• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 xcam ultra kullanıcı anketi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar bana 9000 ultra nın 06.2006 yazılımı lazım yani haziran yazılmı nereden bulabilirim saygılar.

Yorum yap

• ye-9000xcamUltrayi yukledim stop yazdi vede acilmadi tekrar yukledim acildi ama internete baglanamiyorum fabrika cikis ayarlarina nasil donebilirim sindi

Yorum yap

• Arkadaşlar hepinize merhaba bende bu gün 9000 ultra lı oldum şu an kafam bayağı karıştı henüz nete bağlama ayarlarını dahi yapamadım v1.2c 12-06-2006 yazılımı var buna yeni yazılım atmam gerekirmi birde adsl modemimde tek eternet çıkışı var oda pc ye gidiyor onu çıkarıp nexte takıyorum bu şekilde bağlantı doğrumu
        DREAMBOX 800 HD
        Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

• cihaz güzel ama...

cihazın usb bağlantısı olmayışı kötü birde key fly ile attığım keyler bazıları değişik karakterde yazıyor menüde aldığım keyler mi dandik yoksa bende mi hata anlamadım ama cihaza 10 üzerinden 10 herkesin emeğine sağlık özellikle böyle bir cihaz için bilgilendirenlere

Yorum yap

• merhaba arkadaşlar 9000 ultrada tps leri izleyebiliyormusunuz.ben en son softcamı attım yine de izleyemiyorum.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler.

Yorum yap

• bende hiçbirşey açılmıyor bu aralar yeni yazılımı attıktan sonra oldu

Yorum yap

• arkadaşım şu an bende uğraşıyom henüz yayın yok tps"de
                ŞÖHRET AFETTİR

İNSANLAR ÖNCE ÖVER SONRA SÖVER

Yorum yap

• ben dun 9000cı'mı verıp ultra aldım eternet cıkısı bozuldu hıc kanal acmıyordu bugun yenısıyle degıstırdım hotbırd full acık saygılar...
                  YÜRÜYOR
                  yürüyor yalnız gidiyor
                  hayatı vermedi can, ona
                  kalbini dinledi gel dedi, ona
                  dağ, deniz ve nehir
                  düşündü gideyim
                  mutlu etmedi bu dünya beni
                  bulacakmıyım acaba bir yer
                  ağrısız içine yatacağım
                  bir toprak gitsem mi acaba
                  olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

• eski yazılımı yükledim açıldı ama bu seferde server mı kapalı ne yine açmıyo ben bu işten sıkıldım ultra aldığıma bin pişmanım

Yorum yap

• batuhant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      eski yazılımı yükledim açıldı ama bu seferde server mı kapalı ne yine açmıyo ben bu işten sıkıldım ultra aldığıma bin pişmanım
                      arkadasım dun aksamdan berı yayın full acık uanda bır sorun yok saygılar...
                      YÜRÜYOR
                      yürüyor yalnız gidiyor
                      hayatı vermedi can, ona
                      dağ, deniz ve nehir
                      düşündü gideyim
                      ağrısız içine yatacağım

Yorum yap

• Değerli ustalar şöyle bir durum var yardımcı olursanız sevinirim.Mesela sharing te bir kanal seyrediyorsunuz ne bileyim sonrada türksatta başka kanallara baktınız gezindiniz tekrar sharing li kanallara döndüğünüzde bu kanalları açmadığını görüyorsunuz.Ayarlar network ayarlarına girip dhpc yi ok layıp kaydetiriyorum gene olmuyor ancak cihazı arka düğmesinden restart edince açılıyor bu normalmidir değilse çözümü varmı hayırlı bayramlar teşekkür ederim.
                        DREAMBOX 800 HD

Yorum yap

• arkadasım restarta gerek yok aynı sorun bendede var ben hotbırd uydusunda baska bır kanal uzerıne gel sonra tekrar saharıng yayın yapan kanal uzerıne gel tekrar acılıyor acılmama olayına gelınce su anlık normaldır ılerıkı yazılımlarda duzelebılır sanıyorum saygılar...
                          YÜRÜYOR
                          yürüyor yalnız gidiyor
                          hayatı vermedi can, ona
                          dağ, deniz ve nehir
                          düşündü gideyim
                          ağrısız içine yatacağım

Yorum yap

• hakan yardımın için teşekkür ederim denedim fakat olmuyor dediğin gibi sanırım ileride yazılımsal olarak çözülür ilginç olan sirius ta seyrettiğim hustler da göstermiyo lakin onu emu ile çözüyor emu aktif görünüyor restart ettiğimde açılıyor sharing teki kanallarda açıyor sanıyorum bu emu da bir kilitlenme oluyor.
                            DREAMBOX 800 HD

Yorum yap

• aynı sorun bende de var ama bekleyelım bakalım ne olacak
                              HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MÜHENDİSİDİR...

Yorum yap

• isodem64; ozaman arkadan kapa/aç yap düzeliyor.
                                P9PLUS

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X