• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yerli platforum yasak anladık

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yerli platforum yasak anladık

yerli platforum yasak anladık peki yabancılar nerede dünya kupasıda bitti bizim yazılmcılar olempiyatlaramı hazırlanyorlar acaba merak ediyorum.
    sözüm sonsuz destek var diyenlere neredesiniz.
    sabırla iş bitmiyor icrat görmek isteriz saygılar

hocalara karşı saygı

abdullah Nickli Üyeden Alıntı
    yerli platforum yasak anladık peki yabancılar nerede dünya kupasıda bitti bizim yazılmcılar olempiyatlaramı hazırlanyorlar acaba merak ediyorum.
    beyfendi öfkeyle kalkmamak gerekir herkez hocalara saldırıp duruyor beyler artık bende bu yazılara kızmaya başladım bu iş okadar kolay bir iş değildir yazılım çıkmıyorsa hocaların ne günahı var yeri zamanı gelince tabiki gereken yapılır bizler sakin olmayı öğrenmediğimiz sürece ne avrupa bizi yanına alır nede dünya ilk önce sakin olalımki onlara karşı yardımcı oluruz bizim yardımımız hocalara karşı bu olur onlara fazla yıpratmayalım demorize etmeyelim her bağırdığımızda geriye gideriz sakin olup takip edelim gereken zatti yapılacaktır önce sakin olalım saygınızı onlara karşı yitirmeyin ama ne olur sakin olalım amacım tartışma konusu başlatmak değildir sadece konumumuzu bilelim herkeze iyi seyirler forumda .

Yorum yap

abdullah arkadaşım acele etme bu yazılımların çıkış tarihi ya da bi periyodu yok. ne zaman verilirse o zaman alırsın. 1 mb cihazlar içinde özel yazılımlar yolda güzel günler yakında....
      www.aldimseni.com

Yorum yap

ya daha ne istiyorsunuz? tps auto numu?
        C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

abdullah Nickli Üyeden Alıntı
          sana yazılım verecez diye garanti verdilermi ?
          2 adet dm 500 s + Next Ye 2000 CX SUPER NET + next8000xcam + next8000 fta + D-Smart + SS2
          Gigabyte GA-P35-DS3L anakart
          QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267) işlemci
          250+500 hdd
          NVIDIA GeForce 8600 GT
          xp + win7 işletim sistemi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X