• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Nrec-Qnfm Usbsiz 23.10.2007 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

soruma cevapladıgın icin tşk

mach hocam soruma cevapladıgın icin tşk

Yorum yap

eline koluna saglik hocam musadenle bir sorum olacak.soylentilere gore pw yakin zaman icin de nagra 3 sifreleme sistemine gececekmis.bizim cihazlar bu sifreleme sistemini destekler mi ? bilgilendirirseniz sevinirim tekrar tesekkurler.

Yorum yap

şimdilik desteklemiyor,ama çalışmalar sonucu bişeyler olabilir.saygılar
        --------Eller bene beg diyormuş nedim,
        ben senin bene bir ola deyişini istirem.
        ---------

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

mach1 hocam yada arkadaslar benım cihazım next 2000 super xplus hangi yazılımı atmam gerekiyor usbsiz

Yorum yap

hemşin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              mach1 hocam yada arkadaslar benım cihazım next 2000 super xplus hangi yazılımı atmam gerekiyor usbsiz
              ılk mesajdaki ikincı yazılım,xsuper pulsu atacaksın.eyer usebesızse.usebelıyse daha evvel çıkan yazılımı atacaksın
              optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
              .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

muammer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ılk mesajdaki ikincı yazılım,xsuper pulsu atacaksın.eyer usebesızse.usebelıyse daha evvel çıkan yazılımı atacaksın
                sag ol cevap için usb yok ozaman ilk mesajda 2 yazılı atacağım değilmi

Yorum yap

acil yardım

lütfen hemen yardım
                  netx 2000 super xplus fta cihazım var 1 mesajdaki 2 yazılımı attım fakat flash diffell yazıyor versiyon diyor galiba bu degil lütfen yardım edın hangisini aatcağım bekliyorum

Yorum yap

Daha henüz yazılım çıkmadı o cihaza arkadaşım.

Yorum yap

hemşin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      lütfen hemen yardım
                      netx 2000 super xplus fta cihazım var 1 mesajdaki 2 yazılımı attım fakat flash diffell yazıyor versiyon diyor galiba bu degil lütfen yardım edın hangisini aatcağım bekliyorum
                      hocam son yazılımını nereden bulabilirim
                      saygılar

Yorum yap

next ye-2000 super x plus_qnfm114.12_081407_tk0c0n0_pz.zip forum.da.mevuttur

Yorum yap

nextsuper yazılım qnmf

next ye-2000 super x plus_qnfm114.12_081407_tk0c0n0_pz.zip forum.da.mevcuttur kusura bakmayın ynlışlıkla cift tıkladım

Yorum yap

bu yazılıma hangi kanal listesi uyar hazır kanal listelerinden? Ben bir türlü bulamadım

Yorum yap

Taratsan daha iyi olur setting arayacağına kadar

Yorum yap

2000 super x plus eklendi 1.mesaja
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X