• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV RS232 Üzerinden Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır?

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

anlatım için teşekkürler...

Yorum yap

arkadaşlar rs232 kablosuyla next 2000 hdtv reciver a yükleme yaparken bu kablonun hangi pin leri cross bağlanacak. Bir den dokuza kadar pin var.

Yorum yap

RS232 kablo ile yazılım atılırken cihazı kapatacakmıyız,bu konuda lütfen bilgi verirmisiniz.Teşekkür ederim.

Yorum yap

mehemmet Nickli Üyeden Alıntı
          RS232 kablo ile yazılım atılırken cihazı kapatacakmıyız,bu konuda lütfen bilgi verirmisiniz.Teşekkür ederim.
          cihazınızı sadece kumandadan kapatacaksınız.
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

son verilen yazılımları usb'den yüklediğimde ve alan ayarlarını kaydet dediğimde connect fail uyarısı veriyor, beklememe rağmen hiç bir kartı görmüyor. anakart üzerinden rs232 ile com bağlantısı gerçekleştiremiyorum, stblink tüm versiyonlarını ve yeni boot yazılımını denedim, usb çevirici aldım yine olmadı sorunum nerede olabilir. Teşekkürler...

Yorum yap

merhabalar
              rcv acilmiyordu , rs 232 ile baglandim , com3 sectim connect yaptim , sw down yaptim
              hata msg verdi LOADER VERSIYON IS DIFFERENT !
              nerede hata yapiyorum , stb 01.06 kullaniyorum
              tskler

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X