• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Şehitler anısına

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Şehitler anısına

bütün forumun KADİR gecesi mubarek olsun
    şehitlerimize rahmet

Allah şu mübarek gecede mekanlarını cennet eylesin

Yorum yap

mekanları cennet olsun dualarımız onlarla şehitler ölmez vatan bölünmez
      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

mekanları cennet olsun yakınlarına ALLAH sabır versin

Yorum yap

13 şehidimize allah rahmet eylesin kalbimizdesiniz.

ülkesini vatanını seven tüm türk müslüman alemi bu şerefsiz o ? çoçukları bu ülkeyi bölemiyecekler böldürmiyeceğiz kansız şerefsizler bu vatanın ekmeğini yiyor bu vatanda yaşıyonuz belediye başkanlığı devletin en güzel yerlerinde çalışıp millet vekili olup hastanelerde hizmet lokantalarında yemek polisinden yardım istediğniz şehirde konaklama istediğin marketten alışveriş yapma daha niçe hizmetler söyleyin yüce türk milleti bu oro??? çocuklarına kim şunu yapamasınız diyor söyleyin bunlar ne kadar şerefsiz ülke olarak nekadar vurdum duymayız biliyormuyunuz açaba 13 şehidimiz olmuş tepkiyok televizyonlarda yeteri kadar ilgi yok ama bir ünlünün bacağı açılmış sülilitleri varmış onla görünmüş bunla gezmiş maçlara çıkarken kınama pankartı yok daha nekadar şehit oması lazım illa kendimize dokununcamı uyanacağız uyanalım artık uyanalım uyanalım ülke olarak uyanalım yüce türk milleti hepimiz.

Yorum yap

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, geride kalanlara sabır selamet ve metanet diliyorum..

Hani şu mübarek günde bizi yasa boğdular ya, elbet tarihte bunun hesabını soracaktır. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, geride kalanlara sabır selamet ve metanet diliyorum...
            Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
            Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Mekanları Cennet olsun...

Hani şu mübarek günde bizi yasa boğdular ya, elbet tarihte bunun hesabını soracaktır. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, geride kalanlara sabır selamet ve metanet diliyorum...
              Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
              Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

13 şehit verdik, göbek attılar

13 şehit verdik, göbek attılar

Dün akşam saatlerinde Şırnak'ta 13 Mehmetçiğin şehit edildiği haberi gelince Türk Televizyonları gırgır ve şamataya devam etti, iki tanesi hariç...

Şırnak'ta bir günde 13 askerimizin şehit edilmesi tüm Türkiye'yi yasa boğdu. 13 askerimizin şehit olması haberi, sıradan bir çatışma haberi gibi verilirken kanallar yayın akışında bir değişiklik yapmadı.

Tüm Türkiye ve asker aileleri olayla ilgili son gelişmeleri merak ve kaygı içinde beklerken ülkenin en büyük haber kanallarının o anda yayınladıkları programlar şöyle:

NTV: NBA Ligi basket maçı

CNNTÜRK: Belgesel

24 TV: Ağaç oyma sanatı belgesel

SKYTÜRK: 'Türkiye İslamlaşıyor mu?' konulu sohbet programı

Özel haber kanallarında durum bundan ibaret. Peki hiçbir rating kaygısı olmayan TRT'de durum farklı mı? Hiçbir rating kaygısı olmayan ve vatandaşların ödediği vergilerle yayın yapan DEVLET KANALI TRT de haberin geldiği anda futbol maçını yayınlamaya devam etti.

Vur patlasın çal oynasın

Atv'de İbo şovda eğlence tavan yaptı. Erol Büyükburç'un esprileri ve Bengü'nün kıvırtmalarıyla şen şakrak program sürdürüldü.
                (Atv devletin kontrolünde yayın yapıyor tmsf yönetiyor bu kanalı)

Star'da ise yeni aşıklar Ebru Gündeşli Osmantan Erkırlı, Bülent Ersoylu Popstar, bol kahkahalı bir program yaptı.

Ve diğerleride aynı şekilde birbirlerinden farklı olmayan yayınlarına devam ettiler.

ATA TV seviyesini korudu

Diğer kanalların aksine ATA TV, milli hassasiyetlerimize önem vererek seviyeli yayıncılık anlayışına devam etti.

Kanaltürk de umursadı

Kanaltürk de, olaya sorumlu bir şekilde yaklaştı. Alt yazıyla "Şırnak'ta hain saldırı. 13 askerimiz şehit oldu. Türk milletinin başı sağ olsun. Yayın akışımızda değişiklik yapıyor ve ağırlaştırıyoruz." duyurusunu yapan kanal, dün akşamki eğlence proğramını yayından kaldırdı.

'"Hrant Dink öldürüldüğünde yayın akışını değiştiren, 13 askerin şehit olduğunda ise normal yayınını sürdüren televizyonlara MHP Aydın Milletvekili'nden sert tepki geldi"

Şırnak ve Diyarbakır'da terör örgütü PKK üyelerinin düzenlediği saldırıda 15 askerin şehit edilmesine tepkiler sürüyor.

Aydın Milletvekili Recep Taner,''Hrant Dink öldürüldüğünde yayın akışını değiştiren, 13 vatan evladı şehit olduğunda ise normal yayınına devam eden televizyon kanallarını kınıyoruz'' dedi. Taner, MHP Aydın İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, hükümetin teröre karşı kararsız tutumu nedeniyle son 24 saatte 15 vatan evladının şehit olduğunu söyledi.

Terör olaylarının ardından hükümet yetkililerinin lafta kalan beyanatlarının tatmin edici olmadığını vurgulayan Taner, ''Bugün Türkiye, Malezya olur mu tartışmaları yapılmakta. Üzülerek söylüyorum, ama bugün Türkiye, Irak olmaya doğru gidiyor'' dedi. Taner, ''Türkiye'de bir mahalle baskısı olması gerekiyorsa bunun teröre ve teröristlere karşı yapılması gerektiğini'' ifade etti.

aa

Yorum yap

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun ailelerine Allah sabır versin

Yorum yap

hocam bunlarında yatacak yeri yok sonuna kadar destekliyorum yazdıklarını
                    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

allah mekanlarını cennet eylesin gözü yaşlı anaların yüreğini dağladılar onlarda hiçbir gün güzel gün görmesinler inim inim inlesinler kan aksın gözlerinden yatacak yer bulamasınlar toprak kabul etmesin bunları ...
                      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

medyanın kimlerin elinde olduğunun açık ve net kanıtı maalesef.

Yorum yap

Bu konuyu açan arkadaşımıza tamamiyle katılıyorum. 13 erimizin şehid olduğu gün tv bi bakın eğlence şarkı proğramları almış gidiyor ne yas ne bişey. Farkındamısınız millet artık o kadar alıştıki hergün şehit verilmesine artık herkez normalmiş gibi umursamaz oldu. Biz böyle yaparsak diğer ülkeler ne desin alıştılar artık desteğe devam çok destek daha çok Türk ölsün bu millet uyuyo zaten demezler mi?
                          NE ZAMAN UYANACAĞIZ EY MİLLET
                          Osmanlı yıkılırken 1. Dünya savaşında uyumanın acısını kaç milyon insanla ödedik.
                          İnşallah bu seferde o kadar geç kalmayız kalırsak vay halimize......

Yorum yap

Yazdıklarına katılıyorum.
                            Milleti uyutuyorlar işte ne zaman uyanacağız bilemiyorum toplum olarak en büyük problemimiz günlük işlerle uğraşmak...

Yorum yap

Konular birleştirildi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X