• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Merhaba...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Merhaba...

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin hepinize siteyi yeni bulabildim de
    En kısa zamanda bilgilerimizi paylaşabilmek umuduyla...
    Hayat bir film
    Herkes kendi filminde yönetmen olup başrol oynuyor, başkalarının filmlerinde ise figüranlık yapıyor...

@ izmirsat

Hoşgeldin arkadaşım iyi paylaşımlar
    website

Yorum yap

oşgeldin iyi paylaşımlar arkadaşım

Yorum yap

Hoşgeldiniz arkadaşım. Bol paylaşımlar

Yorum yap

SELAM ARKADAŞLAR
          BEN ŞUNU ARZ EDEMEDEN GEÇEMEYECEGİM BAZI CİHAZLARA CW DOSYASIYLA BİRLİKTE DT DOSYASINI DA ATINCA HEMDE SOFT CAM KEYLE ANINDA GÖRÜNTÜ SAGLANIYOR BİZİM NEXT 2500X LEREDE BU YAZILIM GELİRMİ ACABA YOKSA BOŞUNA HAYALMI EDİYORUM BEN ----[Bu bir düşüncedir kesinlikle yorum degildir}

Yorum yap

vallaha mehmet parlatan sana katılıyorum bazı cihazlar 10 gündür bizden ilerde gidiyor adamlar {ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇERMİŞ} üsküdarı geçtiler bile biz hala 10gün gerilerdeyiz belkide onlara hiç mi yetişemeyecegiz gibime geliyor ustalar bu işe bi çözüm getirin biz büyük bir next camiası olarak eskiden milletten 20 gün önce giderdik ama????? şimdi yaşlanıyoruz gibi bi his var içimde adamlar softcamları içine malum kanalın şifresini atıp işi götürüyorlar biz de 10 gündür onlrı seyretmekle yetiniyoruz biz ileri daima ileri olmalıyız ustalar bi el atalım bu işe sıkıntıyı giderelim benim gibi yüzlerce arkadaş bekliyor inşallah telafi edilir kolay gelsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X