi sorun olmuyor.(22 ağustos yazılımıyla)
              Tamam be yaa....

Yorum yap

LÜtfen Acİl Yardim !!!

sayın mach1 sayın mach1 ARKADAŞLAR LÜTFEN ACİL!!! NEXT YE-9000XCAM ULTRA cihaz aldım. Hayatımda ilk defa pişman olmak üzereyim. cihazı aldığım yerde yüklediler. felan falan yayınlar için yayınlar için ağ ayarları na gir dhpc gelince de seferde tamam deyip modemi tanıt dediler yaptım.Ardından bana satıcının söylediklerini uyguladım. felan falan kanala gelince menü ye gir ağ ayarlarını ok le dhpc nin üstünde 1973000 yaz gelen ekranda nawcamd1 i hotbird için eutelsat felan falanı için de 2 yi seç kullanırsın cillop gibi dediler. aynen yaptım kanallardan felan falanlardan birini çözdü ama sanırım server sahibi başedemediğinden donmalar ve kitlenmeler çok oldu ardından uyduyu sat tuşundan turksata getirip herhangi bir kanala bakmak istediğimde sinyal yok yazısıyla karşılaştım. cihazı arkasındaki anahtardan açtım kapadım turksat hotbird sirius astra ve eutelsata ayarlı olan tüm şifresiz kanallar geldi. felan falan kanallar olayına bu sefer hot bird için girdim aynı olay yine oldu...arkadan yine açtım kapadım ve ethernet bağlantısını çıkardım modemle cihaz ilişkisini kestim rahatladım...ben bunca parayı (400ytl +felan falan) nie verdim die kendime soruyor kendimi kazıklanmış hissediyorum..cihazın acemisiyim aslında uydu olarak ilk cihazım kablo yayından terfi ettim sanırım salaklık ettim ben bu cihazı böyle iki de bir kapatıp açıp duracak mıyım? bu dünyada kendimi yalnız hissediyorum bağışlayın acemiyim hiç bir bilgim yok ne yapmalıyım? satıcı spot mağaza gibi tekin olmayan biriymiş next bayii biyer ürünü iade de çok güçlük çıkarır sanırım fişim olsa da ...sadece paramı değil sağlığımı kaybedeceğim bana yardım edermisiniz lütfen ne yapmalıyım? acaba sever 1 yazan yere onların yüklediğinden başka ikinci bir server mı yüklemeliyim ne yapmalıyım? bu cihaz gerçekten iyimidir? yoksa problemli midir? pahalı mı aldım 400/5 ayda 80 ytl bana bir yol çizin acilen nolur?

Yorum yap

Arkadaşlar 22 agustos yazılımda normal kanalarda sorun yok buna ok.ama newcamd 2 bu sorun 5 dk bir oluyor ve deli ediyor adamı kac tane arkadaşıma tavsiye ettik ellerindeki cihazları değiştirdik adamlar hala isyanlarda.ya biri cıksın desin evet sorun var halledeğiz ama hala kimseden ses seda yok...
                  ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

arkadaşlar son bir haftadır cihazda aşı derecede kilitlenme(donma)sorunu var 05,06,2007 yazılımını kullanıyorum,kilitlenmeyen ve problemsiz çalışan yazılım hangisi acaba

Yorum yap

30 8 2007 kulllan sorun kalmaz saygılar

Yorum yap

arkadaşlar ben servisini aradım yakında yeni yazılım cıkacağı ve sorunun düzelecğini, söylediler.şuan beklemdeyiz sadece...

by İ.K.S.X.

Yorum yap

İ.K.S.X. Nickli Üyeden Alıntı
                          arkadaşlar ben servisini aradım yakında yeni yazılım cıkacağı ve sorunun düzelecğini, söylediler.şuan beklemdeyiz sadece...
                          arkadaşım işallah servis doğru bilgi vermiştir,çünkü yazılım çalışması olsa ilk burda duyulur du!

Yorum yap

albatman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaşım işallah servis doğru bilgi vermiştir,çünkü yazılım çalışması olsa ilk burda duyulur du!

albatman arkadaşım 30/08 yazılımını kullan kitlenme olayı daha az oluyor bilgine

Yorum yap

albatman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Akadaşım next kendi içindeki servisi bence yalan söylemez.zaten söylerlersede inandırıcılığı kalmaz..

by İ.K.S.X.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X