• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TFF'den dikkat çeken VAR kararı!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TFF'den dikkat çeken VAR kararı!

2022-2023 sezonundan itibaren TFF 1. Lig'de de VAR uygulanacak. TFF, bu kararı resmi internet sitesinden duyurdu. Yönetim Kurulu bugün yaptığı toplantıda Video Yardımcı Hakem Sistemi'nin 1. Lig'de de uygulanması konusunda karar verdi. TFF 1. Lig'deki teknik adamlar ve oyuncular da VAR sisteminin gelmesini istiyordu.

Son dakika haberine göre TFF, 2022-23 sezonundan itibaren VAR sisteminin 1. Lig'de de uygulanmasına karar verdi. Resmi açıklama da Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden yapıldı. TFF 1. Lig'de görev alan teknik direktörler ve futbolcular da tıpkı Süper Lig'deki gibi VAR sisteminin getirilmesi konusuna görüşlerini paylaşmıştı. TFF tarafından yapılan açıklamada hazlıkların kısa sürede tamamlanacağı bildirildi.
    SON DAKİKA: TFF'DEN 1. LİG İÇİN DE VAR KARARI!
    Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, 30 Mart 2021 Salı günü yaptığı toplantıda TFF 1. Lig'de 2022-2023 sezonundan itibaren Video Yardımcı Hakem Sistemi'nin uygulanmasına karar verdi.

İşte TFF'den yapılan VAR açıklaması...
    'FIFA ile protokol imzalayacak olan TFF Yönetim Kurulu, Riva'da bulunan TFF VAR Merkezi ve TFF 1. Lig maçlarına ev sahipliği yapacak stadyumlardaki fiziki ve teknolojik altyapı çalışmaları, VAR, AVAR ve operatör kadroları gibi protokolde yer alan tüm konularda hazırlıkların eksiksiz olarak yapılması amacıyla uygulamanın bir sonraki sezon başlamasını karara bağladı.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Hazırlanıyor...
X