• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Pass ' ı nereye gireceğim.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Pass ' ı nereye gireceğim.

Arkadaşlar Mach1 hocadan pas aldım fakat 23.11.Tarihli yazılımı yükledim hocanın dediği gibi 1973777 artık yok diyor ve ben gelen bu bilgileri nereye gireceğim bu bilgiler oraya aitti şimdi hiçbir yayını izleyemiyorum.İlgilenen hocalara ve arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.Saygılar.fesm.

1973000 yap newcamd seç bilgileri gir starta bas

Yorum yap

1973000 newcamd yi seç yapılandırma ayarlarından gir start de başlar

Yorum yap

Mydonese ve nebutv arkadaşlara açıklamalarından dolayı çok teşekkür ederim.
        sistemi aynı şekilde uyguladım ve açıldı.Saygılar.fesm.

Yorum yap

bende açılmadı bir süre bekliyorum kırmızı şifrelerin olduğu kutucuk geliyor newcamd li kanalı açmıyor...server not fund diyor cihazım 9000 xcam ulta gömülü cihazdır....izleyen arkadaşlar negibi işlemlerden sonra izlediklerini yazarlarsa sevinirim..şimdiden tşkler.....

Yorum yap

Sayın Skywalker12xyz arkadaşım önce cihazına 23.11 tarihli yazılımı at sonra Mach1 hocadan aldığın pass'ı Menü-ağ adres ayarlarından Newcamd ok de buraya aldığın pası gir en altta start ok de çık açılması lazım açılmazsa cıhazı arka tuşundan aç kapa tekrar Newcamd gel tekrar start aldır açılması lazım.Ben aynı işlemde Emu ile açılan örneğin jetix te bu uygulamayı yaparken buradaki devre dışı yapıyorum.Tekrar devre dışından çıkıp Newcamd gelip tekrar start aldırıyorum olmadığı zaman cihazımı arkadan açıp kapatıyorum tekrar start aldırdığımda hemen açılıyor.Saygılarımla.fesm.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X