• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Digitürk ün teklif ettiği fiyatlar?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Digitürk ün teklif ettiği fiyatlar?

saygı değer üyeler 16.11.2010 tarihinde 1 yıllık taahütlü sinema paketi üyeliğim sona eriyordu ve mail attım çok pahalısınız devam edemiycem diye bugün döndüler

çok anlayışlı bir beyefendi aradı sebebini sordum çok maliyetlisiniz dedim o zaman sinema paketini size şu şekilde verelim dediler

03 aralık
    03 ocak
    03 şubat faturaları olmasın mart ayında 36,90 tl ye izleyin
    1 ay tüm kanallar hediye
    + puanımı 25.000 e çıkarıcaklarını söylediler bende kabul ettim nasıl teklif acaba
    Modüllü üyelik özgürlüktür

başka teklif alanlar lütfen buraya nasıl bir teklif aldıklarını yazabilirler mi?

Yorum yap

gayet iyi güle güle izleyin

Yorum yap

forumda başka teklif alanlar buraya yazarsa paylaşımla bilgi çoğalır

Yorum yap

teklif alan üyeler buraya yazabilirler mi acaba?

Yorum yap

Bana fiyat değil de EKOSPOR paketindeyim Moviemaxspeed kanalının kapatılması karşılığında Spormax ve English Premier Lig kanalını fiyat değişmeden açtılar.

Yorum yap

ailecek lig tv uyeligim varmodüllü 34.90 oduyodum subat sonu gibi bitmişti 47 dediler iptalettirdim dondurdular birkaç defa aradılar kabul etmedim enson 39.90 nisanda acıldı agustos sonunakadar odeme yok 2012 nisana kadar hesaba gore aylık 29.90 na geliyor nasıl? 5 yıllık uyeyim ilk 19.90 oduyodum ayrıca sampiyonlarlidinde digi kanalı star oluyor 5 senedirde 8000camplus var ntv spor falan hepsi canavar gibi çalışıyor

Yorum yap

sayın fmberg taahütlü verdiniz galiba ama şuda var ki digi türksatta ki modüllü üyelikleri kapatıyor kendi cihazlarını veriyor keşke taahüt vermeseydiniz

Yorum yap

lig tv üyeligi

7 senedir lig tv üyesiyim türk sat üzerinden . beni tlf aradılar ve yeni kutu vereceklerini söglediler ,bennedeni sormadan istemem dedim ve tlf kapattım,kartını iptal edecegiz dediler , bundan sonra ne olur bilemem.

Yorum yap

Digitürk artık modül/kart kullanımına müsaade etmiyor. Aşamalı olarak üyelerden kendi cihazlarının kullanılmasını talep ediyorlar. Ben de beş yıl kadar, Modül/kart üzerinden LİG tv abonesi idim. Kasım ayında kullandığım kartı sinyal gönderip işlevsiz hâle getirdiler. Telefon açıp sorduğumda, kendi verdikleri cihazları kullanmam gerektiğini belirttiler. Ben de üyeliğimi iptal ettirdim. Fakat daha sonra şu HD muhabbetine tav olup Eutelsat W3 üzerinden yayıyın yapan spor ve belgesel kanalları paketine abone oldum. 55 tl aylık aidat. 7 tl de HD kutu farkı ayda 62 tl ödemekteyim. Bu tarifenin "Kazık" olduğunun farkındayım. Ancak bir yıllık taahhüt'te bulundum. Süresi dolunca ya indirim isteyeceğim, ya da tamâmen kapattıracağım.

Yorum yap

benimde kartım dün değişti kutu verdiler bende onların nuydusuna gececegim ayda 5 tl farkla hd izlemek için artık türksattan modülle yok

Yorum yap

Eski CW kartlar toplatıldığı için artık modüllü üyelikler de bitiyor haliyle...

Yorum yap

Evet

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sayın fmberg taahütlü verdiniz galiba ama şuda var ki digi türksatta ki modüllü üyelikleri kapatıyor kendi cihazlarını veriyor keşke taahüt vermeseydiniz
                            ama uyeligin devam etmesi icin bunu solemiyorlar ben modüllü ütelik icin taahüt verdim kandırıyolar resmen milleti gecen sene ole oldu ewt ama ben yinede cihazı almadım neyse bidaha ole olursa alırım cihazı bidahada uye olmam makul bi fiyat olmasa bi cihazım daha nolmus olur hem

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X