• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus İrdeto2 13.4.2010 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kutolo Nickli Üyeden Alıntı
    Cis superplus 126A yazılımı mevcut.Fat32 formatlı usb yüklemesinde err verip eski yazılımla bootlanıp açılyor yardım eder misinişz?
    Başka bir usb bellek ile deneme şansınız var ise deneyiniz. yada pc den yazılımı yükleyiniz.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

• karbon Nickli Üyeden Alıntı
      Başka bir usb bellek ile deneme şansınız var ise deneyiniz. yada pc den yazılımı yükleyiniz.
      Çabuk cevabınıza çok teşekkürler.Söylediğiniz gibi başka bir bellekle yazılımı attım.Son emu dosyalarını yükledim NOVA' lar açıldı.Ancak daha önce anlattığınız gibi yapmama rağmen İDMAN açılmıyor.Ustaların emeklerine teşekkürler.İdman için bir öneriniz olursa sevinirim.Saygılar

Yorum yap

• Ya bende İdman tv açılmıyor yeni yazılımla....son softcamı yükledim ama açılmıyor.....NEXT YE 2000 super plus

Yorum yap

• Şimdi eski yazılıma 122.59 döndüm Idman açıldı.... yeni yazılımla açılmıyor

Yorum yap

• sayın mach1 üstadım bu irdeto 2 ile ilgili emu yazılımları uydu alemine

tam zamanında gerçekleşti gündeme oturdu........................

emeği olan herkese çok çok teşekürler..............................

YE-7500 DAPCI
            YE-2500X DPCI PLUS
            YE-2000 DPCIS SUPER PLUS
            YE-9000XCAM Ultra
            YE-2000 SUPER HDTV
            YE-2000 DOBRATECH
            YE-6000 POZİSYONER

Yorum yap

• asonnn Nickli Üyeden Alıntı
              Ya bende İdman tv açılmıyor yeni yazılımla....son softcamı yükledim ama açılmıyor.....NEXT YE 2000 super plus
              asonnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Şimdi eski yazılıma 122.59 döndüm Idman açıldı.... yeni yazılımla açılmıyor

kutolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Çabuk cevabınıza çok teşekkürler.Söylediğiniz gibi başka bir bellekle yazılımı attım.Son emu dosyalarını yükledim NOVA' lar açıldı.Ancak daha önce anlattığınız gibi yapmama rağmen İDMAN açılmıyor.Ustaların emeklerine teşekkürler.İdman için bir öneriniz olursa sevinirim.Saygılar
              İdman tv kanalına gelince direk açılmıyor DHA feed kanalına gidip sonra idman tv kanalına tekrar dönmeniz gerekiyor kanalı açmak için.
              www.next.com.tr

Yorum yap

• karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Sarı tuş probleminin bundan sonraki ilk yazılımda düzeltileceği @doktor tarafından söylendi arkadaşlar.
                Sayın üstatlar
                İlginize ve bilgilerinize çok teşekkür ederim
                Sizlerin hakkını ödemek mümkün değil
                Bu destek Next te olduğu müddetçe başka hiçbir cihaza gerek yok

Saygılar

Yorum yap

İdman tv kanalına gelince direk açılmıyor DHA feed kanalına gidip sonra idman tv kanalına tekrar dönmeniz gerekiyor kanalı açmak için.
                  Dediğiniz gibi yapıyorum ama yine de açılmıyor..Saygılar

Yorum yap

• kutolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Dediğiniz gibi yapıyorum ama yine de açılmıyor..Saygılar
                    Akşama kanal şifreye girerse gerekli denemeleri tekrardan yaparız
                    www.next.com.tr

Yorum yap

• ****** çalışmıyor arkadaşlar.yoksa benmi yanlış giriyorum...

Yorum yap

• kazimceylan Nickli Üyeden Alıntı
                        ****** çalışmıyor arkadaşlar.yoksa benmi yanlış giriyorum...
                        Çalışmayan yada yanlış yaptığınızı sandığınız nedir? biraz daha açıklayıcı yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım.
                        www.next.com.tr

Yorum yap

Ya zaten eski 122.59 yazılımında da DHA Feed kanalına gidip sonra Idmana geçip açıyordu... bu yeni yazılımda da aynı uygulamayı yapıyoruz..yine de açılmıyor Idman....

Yorum yap

• asonnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Ya zaten eski 122.59 yazılımında da DHA Feed kanalına gidip sonra Idmana geçip açıyordu... bu yeni yazılımda da aynı uygulamayı yapıyoruz..yine de açılmıyor Idman....
                            dün akşam real madrid maçını ardından da valencia maçını izledim. İdman tv açık arkadaşım. DHA Feed ardından da idman TV Ok.

Yorum yap

• Akşam bende sizin gibi yaptım ama nafile maç yayını bittikten sonra yayın geldi
                              Alone_Wolf

Yorum yap

• sopermax9200cxt all in one

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X