• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bazı kanallar cift cift cıkıyor son gunlerde

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bazı kanallar cift cift cıkıyor son gunlerde

arkadaşlar hotboirt bazı kanallar cift cift cıkıyor nesela nrj12 w9 nt1 vediger bazı kanallar sebebi nedir arkadaşlar
    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hotboirt bazı kanallar cift cift cıkıyor nesela nrj12 w9 nt1 vediger bazı kanallar sebebi nedir arkadaşlar
    aynı yayın'a sahip bazı kanallar değişik dillerde yayın yapabiliyorlar,bahsettiğiniz kanallarda bunlara bir örnek,istemediğiniz kanalları silip her birinden bir yayın bırakabilirsiniz...
    Forum Kuralları

Yorum yap

Arkadaşım sanırım yeni yazılımlarda TP listeleri güncellendiğinden üstüne
      birde NETWORK arama ON yaptırınca birbirine yakın frekansları cihaz ayırt ede
      miyor olabilir. birde NETWORK taramayı OFF olarak yaptır. sanırım sorunun
      ortadan kalkar...
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşım sanırım yeni yazılımlarda TP listeleri güncellendiğinden üstüne
        birde NETWORK arama ON yaptırınca birbirine yakın frekansları cihaz ayırt ede
        miyor olabilir. birde NETWORK taramayı OFF olarak yaptır. sanırım sorunun
        ortadan kalkar...
        söylediğin doğru vakat bende of olduğu halde buluyor. mpl arkadaşımızın dediği doğru değişik dillerde bunlar.
        next ye 2000 cx süper plus usbsiz
        dreambox 500s

Yorum yap

Evet sayın arkadaşım Ceyar bazı kanalların başka versiyonuda vardı ben bunu
          unutmuşum sanıyorum VİVA polonya kanalıda 2 kere çıkıyor.
          saygılar...
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dediginizgibi yaptıgım icin konuyu actım tps paketi asrauydusuna gecegini yazıyorlar acaba bu kanallar hotboıtuydusunda kalımı diye bir kanıya kapıldım onun icin konu actım sagolun arkadaşlar
            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

evet bende biraz önce tarattım özellikle tps grubundaki kanalların bazıları çift çıkıyor
              Biz zor günlerin takımıyız. Duruşumuzda asalet, haykırışımızda kavga, sessizliğimizde isyan, sevdamızda destan vardır.

Yorum yap

tps auto yazılımından sonra tps ye ait bir çok kanal çift çıkıyor bilginize

Yorum yap

bazılarıda üçer dörder kere çıkıyor özellikle tps paketi

Yorum yap

selam arkadaslar ab sat ta bulunan chase peche tv ve escales te bir sorunmu var acaba

Yorum yap

claymoore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      selam arkadaslar ab sat ta bulunan chase peche tv ve escales te bir sorunmu var acaba
                      günlük key atarsan açar sorun yok arkadaşım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X